Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kończy mi się umowa wraz z końcem kwietnia i chcę ją wypowiedzieć po to, żeby mi nie przedłużyli na jakichś chorych warunkach to muszę podawać im powód czy wystarczy sucha notka mówiąca o zakończeniu współpracy?

takie coś:

Niniejszym oświadczam, że nie zamierzam kontynuować umowy o abonament

zawartej w dniu………. i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie

okresu minimalnego.

wyśli koniecznie jutro bądź pojutrze wypowiedzenie,że rozwiązujesz umowę z powodu usuniecia kanałów.tym sposobem zapłacisz tylko za maj wyższą kwote za abonament i w maju bedziesz negocjował nowe wrunki przejścia do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że @Godunow zazdrości tylko za bardzo krzyczy i chyba jest sfrustrowany. Sam jeszcze nie dostałem papierów (dekoder dotarł w piątek), ale jestem pewien, że wszystko co konsultant obiecał będzie (umowa od 1 maja w Ica wyświetla się jako Canal+ Silver i wszystko zaświeciło po pół godzinie od podłączenia). Sam nie przyjąłem Platinum zamiast Optimum , bo po pierwsze cena a po drugie nie chcieli dać Mediaboxa za Pacea, który pasuje do Platinum jak wół do karety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że do póki nikt nie ma tego na papierze to nic nie jest pewne. Sam wiem z doświadczenia, że nie raz słyszałem od konsultanta, że coś jest a później jak przychodzi umowa to okazuje się co innego.

Ostatnio przedłużałem umowę z siecią komórkową i cztery razy pytałem konsultanta czy umowa jest na rok co konsultant potwierdzał, a jak przyszła umowa pocztą okazało się, że umowa jest na 18 miesięcy. Wiem, że telefonia komórkowa nie ma nic wspólnego z tym wątkiem, ale każdy mówi, że coś dostał za 49 czy 59 zł, ale wszystko zweryfikują dokumenty.

Tak jak pisałem wcześniej miałem też propozycje migracji za 69 zł i konsultant powiedział ze Silver, ale tak naprawdę Platinum. Wiec pytam konsultanta w czym jest problem żebym dostał Platinum z 30 złotowym rabatem ? Dlaczego umowa jest jako Silver ? Nawiązując to do już przytaczanej sieci komórkowej, tam dostałem abonament z 15 złotowym rabatem, dlaczego w nc+ jest tak, że niby masz Silver, ale będziesz miał Platinum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Tak tyle, że z tego co wiem abonenci Cyfry mają czas na wypowiedzenie do 30 kwietnia, jutro jest 29 a liczy się data wysyłki.

 

Wypowiedzenie miales wyslac najpozniej w marcu a tego nie zrobiles i teraz obowiazuje cie 3 miesieczne wypowiedzenie i wyzsze oplaty

Wiec rada dla ciebie wysylal wypowiedzenie i cierpliwie czekaj na tel. z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kończy mi się umowa wraz z końcem kwietnia i chcę ją wypowiedzieć po to, żeby mi nie przedłużyli na jakichś chorych warunkach to muszę podawać im powód czy wystarczy sucha notka mówiąca o zakończeniu współpracy?

takie coś:

Niniejszym oświadczam, że nie zamierzam kontynuować umowy o abonament

zawartej w dniu………. i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie

okresu minimalnego.

wyśli koniecznie jutro bądź pojutrze wypowiedzenie,że rozwiązujesz umowę z powodu usuniecia kanałów.tym sposobem zapłacisz tylko za maj wyższą kwote za abonament i w maju bedziesz negocjował nowe wrunki przejścia do nc+.

 

Ale czemu miałby niby płacić za maj wyższą kwote ??

Przecież jak wyśle rezygnacje jutro to umowę będzie miał do końca kwietnia.

Więc teoretycznie w maju już nic go nie będzie z cyfrą wiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FazaFm, a powiedz mi, co z tym ma wspólnego forumowy staż?

 

Kompletnie nic, bo to nie chodzi o Twoje intencje, ale o to, że dać się wkręcić telemarketerowi z nc+ może tak samo ktoś, kto jest tu od kilku lat, jak i ktoś, kto zarejestrował się na forum przed chwilką.

 

Może się mylę i oby właśnie tak było, ale na moje rozeznanie, to te "dobre" oferty to prędzej iluzjonistyczne sztuczki, niż rzetelna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale czemu miałby niby płacić za maj wyższą kwote ??

Przecież jak wyśle rezygnacje jutro to umowę będzie miał do końca kwietnia.

Więc teoretycznie w maju już nic go nie będzie z cyfrą wiązać.

jeśli wyśle wypowiedzenie z powodu zabrania kanałów to do końca maja będzie umowa.okres promocyjny miał do końca kwietnia i z dniem 1 maja przechodzi na czas nioznaczony.jęsli wyśle wypowiedzenie z powodu braku checi korzystania z oferty to umowa skończy się z dniem 31 lipca i do tego czasu płaci standardową opłatę bez promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kończy mi się umowa wraz z końcem kwietnia i chcę ją wypowiedzieć po to, żeby mi nie przedłużyli na jakichś chorych warunkach to muszę podawać im powód czy wystarczy sucha notka mówiąca o zakończeniu współpracy?

takie coś:

Niniejszym oświadczam, że nie zamierzam kontynuować umowy o abonament

zawartej w dniu………. i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie

okresu minimalnego.

wyśli koniecznie jutro bądź pojutrze wypowiedzenie,że rozwiązujesz umowę z powodu usuniecia kanałów.tym sposobem zapłacisz tylko za maj wyższą kwote za abonament i w maju bedziesz negocjował nowe wrunki przejścia do nc+.

 

Ale czemu miałby niby płacić za maj wyższą kwote ??

Przecież jak wyśle rezygnacje jutro to umowę będzie miał do końca kwietnia.

Więc teoretycznie w maju już nic go nie będzie z cyfrą wiązać.

Bo umowa przechodzi na czas nieokreslony, oplaty bez rabatow

Jak jutro wysle wypowiedzenie to logiczne ze list dojdzie dopiero w maju wiec jak moze umowa sie skonczyc w kwietniu

W maju dalej bedzie abonentem cyfry i bedzie placil "jak za zgnile kartofle"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale czemu miałby niby płacić za maj wyższą kwote ??

Przecież jak wyśle rezygnacje jutro to umowę będzie miał do końca kwietnia.

Więc teoretycznie w maju już nic go nie będzie z cyfrą wiązać.

jeśli wyśle wypowiedzenie z powodu zabrania kanałów to do końca maja będzie umowa.okres promocyjny miał do końca kwietnia i z dniem 1 maja przechodzi na czas nioznaczony.jęsli wyśle wypowiedzenie z powodu braku checi korzystania z oferty to umowa skończy się z dniem 31 lipca i do tego czasu płaci standardową opłatę bez promocji

 

kanały zabrali mu na początku kwietnia i jak wyśle wypowiedzenie 29 kwietnia to napisze tam że rozwiązuje umowę z dniem 30 kwietnia i tyle.

Maj już by go nie obchodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kończy mi się umowa wraz z końcem kwietnia i chcę ją wypowiedzieć po to, żeby mi nie przedłużyli na jakichś chorych warunkach to muszę podawać im powód czy wystarczy sucha notka mówiąca o zakończeniu współpracy?

takie coś:

Niniejszym oświadczam, że nie zamierzam kontynuować umowy o abonament

zawartej w dniu………. i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie

okresu minimalnego.

W duzym skrócie przedstawie tak:

1/na podst.Regulaminu Art. 6 § 1 - aby umowa nie przeszła na czas nieokreslony nalezy zawiadomic na piosmie o nieprzedłuzaniu jej listem poleconym najpoźniej w przedostatnim m-cu okresu minimalnego, a jezeli nastapi to w ostatnim m-cu okresu mnimalnego wtedy umowa zostanie rozwiązana w m-cu kalendarzowym nastepnym po okresie minimalnym.

2/ jezeli tego nie zrobimy j/w umowa przechodzi na czas nieokreslony, wypowiedzenie wtedy 3 pełne m-ce kalendazrowe Art. 6 § 2.

3/ jeszcze w kwiedniu możesz wysłąć rezygnacje z umowy z powodu likwidacji kanałów Art.7 § 1 - umowa rozwiąze sie w miesiącu dotarcia oświadczenia do C+ (najprawdopodobniej będzie to maj)

Wybór nalezy do Ciebie, decyzje odnośnie poz.1/ i poz.3 musisz najpoźniej podjąc w kwietniu, decyzję odnosnie poz 2 możesz podjąc kiedy chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak myślisz,na kogo zwalą na pocztę mi tak kiedyś zrobili,powiedzieli że za działanie poczty nie odpowieadają,ja też czekałem po migracji czekam i doczekać się nie mogę już miesiąc,ale na szczęście wruciłem do starej cyfry w związku z brakiem kanałów gwarantowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...