Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem wypowiedzenie w tym tygodniu, więc trzeba powoli przygotowywać się do walki. ;)

 

Interesuje mnie Universe z paczką wszystkich C+ i Multiroom do tego (wcześniej nie miałem). Teraz mam jeden swój dekoder, jeden zapasowy od nich i abonament c+ optimum hd. Jaką cenę powinienem zaakceptować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Aros, bez opcji c+Platinum.

 

 

Universe

+ Filmbox 6-mcy

+ Cinemax 9-mcy

umowa na 18 m-cy

59 zł

 

 

Obecnie OptimumHD za 57zł do końca czerwca. Wypowiedzenie niezarejestrowane ale wysłane.

Chciałem C+ ale nie dali.

Oferty nie zaakceptowałem.

 

 

Bez opcji Canal+ Platinum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wysłałem wypowiedzenie gdzieś w połowie miesiąca.Po telefonie do DUKu dowiedziałem się że planowane rozwiązanie umowy to 30 czerwca. Obecnie mają tylko Platinum za 99zł+ 10zł multiroom. Napisałem im maila że jak dadzą universe+6xC+ za 59zł to przedłużam.Odpisaliże mam czekać na telefon.Czekam 3 dzień i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Superpremium HD umowa do 31 sierpnia 2013. Jaka jest moja sytuacja,przyznam,że do tej pory nie interesowałem się sprawą,ale kolega z pracy wspomniał o problemach z migracja,a tego chciałbym uniknąc.Kiedy ewentualnie trzeba wysyłać wypowiedzenie.Proszę o wyrozumiałośc ,ale czytając poprzednie posty trochę się pogubiłem od nadmiaru informacji i interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@distri, możesz wysłać już w czerwcu, czyli na trzy miesiące przez upływem umowy.

 

No i czekaj spokojnie do końca sierpnia na ewentualne propozycje ze strony ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dają ci bo nie miałeś wcześniej.dziwne podejście do abonenta,skoro chce te kanały :crazy:

dają, dają tylko niech wypowiedzenie zarejstruja

Telefon do DUK i za 59 PLN dostałem bez żadnych przepychanek Universe+ z Canal + .Wszystko na 12 miesięcy. Wcześniej goły Optimum HD bez bajerów za 77 PLN. Długo nie było dla mnie oferty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do cyfry rozmawiałem z panem z utrzymania. Dzwoniłem dzis 2 razy. Za 1. razem proponował mi platyne za 99, teraz zapytał się co mnie najbardziej interesuje zaproponował comfort + 6xC za 79 zł. Wypowiedzenie zarejestrowane, koniec umowy z końcem czerwca. Teraz pytanie co robić?? Miałem Kompakt + canal plus za 62 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie oświeciło ze to koniec maja xd

Pytałem się o universe z c+ ale powiedział coś w stylu że nie ma dla mnie takiej oferty i może mi to dać za 99.

Poczekam jeszcze ten miesiąc, zobaczymy czy sami zadzwonią. Jeżeli nie to będę musiał nauczyć się ponownie żyć z transmisjami online._.

Jeżeli będę z nimi rozmawiał ponownie to za jaką cenę mogę wyciągnąć ten pakiet patrząc na mój obecny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do cyfry rozmawiałem z panem z utrzymania. Dzwoniłem dzis 2 razy. Za 1. razem proponował mi platyne za 99, teraz zapytał się co mnie najbardziej interesuje zaproponował comfort + 6xC za 79 zł. Wypowiedzenie zarejestrowane, koniec umowy z końcem czerwca. Teraz pytanie co robić?? Miałem Kompakt + canal plus za 62 zł.

 

Nic, tylko pogratulować. Dzwoń codziennie po kilkanaście razy. Na pewno wyjdzie Ci to na dobre.. omg ;)

Też mam umowę do końca czerwca, ale nie dzwonię do nich i się nie przypominam. Wysłałem swoją propozycję na maila i cierpliwie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Doradźcie proszę. Dzwonili do mnie przedwczoraj z nr 222200545, ale akurat byłem w pracy i nie mogłem odebrać. Nie dzwonią drugi raz, a zostało już tylko dzisiaj i piątek, bo do 31 muszę oddać dekoder. Zadzwonić samemu czy czekać? Czy to prawda, że chcąc dostać od nich Mediaboxa nie dostanę opcji dodatkowej Platinum do żadnego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów starej poczciwej Cyfry+ tez uważałem, że dzwonić samemu się nie powinno. Ale w przypadku Nc+ i bałaganu jaki maja uważam, że nie ma to żadnego znaczenia kto do kogo dzwoni. Ja osobiście zadzwoniłem na początku maja i dostałem to co w podpisie czyli całkiem przyzwoita oferta.

 

@Lando_ag ja bym zadzwonił i przedstawił swoje akceptowalne warunki. Gdybyscie się nie dogadali to zawsze można jeszcze probowac na początku czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...