Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś 5 telefon - nadal 129 zł za Palatium + HBO + MR.

 

Po negocjacjach 99 zł za Platinium+HBO+MR+PACE. Zgodziłem się - mi cena odpowiada zwłaszcza, że płacę na pół z kumplem. Płacę również mniej niż wcześniej w C+.

 

Pobawię się za to w reklamację z tytułu nie działających kanałów i usług :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać za Platyna + HBO + MR osiągnięta najniższą cenę 119 zł. Czy ktoś jeszcze dostał niżej? Czy dalej będziecie licytować w stylu "ja to dopiero im pokaże...". Konkrety piszcie, a nie gdybania, Bo na 433 strony coś mało jest wartościowych informacjii. Ja za tem pakiet dałem 124 zł i nie uważam że jestem z tych głupich co za[płacili niewiadomo ile. I życzę wszystkim , ŻEBY MIELI DLA SIEBIE JAK NAJNIŻSZĄ OFERTĘ.

 

Ja mam to co w podpisie za 59 zł

Wilos opis taki sam a dwie ceny podales raz 59 a teraz 79 dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wlasnie zmigrowalem do NC+. Do konca maja mialem Superpremium z MR za 114. Po skonczonej umowie zero telefonow od nich. Dzis sam zadzwonilem i przyjalem to co oferowali mi ostatniego dnia umowy. Miala byc Platyna a jak odczytywal okazalo sie ze to Gold + 2xC+ +HBO + MR + PHILIPS PVR + modul CI+ wszystko za 109. zalezalo mi na 6xC+ (pilka kopana) ale nic tanszego sie nie dalo wziac bo jak mowil konsul kwotowo umowa musi byc podobna do poprzedniej i nie mozna zejsc za bardzo z ceny (co probowalem wiele razy).

 

PS Czy moge isc do APS i wymienic dekoder na Pace 500GB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arczi1280 tu już trze ba by było zwyczajnie wróżyć. Jest praktycznie pewne, że nC+ docelowo będzie miało karty parowane z dekoderem, ale kiedy to nastąpi, czy za rok czy za 2 czy jeszcze później tego nikt nie wie. Po prostu po Cyfrze zostało ponad milion dekoderów i zastąpienie ich będzie kosztować nC+ majątek. Dla tego nie robią tego od razu tylko odwlekają w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUTI10,,pogubiłem się już w tych wyliczeniach i ich pokręconych pakietach :wink: mój błąd 8)

 

@arczi1280 tu już trze by zwyczajnie wróżyć. Jest praktycznie pewne, że nC+ docelowo będzie miało karty parowane z dekoderem, ale kiedy to nastąpi, czy za rok czy za 2 czy jeszcze później tego nikt nie wie. Po prostu po Cyfrze zostało ponad milion dekoderów i zastąpienie ich będzie kosztować nC+ majątek. Dla tego nie robią tego od razu tylko odwlekają w czasie.

to tak pewne,że za rok,czy 2 asteroida spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Zmigrowałem z początkiem czerwca.

Miałem, czas niekoreslony, c+ optimum z 6xcanal+ i philips pvr w wynajmie za ponad 130 zł. Umowa wypowiedziana z końcem kwietnia ze względu na zanik kanałów. Maj darmowy (sygnał odciety i przywrócony po telefonicznej interwencji - ok 48h)

 

Sam zadzwoniłem (22 22 00 191) z hasłem dajmy sobie szansę przed rozstaniem.

Konsul bardzo sensowny (słychać było, że w centrum obsługi), po krótkiej wymiane informacji czego "na pewno" nie ma w ofercie i mojej wiedzy z tego forum stanęło na:

 

Uniwerse+, C+ Platinum (opcja), Multiroom (wcześniej nie miałem) i Pace w wynajmie - za 59zł na 12 miesięcy (philipsa oddałem).

po tym okresie jak zrozumiałem umowa płynnie przejdzie w c+ platinum za 149 + 20 = 169zł :)

 

Wszystko świeci ok, faktura za czerwiec też ok i w specyfikacji wszystko potwierdza.

 

Bardzo wszystkim dziękuję za informacje, życzę sukcesów negocjacyjnych i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

 

Uniwerse+, C+ Platinum (opcja), Multiroom (wcześniej nie miałem) i Pace w wynajmie - za 59zł na 12 miesięcy (philipsa oddałem).

po tym okresie jak zrozumiałem umowa płynnie przejdzie w c+ platinum za 149 + 20 = 169zł :)

 

 

Jakim cudem dostałeś Multiroom skoro wcześniej go nie miałeś? Myślałem, że dają (przedłużają) tylko tym którzy już wcześniej posiadali 2 karty. Teraz co? Dadzą Ci drugą kartę w punkcie? Pytam bo sam rozważałem opcję MR ale nigdy go nie miałem wcześniej (obecnie też nie a umowa do końca czerwca na wypowiedzeniu już).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnych parę tygodni temu ktoś wynegocjował za 49,- zł Universe z 6 x C+ i HBO gratis 6 mies. . Ja w tamtym okresie wynegocjowałem to co w podpisie, ale ostatnio ciężko dostać to nawet za 59 zł więc wątpię czy za 49,- zł wyrwiesz coś więcej od tego co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...