Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się kończy umowa z końcem czerwca i już wydzwaniają. Chcę te same kanały co miałem do tej pory czyli teraz ten pakiet nazywa się universe i do tego wszystkie 6 canal+. Do tej pory płaciłem 94 zł ale póki co rzucają mi 120 zł :D Niedoczekanie :P. Mniej więcej ile przed końcem mogę się spodziewać aż zejdą z ceny ? ;) Chciałem walczyć o pozostanie przy obecnej cenie ale naczytałem się tu że można dużo taniej stargować. :) Sądzicie że wysłanie teraz wypowiedzenia pomorze? Boję się trochę że przyklepią to wypowiedzenie i będę musiał podpisać umowę za te 120 zł z hbo go którego w ogóle nie potrzebuje .

 

Wyślij wypowiedzenie już w poniedziałek. Jak będą mieli zarejestrowane twoje wypowiedzenie to wtedy dostaniesz lepsze warunki. Poczekaj z przedłużeniem umowy do końca czerwca.

Jeśli w międzyczasie zaproponują ci pakiet Universe wraz z kanałami 6xC+ za 59 zł to bierz bez zastanowienia. Pewnie będą cię zwodzić do ostatniego dnia a nawet dłużej. Masz 30 dni na zdanie sprzętu czyli do końca lipca trzymaj sprzęt bo mogą zadzwonić jeszcze.

Ja tak miałem - umowa do końca kwietnia 2013 była = miałem to samo co ty i też płaciłem 94 zł. 6 maja już po zakończeniu umowy przedłużyłem - sami zadzwonili z pytaniem co mogą zrobić bym został z nimi - pakiet Universe wraz z kanałami 6xC+ za 59 zł do tego mam pace pvr oraz multiroom w tej cenie na 12 miesięcy. Maj mam gratis. Pierwsza faktura w czerwcu dopiero.

Wcześniej w marcu, kwietniu też proponowali kosmiczne warunki przedłużenia :) platyna za 99 zł plus pace pvr i multiroom za 10 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypowiedzeniu napisz: że wypowiadasz umowę w związku z upływem terminu na jaki została zawarta czyli z końcem czerwca 2013 roku.

Nie zapomnij się podpisać pod wypowiedzeniem oraz wpisać nr umowy - abonenta przy swoich danych.

 

Jeśli wyślesz w poniedziałek to będzie zarejestrowana jeszcze w tym miesiącu. Tylko wypowiedzenie wyślij na prawidłowy adres: Canal+ Cyfrowy S.A. Skr. pocztowa nr 8 02-100 Warszawa - jeśli dobrze pamiętam. Niech mnie ktoś poprawi jeśli zły adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tymi kanałami TCM - (ten najbardziej mnie interesuje) i paroma innymi. Mają zniknąć od lipca to już wiem. Nie do końca tylko mogę się dowiedzieć czy one znikną tylko abonentom którzy przedłużali bądź podpisywali umowę z cyfrą jeszcze przed powstaniem nc+ czy również abonentom którzy już przenieśli się do nc+ też będą odebrane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu na NC+ kanału TCM nie będziesz mógł oglądać jak i kilku innych ze starej oferty Cyfry ( Uniwersal Channel, Sci-fi, 13 street). Ponadto na dekoderach z Cyfry+ na dzień dzisiejszy z nowej oferty NC+ nie działa Polsat HD ( zwykły Polsat - działa ), ESPN America oraz Polsat Sport News. Powiedzmy że za ten kanał TCM będziesz miał MGM HD. TCM przerywa reklamami filmy a MGM HD już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dekoder Opticum hd x403 do cyfry+, czy po przejściu do nc+ mogę wykorzystać jeszcze ten dekoder? Myślę tez o MR. Pozdrawiam Marek.

tak jak pisali wcześniej,że będziesz mógł,a jeśli interesuje cie MR, to lepiej już teraz udaj się do aps nc+(najlepiej po c+) i weź drugą kartę.przy migracji może się okazać,że to nie możliwe i tylko MR wcisną ci na zasadzie n :crazy: ,a tego na pewno byś nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że można z nimi negocjować nawet po zakończeniu umowy i wyłączeniu wszystkich kanałów.

 

Na początek dostałem ofertę Silver + 6xC+ + HBO za 94zł ale tylko przy pozostaniu z Pejsem

W przypadku gdybym chciał Mediaboxa to tylko z ofertą klasyczną: Platinum gołe za 99zł.

 

Co najmniej to HBO na pół roku za darmo można jeszcze urwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzicie że wysłanie teraz wypowiedzenia pomorze? Boję się trochę że przyklepią to wypowiedzenie i będę musiał podpisać umowę za te 120 zł z hbo go którego w ogóle nie potrzebuje .

Nie obawiaj się wypowiedzenia. Mi przyklepali wypowiedzenie, wyłączyli wszystkie kanały, a po mojej interwencji na forum nc+ czemu nie było ofert migracyjnych nagle rozdzwonił się telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok koniec baśni pod tytułem przedłużenie umowy. Silver + 6C+ Multiroom na starych zasadach =69zł na 12miesięcy. Do tej pory za C+optimum + Hd promo 76zl. Jestem zadowolony.

 

Spokojnie mogłeś mieć to za 59 zł tak jak ja. Najważniejsze że taniej za to samo ;)

 

Pakiet Universe wraz z kanałami 6xC+ za 59 zł do tego pace pvr oraz druga karta do multiroom. Do tej pory płaciłem za C+ Optimum bez HD promo z pace pvr i drugą kartą multiroom 96 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że można z nimi negocjować nawet po zakończeniu umowy i wyłączeniu wszystkich kanałów.

 

Na początek dostałem ofertę Silver + 6xC+ + HBO za 94zł ale tylko przy pozostaniu z Pejsem

W przypadku gdybym chciał Mediaboxa to tylko z ofertą klasyczną: Platinum gołe za 99zł.

 

Co najmniej to HBO na pół roku za darmo można jeszcze urwać?

Kontynuując wątek dzisiaj zmigrowałem do nc+

Dostałem Silver + opcja dodatkowa C+ Platinum (6xC) za 69zł + HBO za darmo na 6 miesięcy

Zostaję z Pejsatym.

 

Wcześniej miałem C+ Superpremium HD za 118zł.

Wypowiedzenie złożyłem w kwietniu (13th Street) i od 11 maja miałem wyłączone wszystkie kanały.

 

Maj dostałem gratis.

 

Udanych migracji życzę tym, którzy jeszcze walczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca maja C+Optimum HD + Promo HD 77PLN. Wypowiedzenie oczywiście wysłane, odnotowane. Póki co miałem trzy telefony - po pilnym śledzenie forum zdecydowałem, że poczekam na kontakt z ich strony i sam dzwonić nie będę. W pierwszym krótka piłka powiedziałem, że chce Universe+ 6C+ za 49PLN i konsultantka się rozłączyła. Wczoraj i dziś kolejne dwa telefony i oferta Silver 6C+ 69PLN. Pakietu Universe dla mnie nie ma tylko Silver, na 64PLN też nie chcieli zejść nawet po konsultacji z przełożonym. Jeden z konsultantów zapewniał mnie, że większość niegwarantowanych kanałów pozostanie, w co nie chce mi się do końca wierzyć. Oczywiście odmówiłem i czekam na lepszą ofertę. Ciekawi mnie tylko czy ze względu na mój obecny pakiet będę mógł otrzymać Universe, czy tylko Silver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale o ile kojarzę to Universe i 6 x c+ za 49,- zł tutaj dostali tylko ci co płacili do tej pory rachunki mniejsze niż 50 zł. Ja np płaciłem do tej pory 44,- zł. Ci co płacili więcej to dostawali w najlepszym razie /i to nieliczni/ Universe i 6 x C+ za 59,- zł /do tego czasem HBO gratis na 6 miesięcy. A jeden tu napisał , że dostał Universe oraz 6 x C+ a do tego HBO 6 miesięcy gratis za 49,- zł. Jeśli naprawdę to dostał to jest on moim idolem jeśli chodzi o negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Miałem Komfort HD za 38 zł bez ich dekodera, bez MR

Zmigrowałem na

Silver+opcja dodatkowa C+ Platinum 6xC+ PACE500GB za 69zł +HBO za darmo na 6miesięcy.

Cała umowa na 12 miesięcy. 6xC+ również na 12 miesięcy.

 

Miałem jeszcze propozycję bez HBO za 64zł.

 

Uparli się nie dać Universa + powyższe za 59zł. W sumie dzwonili do mnie z 7-8 razy. Ja dzwoniłem do DUK raz. Ostatnia rozmowa była z ich inicjatywy.

Wg. mnie to oferty Universe + 6xC+ za 59zł się skończyły. Za 49zł wątpliwe czy były.

 

@Riddick82 miałem niższy pakiet a Universe nie chcieli dawać. Znaczy chcieli ale goły za 49zł.

@Heban ja płaciłem 38zł i nie chcieli dać Universe. Co do negocjacji to wystarczy być upartym - i tak nie dadzą niczego więcej niż system pozwala. Rozmowy z przełożonym to farsa dla podniesienia rangi rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzikiraj a możesz napisać co miałeś do tej pory, na jakiej podstawie zrezygnowałeś z umowy /bo po otrzymanej ofercie wnioskuje, że zrezygnowałeś lub się skończyła/ i krótko opisać przebieg negocjacji? Tych informacji najbardziej brakuje przy prezentowaniu wynegocjowanych umów migracyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca maja C+Optimum HD + Promo HD 77PLN. Wypowiedzenie oczywiście wysłane, odnotowane. Póki co miałem trzy telefony - po pilnym śledzenie forum zdecydowałem, że poczekam na kontakt z ich strony i sam dzwonić nie będę. W pierwszym krótka piłka powiedziałem, że chce Universe+ 6C+ za 49PLN i konsultantka się rozłączyła. Wczoraj i dziś kolejne dwa telefony i oferta Silver 6C+ 69PLN. Pakietu Universe dla mnie nie ma tylko Silver, na 64PLN też nie chcieli zejść nawet po konsultacji z przełożonym. Jeden z konsultantów zapewniał mnie, że większość niegwarantowanych kanałów pozostanie, w co nie chce mi się do końca wierzyć. Oczywiście odmówiłem i czekam na lepszą ofertę. Ciekawi mnie tylko czy ze względu na mój obecny pakiet będę mógł otrzymać Universe, czy tylko Silver?

 

Nie ma takiej oferty jak UNIVERSE za 49 zł w tym canal + x6..I raczej nie licz na to że taką dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem :) A w zasadzie ojciec emeryt, ale ja prowadziłem negocjacje . Mógłbyś odpowiedzieć na pytania?

EDIT:

Oferty Universe wraz z 6 razy C+ za 49,- zł nie ma. Tak samo nie ma tej oferty za 59,- zł jak i nie ma oferty silver z 6 x C+. Wszystko co jest w ICA wpisane w polu "opcje dodatkowe" nie jest dawane w standartowej ofercie tylko wynegocjowane. Przy czym przeciętny konsultant ma niewielkie możliwości negocjacji. Rozmowy z przełożonymi to nie mit. Po prostu oni mogą dać/zgodzić się/ na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzikiraj a możesz napisać co miałeś do tej pory, na jakiej podstawie zrezygnowałeś z umowy /bo po otrzymanej ofercie wnioskuje, że zrezygnowałeś lub się skończyła/ i krótko opisać przebieg negocjacji? Tych informacji najbardziej brakuje przy prezentowaniu wynegocjowanych umów migracyjnych.

 

Miałem KOMPAKT HD + Canal + i HBO za 80 zł..wypowiedzenie wysłałem

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia od razu mi zaproponowano UNIVERSE z Canal + za 59 zł a teraz jeszcze mi hbo dali..Bez wypowiedzenia tylko Platinum za 99 zł bez Hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca maja C+Optimum HD + Promo HD 77PLN. Wypowiedzenie oczywiście wysłane, odnotowane. Póki co miałem trzy telefony - po pilnym śledzenie forum zdecydowałem, że poczekam na kontakt z ich strony i sam dzwonić nie będę. W pierwszym krótka piłka powiedziałem, że chce Universe+ 6C+ za 49PLN i konsultantka się rozłączyła. Wczoraj i dziś kolejne dwa telefony i oferta Silver 6C+ 69PLN. Pakietu Universe dla mnie nie ma tylko Silver, na 64PLN też nie chcieli zejść nawet po konsultacji z przełożonym. Jeden z konsultantów zapewniał mnie, że większość niegwarantowanych kanałów pozostanie, w co nie chce mi się do końca wierzyć. Oczywiście odmówiłem i czekam na lepszą ofertę. Ciekawi mnie tylko czy ze względu na mój obecny pakiet będę mógł otrzymać Universe, czy tylko Silver?

 

Nie ma takiej oferty jak UNIVERSE za 49 zł w tym canal + x6..I raczej nie licz na to że taką dostaniesz.

 

 

Parę osób jednak pisało, że dostało UNIVERSE w tej cenie z całą paczką C+. Ale jakby dali nawet za 59 to bym się chyba zdecydował. Jeszcze mam dwa tygodnie, cierpliwie poczekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dzwonili do ojca z propozycją kontynuowania umowy (poszło wypowiedzenie)

Obecnie Kompakt z C+ z Multiroom 2xCameleon z opcją Kompakt HD (płacę 86 zł, całość bez rabatu wyceniana chyba na 113 zł)

Ojciec zgodził się przedłużyć na rok. Tylko coś mówi że dostał pakiet Kompakt z paczką z C+. Jest w ogóle możliwe przedłużenie umowy ze starym pakietem?

Z drugiej strony ma być cały sport, Eurosporty HD, TVP Sport itd więc chyba zgodził się na pakiet Universe z paczką C+

Całość za 79 zł na rok (jakiś pakiet z paczką C+ z Multiroom 2xCameleon i Sagemcom na wynajem po staremu za free)

Trochę się dygam bo chcę TVP Sport plus wszystkie kanały bajkowe bo teraz tylko mini i teletoon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...