Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dosyć tego nowego tworu 3 razy się pytałem w APS czy mogę juz migrować i dostawałem odpowiedz ze brak ofert, gdy dzwonie to wciskają mi pakiety których nie chce. Od dziś skoczył mi się okres minimalny umowy jak jutro nic nie będzie w APS pisze wypowiedzenie. Już mi brakuje C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał wybierać między polsatem a naziemną to wybrał bym naziemną

 

Jakąś inną naziemną masz, niż pozostali. Masz w naziemnej szerszą i tańszą ofertę, niż to, co proponuje CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy wszystkim, którzy już zmigrowali pokazują się w ica poprawne ceny ? U mnie w ica brakuje opcji dodatkowej canal+platinum , ale chyba nie musi tam być bo wszystkie c+ świecą. Tylko nie zgadza się saldo, pokazuje się 150,99. Może poprawią coś jutro ?

U mnie brak opcji Canal+ Platinum w ICA, wszystkie C+ jednak świecą. Napisałem wczoraj rano maila w tej sprawie ale nie otrzymałem do tej pory żadnej odpowiedzi. Co do salda to w ICA zawsze pokazują się ceny bez uwzględnienia rabatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy wszystkim, którzy już zmigrowali pokazują się w ica poprawne ceny ? U mnie w ica brakuje opcji dodatkowej canal+platinum , ale chyba nie musi tam być bo wszystkie c+ świecą. Tylko nie zgadza się saldo, pokazuje się 150,99. Może poprawią coś jutro ?

U mnie brak opcji Canal+ Platinum w ICA, wszystkie C+ jednak świecą. Napisałem wczoraj rano maila w tej sprawie ale nie otrzymałem do tej pory żadnej odpowiedzi. Co do salda to w ICA zawsze pokazują się ceny bez uwzględnienia rabatów.

 

Z tymi cenami to chyba nie do końca tak jak piszesz,u mnie 99 zgodnie z ustaleniami przy migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał wybierać między polsatem a naziemną to wybrał bym naziemną

 

Jakąś inną naziemną masz, niż pozostali. Masz w naziemnej szerszą i tańszą ofertę, niż to, co proponuje CP?

to był przykład mam nc+

Marny przykład. W CP jest słaby sport, a zwłaszcza nędzna oferta dla kibica piłki nożnej. Jestem abonentem Canal+/ potem Cyfry niemal od początku jego działania w Polsce, ale abonentem ITI /nc+ chyba raczej nie zostanę. Przez długie lata nie miałem praktycznie żadnych problemów z C+, a tu czytam i słyszę o różnych machlojach to ręce opadają. żadnej pewności, że jak się na coś umówimy to tak będzie. Szkoda mi tego sportu z C+, ale nie wiadomo czy i tu pseudofachowcy z dawnej enki nie położą swoich łap. Co do reszty kanałów to biorąc pod uwagę jakich kanałów w nc+ nie będzie i jakie są niegwarantowane to nie mam wątpliwości, która platforma jest dla mnie lepsza, zwłaszcza, że większość filmów na których mi zależy oglądam w kinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe+ +MR + Pace 500 + 6 C+ za 59 zł na 12 miesięcy

 

To jest na dzień dzisiejszy najciekawsza oferta. Pod jaki numer dzwoniliście, żeby wyciągnąć taką ofertę?

Wczoraj dzwoniłem około 21.20 pod tel. 223104512. Jest to Dział Windykacji - tam kazali mi dzwonić jeżeli nie miałem już sygnału. Wcześniej dzwoniłem pod 2222000191 ale oferta dużo gorsza była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możliwe jest, ze z powodu wygasniecia umowy nie ma żadnej propozycji do przedstawienia ze strony NC+?

Ja sam zadzwoniłem i propozycja była. Na miejscu wymyślają z przełożonym. Najlepiej przekaż im czego oczekujesz to wtedy coś realnego Ci zaproponują. U mnie tak wczoraj było!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Cena jeszcze jest stara z poprzedniej umowy.

A w moja oferta

pakiet

Universe+79zł

 

o

 

lol Czekam na te dowody full wszytkiegoz NC+za 50 złotych ba u niektórych nawet za mniej jak za 40 złotych.. doczekam sie..

A u mnie w ica jest

PAKIET
CANAL+ PLATINUM
OPCJE DODATKOWE:
BEZPŁATNE UŻYTKOWANIE
HBO
NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE
NETVOD+ PAK. CANAL+ PLATINUM


Płatności i rozliczenia
TWOJE SALDO WYNOSI:
-99,00 ZŁ 

 

Panowie czyli do 17 maja muszę zapłacić za platynę..99 złote.. I to co mam na umowie papierowej (migracja w punkcie) Ale aby było śmieszniej za wszystko Cyferka sobie bez promocji.. 183.99zł

Czyli to co wynegocjowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP jest słaby sport, a zwłaszcza nędzna oferta dla kibica piłki nożnej.

 

Powiedzmy inaczej: w nc+ jest słaby sport, a zwłaszcza nędzna oferta dla kibica siatkówki.

 

Tak na poważnie - zależy kto co lubi - ja piłki nożnej kompletnie nie oglądam. Ligi zagraniczne nie interesują mnie wcale, żałosna liga polska tym bardziej. Mecze reprezentacji omijam, bo szkoda czasu na oglądanie [beep]chów, którzy boją się odnieść kontuzji, żeby pieniążków klubowych nie stracić. Okazjonalnie oglądam mecze Ligi Mistrzów i tutaj oferta TVP jest dla mnie wystarczająca (nawet nie wiem kto gra w jakiej drużynie). Lubię czasem oglądnąć jakiś film (tutaj Canal+ się świetnie sprawdzał), przeważnie oglądam programy popularno-naukowe lub przyrodnicze, czasem "w tle" leci jakaś muzyka. Cyfra+ sprawdzała się dość dobrze - poza tym, że musiałem "dziadować" oglądając siatkówkę ograniczoną do tego, co było w ramówce Polsatu Sport. Do tego nie miałem dostępu do części wyścigowego weekendu Formuły 1. W chwili obecnej mam mimo wszystko szerszą ofertę programową - bo jest więcej kanałów filmowych (HBO, Cinemax, Filmbox, marny - przyznajmy - Polsat Film i pozostałe wspólne z nc+ pozycje), jest więcej kanałów popularno-naukowych - bo jest paczka Viasat, jest bardzo fajny dla młodzieży DaVinci Learning, brakuje mi trochę Planete+, nie miałem okazji nigdy oglądać Discovery Historia, więc nie wiem co "straciłem" ;) Szersza jest oferta programów dla dzieci i więcej interesującego mnie sportu. Brakuje mi trochę (czysto z przyczyn "technicznych" - podoba mi się relacja od strony wizualnej) GP na żużlu, ale za to mam siatkówkę w HD.

 

Co do zmiany oferty, przejścia do nc+ i propozycji z ich strony - po prostu się spóźnili. Ja wyjeżdżałem na miesiąc (więc musiałem się zmieścić w terminie wypowiedzenia do końca kwietnia), złożyłem swoją propozycję - została zignorowana, kontrpropozycje były śmieszne - kilkadziesiąt złotych więcej za kilka kanałów mniej, niż miałem dotychczas (nsportu i kilku marnych produkcji od n nie wliczam jako wartość nabytą - gdyby mi na nich zależało - byłbym abonentem n a nie c+), brak możliwości wymiany sprzętu w cenie migracji, brak darmowego MR itp. itd. - więc podziękowałem za współpracę, część pieniędzy zostało w kieszeni, część zasili teraz portfel podmiotów należących do p. Solorza. Co chcieli mi zaoferować dzwoniąc ponad 80 razy (z czego po mniej więcej 50-tym telefonie żona, do której z nieznanych mi przyczyn zadzwonili, podała im mój zagraniczny numer, na który nie zadzwonili) - nie wiem i już mnie to nie interesuje. Jeżeli za jakiś czas oferta nc+ mnie do siebie przekona - wtedy pewnie wrócę - chociaż oferty przedłużeniowe Polsatu są trudne do pobicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@volcan, no widzisz jest problem, bo przeanalizowałem już ofertę CP pod każdym kątem, ale brak mi takiego zestawu kanałów, który idealnie wstrzelałby się w uzupełnienie pakietu Platinum w nc+.

 

Nie chciałbym kupować od razu Premium w CP, bo to razem z Platyną powoduje dubel wielu kanałów i dlatego ciągle liczę na to, że CP nie prześpi tej okazji i specjalnie dla spadochroniarzy z n/c+ włączy do oferty specjalnej właśnie taki zestaw, który wpasuje się idealnie w potrzeby.

 

Mam jeszcze 3 miesiące starej umowy, więc czekam spokojnie na rozwój wypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...