Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doradzacie wypowiedzienie, wiec tak zrobie. Jesli jutro wypowiem umowe, ktora konczy mi sie z koncem wrzesnia, to kiedy ona wygasnie? Niektorzy pisza, ze z koncem pazdzienika. Ciekaw jestem jaka kwote w pazdzierniku mi nalicza i za jaki pakiet, bo ten obecny bedzie juz nie aktualny.

Dalej w padzierniku będziesz miał ten sam pakiet który masz a zapłacisz normalną cenę z cennika (bez żadnych zniżek).

I jeszcze jedno. Nie umowę masz do końca września, tylko okres minimalny (w trakcie którego nie możesz jej wypowiedzieć), po którym umowa automatycznie przechodzi na czas nieokreślony. Żeby w którymkolwiek momencie rozwiązać umowę musisz wysłać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie! Wczoraj oferta silver za 64 z canalami full. Mieli dzwonic w niedziele do 15, dzwonili o 19 ale nie bylo mnie. Odzwaniam o 20 a baba wielkie z[beep]o ze ja taka oferta dostalem za 64zl i proponuje za 99 potem za 74zl... Szkoda zawracania [beep]! Czekam do grudnia a wtedy niech daja za 59zl z hbo, skoro taka ich polityka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
......ostatnia śmieszna propozycja 89 gold z 6 C+ ;)

Gold wcale nie jest taki śmieszny :wink:

zależy czy dostajesz takiego "golasa" z 6 C+,czy jakiegoś podrasowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery- nie rozpaczam szczególnie :) poprzednie 2 końce umowy jakoś mocniej przeżywałem ;p a teraz... lotto mi to ;) ALE jak zadzwonią z czymś rozsądnym bądź w APS coś dadzą przy zdawaniu kart to raczej sie skusze. aczkolwiek jedynie U+ 6C+ za 60zł jest mnie w stanie skusić. Wszystko powyżej tej kwoty to już za dużo. Jeśli nie, to co poradzić- może wreszcie wezme sie za siebie i za forme na poważniej :) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jestem w encepene, 59zl universe+ z c+ platinium 12m-cy i Pace za 0zl. Dotychczas placilem 64zl na wyp. do grudnia. Nie targowalem mr i hbo bo nie bylem zainteresowany. Zapomnialem wysepic tylko nc+go :/.

Umowa czytana i dosc jasna, konsultant konkretny i mily. Jedna uwaga, jesli jestescie umowieni juz na telefon z konsulantem to nie warto dzwonic samu bo jestescie juz "zaklepanym " klientem i zostaniecie splawieni kiepska oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...