Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy da rade wymienić w jakiś sposób Multiroom z dwoma modułami (główny i dodatkowy) na 2 karty Cameleon? bo konsultanci twierdzą że nie, ale z tego co widzę to tutaj wiele osób potrafi ugrać 2x Cameleon a może ktoś też był w takiej sytuacji jak ja, że miał ten modułowy multi.

Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za info a w przypadku wypowiedzenia nie ma żadnego problemu żeby oddać ten multi z modułami i potem wziąć 2x karty?

mam jeszcze pytanie z innej beczki, za którym razem wy dostajecie takie kosmiczne oferty za te 59/69zł? czy to może działa tak że składane są one osobom które płaciły poniżej 100zł?

bo o mojej sytuacji mi się za bardzo nie chce rozpisywać, cyfra jest na mamę, za wszystko 161zł i oferty które usłyszała są wręcz skandaliczne w porównaniu do tego co idzie tutaj na forum wyczytać ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaj w APS MR ten co masz,i za kilka dni dobierz MR w postaci 2 kart. Ja już myślałem,że taki MR to zabytek w cyfrze,ale jak widać dalej jest w obiegu. Skoro jest tak duża opłata,to najniżej zjadą do 149 za full. To będzie ciężki orzech do zgryzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko full na dekoderach Cyfry to troszkę lipa bo i tak tych dodatków co tam są nie wykorzystam, mi by zależało na tym Universe + 6x C+ i ewentualnie HBO, a oni oferty przedstawiają z coraz wyższą opłatą ;/ rezygnacja to już do nich dotarła i nawet dzwonili od razu do mamy, to już nie pamiętam jaką dokładnie propozycje przedstawili ale niestety nie była warta rozważenia.

posiadamy dekodery Philips PVR 250gb i dekoder już na własność Philips DSR 6201 i właśnie zależało by mi na PACE 500gb do MR dodatkowo do tego 250gb ewentualnie w zamian za niego no i do tego ten MR 2x Cameleon, no ale wydaje mi się że nie mamy co liczyć na ofertę 59/69zł dla nas niestety bo gdy tylko padało takie pytanie z naszej strony to mówili że nie mają takiej oferty/to nie możliwe itp :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko full na dekoderach Cyfry to troszkę lipa bo i tak tych dodatków co tam są nie wykorzystam, mi by zależało na tym Universe + 6x C+ i ewentualnie HBO, a oni oferty przedstawiają z coraz wyższą opłatą ;/ rezygnacja to już do nich dotarła i nawet dzwonili od razu do mamy, to już nie pamiętam jaką dokładnie propozycje przedstawili ale niestety nie była warta rozważenia.

posiadamy dekodery Philips PVR 250gb i dekoder już na własność Philips DSR 6201 i właśnie zależało by mi na PACE 500gb do MR dodatkowo do tego 250gb ewentualnie w zamian za niego no i do tego ten MR 2x Cameleon, no ale wydaje mi się że nie mamy co liczyć na ofertę 59/69zł dla nas niestety bo gdy tylko padało takie pytanie z naszej strony to mówili że nie mają takiej oferty/to nie możliwe itp :/

 

A do kiedy masz umowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wirtualnie sprawdzić do kiedy mam umowę, bo nie umiem znaleźć papierka, a już wydzwaniają, żeby migrować więc chyba się kończy albo 30 września albo 31 października.

 

Swoją drogą czy oni serio ludzi mają za idiotów? Universe za 59 zł jest chyba cały czas od pojawienia się nc+, a ten cieć mi mówi że to promocyjna cena. A najlepszy jest ten licznik czasu do końca promocji na ich stronie. W zeszłym tygodniu było, że 1 dzień i parę godzin do końca, a dziś znowu 5 dni i coś tam :D Cena oczywiście bez zmian.

 

Chce im wysłać wypowiedzonko, a potem zgarnąć Universe i 6xC+ za 59 zł. Nie orientuje się w dekoderach, ktoś doradzi jaki powinienem wziąć z tych które mogę dostać za darmo, multiroom raczej mnie nie interesuje, ale ten co mam teraz mnie wkurza bo działa z lekkim opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co za problem udostępnić nc+go dla tych bez ADB? Owszem, nie wykorzystam funkcji typu zaprogramowanie nagrania, ale dostęp do TV w telefonie czy kompie przydałby się. Po migracji jestesmy stratni o cyfraonline....

Może chcą zmusić do przejścia na ADB. Chcesz dodatkowe usługi to weź nasz "wspaniały" sprzęt.

Na infolinii powiedzą ci do kiedy masz umowę lub w APS.

A po co dzwonić czy chodzić i pytać nie prościej wysłać maila z zapytaniem?

Na maila będzie czekał bóg wie ile. Dzwoniąc ma informacje od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonił gość Proponował Canal + Platinum za 84 zł (w tym Multiroom 0 + Pace 500 ) + Dekoder Philips 250 Gb - 20 zł). Stwierdził że jakbym miał swój dekoder to cena wyniosła by 64 zł. Ile maksymalnie można dać za taki zestaw (dla mnie ważne 6 Canal + i kanały pakietu Uniwerse - bez dodatkowych aplikacji). Żadnych dodatków typu HBO czy Red Light nie chciał dać. Nie zgodziłem się. Umowa do końca września. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chcą zmusić do przejścia na ADB. Chcesz dodatkowe usługi to weź nasz "wspaniały" sprzęt.

 

Do sprzętu nie mam zastrzeżeń :D ale najpierw to by musiała prawidłowo działać ta "wspaniała" aplikacja :P

 

Do mnie dzwonił gość Proponował Canal + Platinum za 84 zł (w tym Multiroom 0 + Pace 500 ) + Dekoder Philips 250 Gb - 20 zł)....

 

Czyli proponował Ci Universe+/6xCanal+ za 64zł. Jak obniży o piątaka i dorzuci HBO można brać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonił gość Proponował Canal + Platinum za 84 zł (w tym Multiroom 0 + Pace 500 ) + Dekoder Philips 250 Gb - 20 zł). Stwierdził że jakbym miał swój dekoder to cena wyniosła by 64 zł. Ile maksymalnie można dać za taki zestaw (dla mnie ważne 6 Canal + i kanały pakietu Uniwerse - bez dodatkowych aplikacji). Żadnych dodatków typu HBO czy Red Light nie chciał dać. Nie zgodziłem się. Umowa do końca września. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

To walcz o u+ z 6C+ za 59 zł. Z drugim dekodeerm wyjdzie ci 79. Chyba,że zrezygnujesz z niego i weźmiesz swój sprzęt. A za 64 pewnie Silver proponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...