Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Obecni Klienci Cyfry+ ponieważ mieli umowę z Canal+ Cyfrowy przechodząc na nową ofertę nc+ rozwiązują umowę z Canal+ Cyfrowy i podpisują nową umowę z ITI Neovision :D Obecni Klienci N ponieważ do tej pory mieli umowę z ITI Neovision to podpisują tylko aneks do obecnej umowy na zmianę oferty programowej ponieważ operator pozostaje ten sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po majowej migracji w ICA wczoraj pojawiło się u mnie obciążenie na 119 zł zamiast 59 zł (Universe + 6xC+).... masakra jakaś. Po moim mailu założyli reklamację i teraz pewnie trzeba czekać 30 dni, za czerwiec zapłacę 59 zł bo nie mam zamiaru płacić za [beep] w ich systemie.

ale masz napisene saldo -119? czy tylko taka cena widnieje w ica za pakiet?jeśli tylko tak jest tam napisane, to , jest normalne.więc reklamacja będzie nieuzasadniona.

 

Tak mam saldo -119. Za universe mam 79 i za opcję c+ 70 na stronie z pakietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysztofff mnie umowa skończyła się wtedy co Tobie i wczoraj dzwonili żebym jeszcze nie oddawał sprzętu . Mam się zastanowić jeszcze i za tydzień mają zadzwonić z nową ofertą . Także spokojnie sami jeszcze zadzwonią , nie poddają się pomimo wygaśnięcia umowy i wyłączeniu sygnału . Nie wiem tylko czy propozycję będą te same co przed wyłączeniem sygnału . Czy ktoś podpisał umowę po wyłączeniu i jaka dostał ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u Was sprawa z nc+ go po migracji?

Na infolinii dowiedziałem się, że rejestracja w aplikacji możliwa jest tylko przy zmigrowaniu do dekodera ADB.

To, że z wielu funkcjonalności typu zdalne ustawianie nagrywania w dekoderze nie będę mógł skorzystać bez dekodera ADB to wiedziałem, ale liczyłem chociaż na streaming.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o nc+ go jesli nie masz adb.swoja drogą to co ma piernik do wiatraka.mając np.pejsa,to abonent też powinien miec dostęp przez tablet,komputer lub tel. do tej aplikacji :>

Też wydawało mi się to głupie, ale niestety potwierdziłeś moje obawy...

Ale przynajmniej w tej aplikacji jest dobry program tv bez rejestracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze na stronie ncplus.pl jutro wchodzi jakas nowa promocja. Mam nowa umowe od 1.06 (specjalnie powiedzialem konsultantowi zeby nowe uprawnienia itp byly wyslane do zakonczeniu starej umowy, mam 10 dni na rezygnacje). Czy w razie jakby nowa promocja byla korzystniejsza, to moge wypowiedizec moja umowe i wziac to z promocji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze na stronie ncplus.pl jutro wchodzi jakas nowa promocja. Mam nowa umowe od 1.06 (specjalnie powiedzialem konsultantowi zeby nowe uprawnienia itp byly wyslane do zakonczeniu starej umowy, mam 10 dni na rezygnacje). Czy w razie jakby nowa promocja byla korzystniejsza, to moge wypowiedizec moja umowe i wziac to z promocji ??

 

Jutro kończy się promocja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lipcu,jak z oferty zniknie CN.TCM,CNN.oczywiście jak masz w umowie,że to kanały gwarantowane

Nie mam pojecia gdzie mam umowę.

Czy ktoś się orientuje czy w pakiecie HBO Super Premium były gwarantowane?

Czyli rozumiem, ze w dniu 1 lipca mogę już napisać wypowiedzenie jeśli są to gwarantowane kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...