Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam inne pytanie. Mianowicie zmigrowałem do NC+ z cyfry. W domu posiadam 3 dekodery cyfry(Pace 500 GB, coś za 1 grosz na własność i SD/PHILIPS DSX 5.0) Czy muszę oddawać wszystkie dekodery czy tylko PACE? Nie ukrywam, że do starego philipsa z 2005 roku nie mam już ani instrukcji ani kartonu. W związku z tym ile mogą mi nałożyć kary za brak instrukcji i opakowania.

 

Pytanie nr2 czy jeśli zwrócę dekoder PACE(jest on zepsuty - nie z mojej winy, po prostu przestał pewnego dnia pokazywać obraz. Widać menu, mogę wejść w nagrania natomiast stricte obrazu nie ma(w nagraniach też nie) mogą się domagać zwrotu kosztów naprawy? Nigdzie nie jest napisane czy za usterki, które nie są następstwem złego użytkowania nie podlegają karze czy zwrotowi kosztów naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta ze wczoraj :

 

Canal + Platinium za 99zł. Umowa ważna do końca maja, ale dziś wysłałem wypowiedzenie ze względu na zmianę programową wycofanie 13th street universal. Zobaczymy ich reakcje. Jestem co prawda już pogodzony, że do Solorza pójdę jednak nadzieja się jeszcze tli że dostanę zniżkę w postaci 79,00zł, bowiem 99zł to trochę dużo jak dla mnie.

 

Przedłużę umowę jeśli dostanę:

 

Canal+ Platinum za 79,00-85,00zł (darmowy najem PVR)

Canal+ Platinum + HBO za 99,00zł (darmowy najem PVR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze za tą wymianę chciał 49 pln. ( jak wspaniałomyślnie dodał jednorazowo :) )

Od kiedy to wymiana lepszego na gorsze?

 

Czemu uważasz, że wymiana PACE PVR na Philips HD PVR 250 to zmiana lepszego na gorsze? Czym one się różnią?

 

Czy ktoś migrując z Canal + Platinium dostał propozycję innego dekodera niż Philips HD PVR 250?

 

Jak już będę zmuszony wymieniać PACE PVR to na jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie pójdziesz- do cyfrowego Polsatu czy też naziemną będziesz tylko oglądał? Przecież 10 czy 20 zł więcej za dostęp do wszystkich najlepszych lig i w miarę dobrych filmów jest wg mnie warte - przecie taki platinum z wliczonym multirrom na 2 karty za 99 zł jak teraz oferują to chyba nie jest tak źle.

Jak tak wszyscy beda rezygnować to niedługo nc plus nie będzie miała kasy by wykupić prawa do transmisji i wszystkim nam pozostanie internet.

Nie myślałem że ludzie za 20 złotych potrafią na złość samemu sobie zerwać umowę z dostawca usług telewizyjnych.

 

Jakim trzeba być ciulem, żeby takie [beep]oły wypisywać. Jak dla ciebie 20 zł/m to pryszcz, to płać [beep]ze, a jak jesteś zwykłym naganiaczem, to kij ci w oko i kawałek szkła. Nie ma od takich typów jak ty spokoju na forach, bo na każdym kroku odwodzicie ludzi dla własnego, zakichanego interesu od walki o jak najlepsze warunki z korporacjami. Jak za rok podniosą abonament do 200, to tacy jak ty będą przekonywać innych, że kolejna podwyżka to będzie tylko 30 czy 40 zł i warto. Tę gadkę: co teraz będziesz oglądał, to znam doskonale z konwersacji z ich przedstawicielami. Ciebie też wyszkolono?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, którym umowa skończyła się 31.03, dzwonili i proponowali pozostanie jednak czy zero kontaktu?

 

Tak ja znam taką osobę i zero kontaktu, już wypowiedzenie poleciało ale ta osoba się zastanawia czy po ostatnim komunikacie o możliwości wypowiedzenia z powodu wyłączenia kilku kanałów, nie wysłać czasem aneksu do wypowiedzenia i skrócić okres wypowiedzenia z 3 miesięcy do jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja umowa na pakiet optimum skończyła się 31.03. Do dnia 21.03. telefony chyba cztery, ja odmawialem, mówiłem, ze czekam na fuzje, na to słyszałem, ze to zaden problem aneksowac umowę a potem bez problemu migracja i same rarytasy, na szczęście nie zmamili mnie, po 21 ani pól telefonu, żadnego maila, cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i masz to co w podpisie? nie oplacalo ci sie bardziej wziac all? dlaczego go nie masz? moge miec prosbe jesli to nie tajemnica to napisz na jakich warunkach przeszedles,

 

 

aaaa mam jeszcze ciekawostke. konsultant powiedzial ze za 109 zl moge przedluzyc na multi z cyfry tylko zamiast drugiego pace pvr 500 dostane philipsa pvr hd bez dysku bo jesli bym chcial drugiego pvr zatrzymac to 20zl bedzie wiecej.

 

 

wolalbym multiboxa ale dyche za niego im nie dam. duzo lepiej wypadaja dekodery ze starego n niz z cyfry. ale najlepszym wyjsciem bedzie chyba poczekanie na nowy soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, którym umowa skończyła się 31.03, dzwonili i proponowali pozostanie jednak czy zero kontaktu?

 

Tak ja znam taką osobę i zero kontaktu, już wypowiedzenie poleciało ale ta osoba się zastanawia czy po ostatnim komunikacie o możliwości wypowiedzenia z powodu wyłączenia kilku kanałów, nie wysłać czasem aneksu do wypowiedzenia i skrócić okres wypowiedzenia z 3 miesięcy do jednego.

Mi się skończyła 31.03.wypowiedzenie było wysłane.Kontakt zerowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięcie All to 199 bo taką dostałem ofertę na migracje z Superpremium, do tego miałem Superpremium na jeszcze rok. n miałem Premium z nseriale i hbo za 99, dostałem platinium z MR i HBO i MEzzo, cinemax i History za 175, trochę dziwna arytmetyka ale po wypowiedzeniu c+, i migracji zostałem z jedna umową i trochę taniej niż wcześniej razem za dwa abo, branie All jest dla mnie na nie, reasumujac dostałem to co miałem tylko w cyfrze o 10 drożej, będę miał kolejną umowę mniej i jednej już nie mam.

Mam trzy tv i to przyczyna takich zamieszan , żona chciała n-ke w stołowym, ja cyfrę w stołowym i sypialni a dziecko kanały disneya u siebie. Dołożyłem jeszcze n- na kartę za optimum w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

22-go marca zmigrowałem do nc+. Sprzęt i umowę do podpisu miał dostarczyć mi kurier. Dzisiaj 3 kwietnia a kuriera nie było. Dzwoniłem dwukrotnie na infolinię, ale tam chyba jeszcze mniej wiedzą. Wiedzą jedynie, że zmigrowałem i...tyle.

Czy mogę nie podpisywać umowy jak przyjedzie kurier? Bo szczerze mówiąc to mam ochotę na zupełną rezygnację.

 

 

Ja migrowałem do nc+ 26-go marca. Sprzęt dostałem 28 a aktywację do karty po dwóch kolejnych dniach.

Zastanawiam się natomiast nad inną kwestią. Do nowej umowy z nc+ dostałem jednocześnie potwierdzenie rozwiązania umowy z cyfrą plus. Dekoder miałem swój własny, pozostała mi tylko karta cyfry "cameleon". Konsultant nie potrafił odpowiedzieć co dalej. Mówił że przyjdzie pismo w tej sprawie.

Co dalej? Czy iść do APS i oddać kartę, czy czekać na oficjalne pismo cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak z innej beczki, ale prawdopodobnie tutaj uzyskam najprędzej odpowiedź. Na początku marca przedłużyłem umowę na pakiet optimum 64zł w tym mr, była również możliwość dorzucenia paczki canal+ w cenie 77zł - nie wziąłem jednak łudząc się, że i tak wkrótce będę abonentem nc+. Śledzę dział nc+ niemal od samego początku i patrząc co się tam dzieje nie wiadomo kiedy ceny się ustabilizują więc teraz pytanie do Was - dam jeszcze radę zmienić ofertę na tą za 77zł ( z pakietem c+ ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie pójdziesz- do cyfrowego Polsatu czy też naziemną będziesz tylko oglądał? Przecież 10 czy 20 zł więcej za dostęp do wszystkich najlepszych lig i w miarę dobrych filmów jest wg mnie warte - przecie taki platinum z wliczonym multirrom na 2 karty za 99 zł jak teraz oferują to chyba nie jest tak źle.

Jak tak wszyscy beda rezygnować to niedługo nc plus nie będzie miała kasy by wykupić prawa do transmisji i wszystkim nam pozostanie internet.

Nie myślałem że ludzie za 20 złotych potrafią na złość samemu sobie zerwać umowę z dostawca usług telewizyjnych.

 

Jakim trzeba być ciulem, żeby takie [beep] wypisywać. Jak dla ciebie 20 zł/m to pryszcz, to płać [beep]ze, a jak jesteś zwykłym naganiaczem, to kij ci w oko i kawałek szkła. Nie ma od takich typów jak ty spokoju na forach, bo na każdym kroku odwodzicie ludzi dla własnego, zakichanego interesu od walki o jak najlepsze warunki z korporacjami. Jak za rok podniosą abonament do 200, to tacy jak ty będą przekonywać innych, że kolejna podwyżka to będzie tylko 30 czy 40 zł i warto. Tę gadkę: co teraz będziesz oglądał, to znam doskonale z konwersacji z ich przedstawicielami. Ciebie też wyszkolono?

polinii@to Twój 28 post a tyle w nim agresji. Weź sobie nervosol na uspokojenie dziecko.Tak naprawdę to tu powinna być sucha informacja kto i za ile co kupił.A to każdego prywatna sprawa i tobie g,,,no do tego.Kogo stać na drogi zakup to ma forsę a tą łoś by nie miał bo zarobił na innych łosiach.którzy wydają się że są cwani i zjedli wszystkie rozumy jak Ty.Żegnam Cię ciule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję na dniach abonenci premium Cyfry+ dostaną listy od nc+ z propozycją migracji "nie do odrzucenia". W połączeniu e-mailem od nich informującym o wyłączeniu kilku kanałów od 1 kwietnia abonenci tacy mają dwie możliwości wypowiedzenia umowy:

 

- odpowiadając na e-mail będą mogli pożegnać się z nc+ od maja

- odpowiadając na list będą mogli pożegnać się z nc+ od lipca

 

Nie wiecie do kiedy należy wysłać wypowiedzenie w tym drugim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...