Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Telefon do DUK:

HBO,

Filmbox,

6* Canal+

wypożyczalnia "Seriale+" i pakiet podstawowy w wypożyczalni "netVOD+"

Redlight HD na 6 miesięcy

89 PLN umowa na 12 miesięcy

migrować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze większe jaja, zmigrowałem telefonicznie w czwartek czyli 25.04, oferta miała być włączona do 2 godzin ( w dalszym ciągu stary pakiet), zażyczyłem sobie również wymiany sprzętu cyfry na ADB, miała być taka możliwość dzisiaj, więc grzecznie idę do punktu, gość wklepuje pesel i się okazuje że żadnej migracji nie było. Więc dzwonie na infolinię gość potwierdza że migracja jest ale jej nie ma, tzn. trafiłem do próżni, wypowiedzenie zostało zgodnie z moją prośbą/zgodą anulowane, a nowa umowa utknęła w systemie wymiany sprzętu na ADB i nie wiadomo kiedy ruszy "może pod koniec tygodnia". Także wypowiedzenie anulowane, nowej umowy brak, na pytanie to co będzie po 1 maja pan stwierdził że nie wie, trzeba czekać. No takich cudów to jeszcze nie widziałem.

Teraz zgaduj zgadula od kiedy mam liczyć te ustawowe 10 dni na wycofanie się z umowy ( bo to już jest przegięcie co wyrabiają), od 25tego czy od momentu jak system przetworzy umowę czyli póki co nie wiadomo od kiedy.

 

 

Mam bardzo podobną sytuację do twojej z tym ze migrowalem 27.04 w sobote wczoraj do nich dzwonie aby potwierdzic a oni nawet nie wiedza co mi zaproponowali? mowie ze gold + 6x c+ +multiroom+hbo 6 miesiecy. umowa na 12 . Niezły mają [beep],kanałów wciąż brak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dialog z nimi już nudny jest..

Po raz ohnasty telefon od nich i ta sama propozycja:

Silver + paczka C + na rok za 69 zł i cinemax na 9 miesięcy i ja mówię że mi pasuje pod warunkiem wymiany mojego złomu philips na pace...

Oni OK!

ale po chwili info że brak dekoderów na stanie...:-)

Trzy ostatnie telefony już się zgadzałem ale ciągle coś nie pasuje. A to nie ma dekoderów, a to zaraz oddzwonimy ...

Do jutra umowa. Chyba się nie dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem tel. do silvera nie ma opcij 6xc+ ,skąd mam takie info. to wszystko co piszą tu na forum to nieprawda

Wszyscy tu kłamią, tylko Twój konsultant mówi prawdę :brawo:

To są jego ku..a słowa a nie moje kolego ,czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie małe pytanko, bo już sam nie wiem co o tym myśleć. Zmigrowałem do nc+ z Pace PVR na pakiet Gold od 1 maja. Jakie "wodotryski" będą na nim działały? Zastanawiam się, czy nie złożyć reklamacji z powodu wprowadzenia w błąd co do dodatkowych usług? Czy jest wogóle sens wchodzenia w golda na Pace?

Zadne wodotryski nowe z nc+ na dzien dzisiejszy nie chodza!! Podobno ma. byc. nowy soft na pace....Podobno jeszcze tej wiosny!!!! Czyli do 20 czerwca ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do DUK:

HBO,

Filmbox,

6* Canal+

wypożyczalnia "Seriale+" i pakiet podstawowy w wypożyczalni "netVOD+"

Redlight HD na 6 miesięcy

89 PLN umowa na 12 miesięcy

migrować ?

oferta super.nic dziwnego bo jesteś z n,a dziadowskie iti dba o SWOJE owieczki.no i chyba pomyliłeś tematy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem do nowej oferty (byłem w Cyfrze+, wysłałem wypowiedzenie w związku z wyłączeniem kanałów).

Zadzwoniłem sam na nr 22 220 01 91 i dostałem (bez proszenia, powiedziałem jaką chcę ofertę):

-universe 59zł

-wszystkie (sześć) Canal+ za 0zł

-pace pvr 500gb 0zł

-multiroom (2karty) za 10zł

-hbo na 6mies. za 0zł, póżniej rezygnacja lub 25zł

-filmbox na 6mies. za 0zł, później rezygnacja lub 10zł.

Umowa na 18m-cy (była też na 12m-cy,ale za taką cenę celowo wziąłem na 18:)

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzisiaj otrzymałem e-mail na temat migracji do nc+ , a więc ......

W ramach oferty proponujemy:

 

- okres Umowy - tylko 18 miesięcy,

- pakiet CANAL+ GOLD w cenie 79 zł przez 18 miesięcy,

- USŁUGA Multiroom Standard za 10 zł przez 18 miesięcy.

 

Odpisałem , że ta oferta jest żałosna :)

Mam pytanie czy można jeszcze jutro składać wypowiedzenia odnośnie ze zmianami programowymi ?

Jeśli tak to na coś powoływać się ? ( ogólnie z dniem 31 maja kończy mi się umowa ale nie wysyłałem wypowiedzenia ).

Co w takiej sytuacji najlepiej zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nic nie wylacza. Zanim rozpatrzą to mija jakiś czas.

Z tego co pisza inni maj dla takich osob ma być miesiącem z sygnalem tv ale bez opłaty.

Sam wypowiedziałem 22.04 i czekam. Jak cos to się zadzwoni w maju i ponegocjuje

 

Witam.

 

Jakim cudem? Tzn. jeśli wyśle jutro wypowiedzenie umowy,powołując się na usunięcie 13street,wypowiedzenie będzie skutkowało na koniec maja? Natomiast jeśli chodzi o maj bez opłat to w takim wypadku wypowiedzenie dojdzie do cyfry+ po 1 maja więc zostanie juz wystawiona nowa faktura(w ica,tv rachunek) co wtedy? skorygują fakture?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Odebrałem w APS-ie drugą kartę i drugiego PACE-dzierżawa na 3 miesiące-akurat do końca umowy z Cyfrą i tu moje pytanie czy jak wyślę jutro wypowiedzenie w związku z usunięciem kanałów nie będzie to jakoś kolidować z tym,że wziąłem ten dekoder dziś na te 3 msce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...