Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dlugi213, nie mogę się z Tobą zgodzić ponieważ taką ofertę Paltinum+HBO+MR (camele) za 99zł bez żadnych targów i próśb dostałem w pierwszej rozmowie z działem promocji po złożeniu wypowiedzenia na miesiąc przed końcem umowy. A to dopiero początek negocjacji :> Oznacza to ni mniej ni więcej tylko to, że jednak warto składać wypowiedzenie 8) Oczywiście najważniejszy jest efekt końcowy ale skoro mnie proponowali od strzała po wypowiedzeniu to czego Ty nie mogłeś tak poprostu wytargać bez wypowiedzenia to chyba o czymś świadczy.

Zresztą, w ten sposób przedłużam już kolejną umowę także nie będę oryginalny jeśli powiem, że wypowiedzenie to PODSTAWA!!! :read::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Forumowiczów za bohaterskie negocjacje z nc+, tylko po co? w C+ byłem od 1998 r. do maja 2013 r. Przypadkowo oglądałem jedynie Canal+ bedąc w hotelu Ibis we Francji. To tam w Canale+ oferta filmowa w lipcu to np. "Prometeusz". Polska to nadal dziki kraj dla francuzików- mało atrakcji za dużą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@knaB Ja napisałem po prostu im, że to i to chcę za tyle i tyle, dostałem w sumie bez problemu, dwa telefony w jednym dniu. NIE WIEM co by było, gdybym napisał, że chcę to samo za 80 złotych, tyle płaciłem za Optimum, Pejs, Kamele. Nie wyskoczyłem z taką propozycją, bo uznalem to za nieco bezczelne z mojej strony, więcej sportu (o to mi przede wszystkim chodzi), dodatkowo HBO i co? To wszystko za 80 złotych, praktycznie za 40zł na kartę? 99 złotych to WEDŁUG MNIE dobra oferta, choć oczywiście nie zapłaciłbym tyle z jedną kartą. Dlatego nie walczyłem o mniej, choć jak mówię, nie wiem jakby się skończyły dalsze negocjacje. W zasadzie wolałbym MOŻE Universe+, 6xCanal+, Kamele i Pace PVR za 59zł na 12 miesięcy, ALE nie wiem czy daliby mi za 59zł to samo za co płaciłem 80zł. Może nawet więcej bo, na przykład, nSport w Cyfrze miałem gwarantowany jakoś do końca sierpnia, nie wiem też co będzie z dodatkowymi kanałami nSport (36 na przyklad), które uruchamiają podczas meczów LM czy LE. Nie wiem czy starzy "cyfrowicze" będą mieli do nich dostęp. Dlatego wolałem dopłacić za HBO 19 złotych i już.

 

Aha.. Za rok oczywiście wypowiedzenie poleci. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się już znudziły te telefony od nc+ rozmowy w sprawie emigracji z c+.Albo nie odbieram bo akurat nie mogę albo odbiorę i wtedy za każdym razem wysłu[beep]ę jaka to fantastyczna oferta dla mnie i super programy w nc+ i ciągle propozycje po 109(przez 6 mcy potem 129 zł)-119-129-139 zł . Ileż można się z nimi drapać o kilkanaście złotych miesięcznie, zwłaszcza że jest to dzielone na 2 osoby (2 x cameleon). W końcu dziś zgodziłem się na przejście do nc+ z dniem 01.09.2013r. na nast. warunkach -

canal+silver/ dodatkowe 4 x canal+(czyli w sumie 6xcanal+) / HBO /dekoder pvr pace 500GB / MR 2 x cameleon. Wszystko za 94 zł miesięcznie przez 12 m-cy. Czyli płacę 47 zł za swoją kartę - za te pieniądze nikt mi nie da 6xcanal+/HBO/dekoder PVR oraz ponad 100 programów w pakiecie.

Teraz jadę na 2 tygodnie wakacji i już nie zaprzątam sobie głowy telefonami z migracją. Oby tylko we wrześniu wszystko było co uzgodnione. Konsultant dzwonił z DUK i zapewniał na 100% że za tę kwotę to wszystko będzie jak ustalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zawartość kanałów to absolutnie niczym. W obu jest dokładnie to samo. W normalny Platinum są dodatkowo opcje/filmoteki internetowe tzw Vodotryski, ale nie działają jeśli masz sprzęt

"pocyfrowy".

A nie jest tak, że:

UNIVERSE+ jest "goły i wesoły"

SILVER ma Canal+ Family HD i Canal+Family2 HD.

GOLD ma Canal+ Film HD, Canal+ Film2 HD, Canal+ Family HD i Canal+Family2 HD.

PLATINUM ma Canal+, Canal+ Sport+, Canal+ Film HD, Canal+ Film2 HD, Canal+ Family HD i Canal+Family2 HD.

To co teraz otrzymujecie np. w pakiecie UNIVERSE+ jest dodatkiem promocyjnym w wyniku "negocjacji" i nie jest zapisane na zawsze.

Może to mieć konsekwencje np. przy następnym przedłużeniu umowy albo przy zmianie aktualizacyjnej zawartości odpowiedniego - wybranego teraz przez was - pakietu.

Jednakże dziś należy się tylko cieszyć. A jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zawartość kanałów to absolutnie niczym. W obu jest dokładnie to samo. W normalny Platinum są dodatkowo opcje/filmoteki internetowe tzw Vodotryski, ale nie działają jeśli masz sprzęt

"pocyfrowy".

A nie jest tak, że:

UNIVERSE+ jest "goły i wesoły"

SILVER ma Canal+ Family HD i Canal+Family2 HD.

GOLD ma Canal+ Film HD, Canal+ Film2 HD, Canal+ Family HD i Canal+Family2 HD.

PLATINUM ma Canal+, Canal+ Sport+, Canal+ Film HD, Canal+ Film2 HD, Canal+ Family HD i Canal+Family2 HD.

To co teraz otrzymujecie np. w pakiecie UNIVERSE+ jest dodatkiem promocyjnymw wyniku "negocjacji" i nie jest zapisane na zawsze.

Może to mieć konsekwencje np. przy następnym przedłużeniu umowy albo przy zmianie aktualizacyjnej zawartości odpowiedniego - wybranego teraz przez was - pakietu.

Jednakże dziś należy się tylko cieszyć. A jutro?

 

Jak sama nazwa wskazuje Universe z Opcją dodatkową Platinum nie jest goły i wesoły tylko zawiera wszystko to co pakiet Platinum :) czyli 6 x C+ .Faktycznie, Opcja Platinum nie jest na zawsze a tylko na cały okres trwania umowy tak jak normalny Platinum też nie jest na zawsze a tylko do końca umowy :) Biorąc normalny Platinum podejmuje się ryzyko, że w razie wyrażenia takiej chęci przy przedłużaniu umowy będą problemy z zejściem na niższy pakiet np Universe z 6x C+/bo zawsze są/ natomiast biorąc Universe ma się gwarancję , że nie będzie miało się żadnych problemów z przedłużeniem na Universe a dobrze negocjując prawdopodobnie będzie się miało szanse na wyrwanie kanałów C+ na kolejny rok /bo przy przedłużeniu albo w ramach utrzymania zawsze coś dają/. A co będzie w przyszłym roku to pokaże tylko czas. Po za tym jeszcze nigdy nikomu nie robili problemów przy przechodzeniu na wyższy pakiet np z Universe na Platinum . Więc z mojej ocenie osoby mające "pocyfrowy" sprzęt i biorące Platinum zamiast Universe z opcja Platinum zwyczajnie marnują pieniądze i utrudniają sobie negocjacje w przyszłości bo nie zyskują niczego w porównaniu z osobami mającymi Universe Platinum OP. Ponadto zauważyć należy że goły Universe ma wszystkie kanały nie będące premium czyli ma wszystko to samo co Platinum oprócz C+ i nie sądzę , żeby w przyszłości wchodziły jakiekolwiek kanały do Platnum , nie będące kanałami ze stajni C+ a nie wchodziły do pakietu Universe bo to mija się z logiką pakietyzacji. Ktoś kto twierdzi inaczej zwyczajnie wróży nie mając ku temu żadnych przesłanek.

 

PS.

@Ukassiu18 jak będziesz twardo "rezygnował" to w ramach oferty utrzymaniowej masz szanse dostać to za 49,- zł. Tylko pod warunkiem, że MR będzie z ich kartą dobrana przed migracja ale na twoim dekoderze bo tylko jeden dekoder będziesz miał od nich gratis. Za drugi trzeba będzie już płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach rozmów zmigrowałem z Cyfry do nc+. Zależał mi na tym, co miałem wcześniej (umowa do listopada 2013) czyli pełen pakiet (w tym Canal+, Hbo, Cinemax, Filmbox) multiroom - dwie karty i Pace 500 gb. Teraz w nc+ pakiet Platinum, Hbo, Cinemax, Filmbox, multiroom - dwie karty i Pace 500 gb. Płaciłem w cyfrze 157 zł a teraz przez 12 miesięcy 149 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Czy jeśli przy przedłużaniu umowy uzgodniłem multiroom na zasadach 2 kart cameleon

(które miałem do tej pory),to czy w ICA opcja ta nazywa się Multiroom standard?

Tak mam tam wypisane.

Wolę zapytać, bo trzeba być z nimi czujnym na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...