Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Babka wyraźnie powiedziała Platinium. I sama dodała że pierwsza opcja jest nadal taka sama, ale druga już się zmieniła na lepsze. Czyli coś drgnęło ;)

Fakt, moje niedopatrzenie. W drugiej ofercie dostałem Gold ale z HBO, Ty Platinum bez HBO :) Zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje, superpremium wzięty razem z ps3 za 137zł w listopadzie 2011 też przysługuje prawo wypowiedzenia umowy?? na podstawie

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/inform ... ad-kanalow

 

jasne że będziesz mógł. Poczytaj sobie art 5 Postanowienia końcowe Aneksu Promocyjnego w punkcie 3 pisze "Abonent nie będzie miał obowiązku zapłaty kar umownych, jeśli wypowie Umowę zgodnie z art. 4 paragraf 1 ust. 5, art. 7 paragraf 1, art. 8 paragraf 1 lub art. 15 paragraf 8 Regulaminu Umowy o Abonament. Weź poczytaj teraz Regulamin Umowy o Abonament a w szczególności wymienione tutaj artykuły tego regulaminu

 

Nie będzie. Znaczy inaczej będzie ale będzie musiał oddać albo zapłacić za konsole. Biorąc C+ podpisywałeś lojalkę gwarancji ceny czyli, że twój obecnie posiadany pakiet nie zmieni ceny przez okres trwania umowy ale wiązało to się też z tym, że nie możesz wypowiedzieć umowy jak coś zniknie. Poszukaj sobie aneksu do umowy jaki otrzymałeś który określa warunki promocyjnego otrzymania gadżetu.

 

Druga sprawa przy Superpremium 30 albo 40 zł miesięcznie płaciłeś raty na konsole( w zależności czy sprzęt miałeś za free czy nie) bo bez niej pakiety był 99 więc przy migracji wydymasz Cyfrę na cenę konsoli na jakieś 300-400 zł jakie musiałbyś za nią zapłacić do końca umowy.

Przecież w tym Cytacie z Regulaminu Akcji co przedstawiłeś (też mam taka sytuację z TVLG3D) ma wyraznie zastosowanie art.7 § 1 regulaminu o którym mowa tutaj na oficjalnej stronie nc+ http://ncplus.pl/strefa-abonenta (Zmiany programowe dla abonetów Cyfra+)

 

Dodam ze TV ani konsoli nie bedzie obowiązku odawać ponieważ ona została nam juz sprzedana przez C+ (jest na to Faktura i jej zapłata na 1 zł).

Opłata karnan tez nie ma zastosowania zgodnie z punktem 2 Regulaminu Akcji.

 

Odnośnie natomiast ostatnio stosowanych łączonych sprzedazy to nie wiem ale były całkowicie inne zasady.

 

Spokojnie bedzie mozna zaoszczedzic troche na abonencie przez migrację w odpowiednim czasie na lepszych warunkach, lub wypowiedziec umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to tylko nazwa sie zmienia, ew. coś w oprogramowaniu- ale dlaczego niby miało by nie działać w ogole? ta reszta "gadżetów" w sumie moze nie grac bo tego w Cyfrze nie było, ale VOD sie turlało jako tako

 

*** teraz nazywa sie CANAL+VOD - chyba to jest odpowiednik Cyfra+ VOD ? ten net VOD to chyba jakies internetowe biblioteki filmów i programów (tvn player itp)

a mnie chodzi o to co było jako Cyfra+VOD. Więc po małej modyfikacji softu ze strony operatora powinienem odbierac CANAL+VOD przynajmniej, o SERIALE+ i PremieryTVP i tych netVOD nie wspominam bo raczej nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą otrzymana najnowsza moja oferta z nc+ :

pakiet platinum + HBO + PACE 500 GB + MR (2 x cameleon) umowa 12 m-cy to 109 zł za 6 m-cy a potem + 20 zł do końca umowy z możliwością negocjacji na 3 m-ce przed końcem. Oferta odrzucona - jeśli dostanę to za 109 zł przez całe 12 m-cy to się zastanowię. Posiadam C+optimum HD + HD PROMO + MR + HBO.

Czekam na kolejną ofertę , najchętniej za 99 zł na 12 m-cy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą otrzymana najnowsza moja oferta z nc+ :

pakiet platinum + HBO + MR (2 x cameleon) umowa 12 m-cy to 109 zł za 6 m-cy a potem + 20 zł do końca umowy z możliwością negocjacji na 3 m-ce przed końcem. Oferta odrzucona - jeśli dostanę to za 109 zł przez całe 12 m-cy to się zastanowię. Posiadam C+optimum HD + HD PROMO + MR + HBO.

Czekam na kolejną ofertę , najchętniej za 99 zł na 12 m-cy :)

Ciekawe jak by to wyglądało ale bez hbo i mr???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd sportowy pisze

 

Nikt z władz Ekstraklasy S.A. nie chce komentować negocjacji, ale sytuacja jest dynamiczna i wciąż może się jeszcze zmienić. Jeżeli jednak nie uda się osiągnąć porozumienia, Ekstraklasa SA z pewnością jeszcze w tym roku ogłosi nowy przetarg na sprzedaż praw telewizyjnych obowiązujący od lipca 2014 do czerwca 2017.

 

To sprawdzona procedura, która obowiązywała już wcześniej. Przy poprzednim rozdaniu, w latach 2008-2011, kluby dostawały rekordowe pieniądze: 120 mln zł za sezon. Teraz czkawką odbija im się spowolnienie gospodarcze, które sprawiło, że wartość kontraktu jest niższa o około 25 procent.

 

Chodzi mi dokładnie o ostatnie zdanie skoro w piłce i nie tylko polskiej jest recesja i ceny praw do transmisji spadają to dlaczego my zamiast stabilizacji mamy mega podwyżkę????

Oni mają recesje a my konsumenci może nie????

 

a oto cały artykuł

http://ekstraklasa.przegladsportowy.pl/ ... 1,381.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ami68, zostawiłem 2 razy kontakt poprzez zgłoszenie ze strony nc+ - najpierw 21.03 a potem około 24.03. Był to drugi telefon od nc+ , pierwsza propozycja wczoraj to pakiet platinum + HBO + PACE 500 GB + MR (2 x cameleon) na 18 m-cy za 139 zł , dziś pakiet platinum + HBO + PACE 500 GB + MR (2 x cameleon) jw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie w przypadku migracji z kaucją 200 zeta którą się kiedyś płaciło w cyfrze w latach 90-tych? Jeżeli cyfre zamienia sie teraz na Nc+ czyli ITI, który jest innym podmiotem, to kaucja w przypadku poźniejszej rezygnacji zostaje wypłacona przez ITI Neovision czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...