Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie wysłane na koniec kwietnia. Umowa do końca lipca i zupełna cisza 0 jakiego kolwiek kontaktu. Czekać czy zadzwonić ?

Obecnie mam super premium hd + mr + pace pvr + philips pvr płacę za to 104zł. Chciałbym Uniwers + 6xC+ + MR (2 karty) i te same deki albo philipsa na pace wymienić. Ile można za taki pakiet wynegocjować ?

Ja miałem za taki zestaw z ceną 79 po oddaniu phila 59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane na koniec kwietnia. Umowa do końca lipca i zupełna cisza 0 jakiego kolwiek kontaktu. Czekać czy zadzwonić ?

Obecnie mam super premium hd + mr + pace pvr + philips pvr płacę za to 104zł. Chciałbym Uniwers + 6xC+ + MR (2 karty) i te same deki albo philipsa na pace wymienić. Ile można za taki pakiet wynegocjować ?

Jeszcze poczekaj, kilka postów wyżej już były podawane kwoty za ten pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj dzwoniłem do nich bo podobno mają dla mnie specjalną ofertę żebym jednak z końcem lipca nie odchodził. Obecnie mam Canal+ Optimum za 77,-. Dostałem : CANAL+ Gold za 89.-, grzecznie podziękowałem za taką ofertę:) Pani powiedziała mi że te promocje U+ z paczką C+ już się skończyły... Mam im wierzyć??? Co radzicie? Myślę żeby ich jeszcze przetrzymać troche żeby zmiękli:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im się nigdy nie wierzy. Od kwietnia mówią, że promocje Universe z 6 x C+ się skończyły a ludzie dale dostają jako ofertę utrzymaniowa dla tych co jasno zdecydowali się odejść. Nie dostanie jej na pewno tylko ten co daje im do zrozumienia , że chce zostać tylko się targuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

oferują mi w ramach migracji dekoder ultraBox+ (HD PVR), co to za dekoder i jaki obsługuje system? Conax czy Seca? brać czy nie? dzięki za radę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z Panem konsultantem mam c+superpremiumHD +MR +PVR500 umowa do końca sierpnia. Zaproponowano mi Canal+Platinum +HBO+MR +pvr500 za 109 pln tzn platinum+ hbo +pvr za 99 a MR za 10.Podziękowałem. Czy ktoś wyrwał taki pakiet za 99 lub mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj dzwonili do mnie z Cyfry.

Proponowali standardowe warunki migracji (platinum za 99 zł + hbo na 6 miesiecu gratis) na co nie przystałem.

Sympatyczna pani twierdziła dla odmiany że Universe + 6 C+ to tylko dla klientów którzy mają bardzo długi staż (ja mam pierwszą umowę od 1,5 roku). Jak sądzicie - ściemniała czy jest coś na rzeczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczna pani twierdziła dla odmiany że Universe + 6 C+ to tylko dla klientów którzy mają bardzo długi staż (ja mam pierwszą umowę od 1,5 roku). Jak sądzicie - ściemniała czy jest coś na rzeczy ??

Mam staż 14 letni w canal+, żadnego wcześniej wypowiedzenia, nawet w wersji straszaka i na razie jeden telefon po wypowiedzeniu umowy i brak zgody na Universe + 6 C+. Nawet nie doszliśmy do ewentualnej ceny za niego. Pan stwierdził, że takich ofert nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj dzwonili do mnie z Cyfry.

Proponowali standardowe warunki migracji (platinum za 99 zł + hbo na 6 miesiecu gratis) na co nie przystałem.

Sympatyczna pani twierdziła dla odmiany że Universe + 6 C+ to tylko dla klientów którzy mają bardzo długi staż (ja mam pierwszą umowę od 1,5 roku). Jak sądzicie - ściemniała czy jest coś na rzeczy ??

jestem ponad 10 lat i mi nie zaproponowali Universe + 6 C+,tylko miniej wiecej to co tobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dali do tego mediaBOX-a to bym się zastanowił. Co w niej jest takiego dobrego, że Silver już podbija cenę?? Wystarczyłby Universe+ i 6xC+ z mediaBOX-em.

 

Zapomnij o Universe czy silver z mediaboxem!

Mediabox tylko dla Golda za 79zł (bez dwóch Canal Plus) lub

Platinum za 99zł z wszystkimi Canal plus.

Taniej podobno nie można dla byłych abonentów Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem 1 lipca, Umowa była do końca czerwca, przy pakiecie superpremium HD, dużo do nich dzwoniłem żeby przedłużyć umowę ale ciągle jakieś durne oferty (celowałem w universe, 6xC+ za ok 64zł i wymiana dekodera ) dawali mi oczywiście platyne wszystko powyżej kwoty którą zaproponowałem. raz się zdarzyło, że padła oferta Comfort i 6xC ale podziękowałem. Dzień po końcu umowy zadzwoniłem jeszcze raz do DUK z pytaniem czy saldo jest zerowe i gdzie mam oddać dek. Pan nie zdążył sprawdzić salda a już pytał co by mnie interesowało żeby zostać u nich, więc powiedziałem co chcę i powiedział że spokoo możemy dać. :) :) ku mojej uciesze przystałem na warunki: Silver, 6xC+, Pace 500Gb za 0zł, za 69zł. Miodu nie ma ale i tak jest nieźle. Po dwóch dniach cuda na kiju się pojawiły w ICA za lipiec naliczyli mi 146zł. sprawdzam dokładny rachunek a tam superpremium bez rabatu naliczone. Więc telefon do DUK że jakieś jajo się zrobiło. Pan mówi że spoko spoko zaraz zrobimy. Niestety mając wiedzę, że konsultanci mają nas w du.ie zadzwoniłem po dwóch dniach ponownie. Zrobiło się 109zł. Też nikt mi nie potrafił powiedzieć dlaczego. Dopiero po wczorajszym telefonie do DUK gdzie trafiłem na gościa który migrował moją ofertę :) :) wszystko wyjaśnione. Mają szczęście bo jeśli by się nie wyjaśniło to dzisiaj poszłoby odstąpienie od umowy i tyle by mnie widzieli. Tak więc takie to moje przeboje z NC+.

 

Za wszystkie rady które się pojawiły na forum wielkie dzięki. PZDR.

 

 

P.S. Do tego wszystkiego jeszcze dostałem wadliwego PACE ale wymieniłem go już i jest ok. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o Universe czy silver z mediaboxem!

Mediabox tylko dla Golda za 79zł (bez dwóch Canal Plus) lub

Platinum za 99zł z wszystkimi Canal plus.

Taniej podobno nie można dla byłych abonentów Cyfry.

Założymy się?? :lol:

Jeśli z Universe się nie uda to na pewno z Silver + 4xC+ za cenę max 79zł/m-c - będę nieugięty :!:

Zresztą w ofercie nc+ mediaBOX-a można mieć już od pakietu Silver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wlasnie wypowiedzialem umowe C+ i teraz chcialbym negocjowac z nc+.

Dotychczas mialem Canal+ Superpremium HBO. Do tego Mezzo i Pace PVR i placilem: 108+4+10+5(papierowa faktura) = 127zl miesiecznie.

 

Obecnie widze ze wedlug cennika jest:

Canal+ Platinum 119 + HBO 30zl + Mezzo 5zl(?) = 154zl miesiecznie. Do tego trzeba doliczyc jednorazowo 149/199 za nowy dekoder.

 

Czy ktos znegocjowal cene powyzszego pakietu do ceny nie wyzszej niz moja dotychczasowa ??

 

Dodatkowo, czy w trakcie trwania umowy z nc+ mozna dodac multiroom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...