Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, ponawiam pytanie bo zależy mi na odp :P Jeśli jutro pójdę na pocztę i wyślę poleconym wypowiedzenie to kiedy odetną mi sygnał? Z tego co czytam to rozumiem, że kiedy to zrobię to mogę liczyć na telefony i chęć zatrzymania mnie w platformie na lepszych dla mnie warunkach, tak?

Ważne żeby wysłać wyp. z datą nad. do końca 04. sygnał będzie do końca 05. przez maj będą pewnie tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek zmigrowałem na w miarę dogodnych warunkach:

-Universe+

-paczka Canal+ Platinum

-MR

-Pace PVR

-umowa na 12 miesięcy(na 18 nie chcieli dać)

Cena za wszystko 59zł,umowa od maja;do tej pory miałem C+ Optimum,po tym jak się zgodziłem na to,żeby mi od razu włączyli nową ofertę do końca kwietnia zostałem bez Canalów :oops: ,tak więc to taka mała przestroga dla innych aby dokładnie wsłuchiwali się w to co konsultant czyta-około 15 minut zajęło samo odczytanie aneksu.

Wiem,że inni dostawali do tego jeszcze HBO lub inną paczkę filmową,ale już nie chciało mi się ciągnąć dalej tej komedii.Przy okazji Pani,która się ze mną kontaktowała uprzedziła mnie,że od lipca wchodzą kolejne zmiany w ofercie platformy;na pytanie jakie nie chciała jasno odpowiedzieć-wzmianka o przyszłych zmianach jest w aneksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jakiś cyrk. Wypowiedzenie ze względu na usunięcie kanałów wysłane 17.04.2013, według danych z poczty polskiej odebrane dnia następnego, czyli 18.04.2013. Do dnia dzisiejszego wypowiedzenia nie ma w systemie. 10 dni to stanowczo zbyt krótki okres, żeby to wklepać do systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona umowa na 18 miesięcy wszystko za 89 zł:

- Platyna w pakiecie canal+gold

- 6x canal +

- 2 karty multiroom

- dekoder pace 500

- HBO

Za drugi dekoder philips 250 chcieli 20zl nie wziełem. Mam pytnie do Was "Cyfrowiczów" jaki tuner kupić do 400 zl do odbioru nc+

Hbo na caly okres? Ja wyrwalem to samo za 79 na 12 miesiecy z tym ze hbo na pol roku. Ciekawe kiedy nam wlacza kanaly?

Tak HBO na cały okres umowy. Pakiet faktycznie Platyna, włączony w ciągu 15min. Abonament na pół. Dla mnie oferta do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie-czy mogę wydzierżawić jeszcze drugi dekoder do multiroomu Cyfry+ za 20zł np. tylko na 1 miesiąc(maj) czy w obecnej sytuacji już tylko po migracji do nc+ da się wydzierżawić drugi dekoder?

Pozdrawiam

idź do aps,a dostaniesz bez problemu,ale minimalny okres to 3 miesiące

Umowa z Cyfrą kończy mi się 31 lipca 2013 czyli mogę zrobić tak,że jutro wezmę drugą kartę Cameleon wydzierżawię drugi dekoder do multiroomu za 20zł na te 3 miesiące i wyślę wypowiedzenie 30.04 ze względu na wyłączenie kanałów i będę miał w maju możliwość negocjacji migracji-jeżeli coś by nie poszło jak trzeba mogę wycofać wypowiedzenie i dociągnąć do końca lipca na starej umowie wraz z dwoma dekoderami w multiroomie?Czy drugi dekoder do multiroomu to też PACE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie-czy mogę wydzierżawić jeszcze drugi dekoder do multiroomu Cyfry+ za 20zł np. tylko na 1 miesiąc(maj) czy w obecnej sytuacji już tylko po migracji do nc+ da się wydzierżawić drugi dekoder?

Pozdrawiam

idź do aps,a dostaniesz bez problemu,ale minimalny okres to 3 miesiące

Umowa z Cyfrą kończy mi się 31 lipca 2013 czyli mogę zrobić tak,że jutro wezmę drugą kartę Cameleon wydzierżawię drugi dekoder do multiroomu za 20zł na te 3 miesiące i wyślę wypowiedzenie 30.04 ze względu na wyłączenie kanałów i będę miał w maju możliwość negocjacji migracji-jeżeli coś by nie poszło jak trzeba mogę wycofać wypowiedzenie i dociągnąć do końca lipca na starej umowie wraz z dwoma dekoderami w multiroomie?Czy drugi dekoder do multiroomu to też PACE?

może i 2 też dostaniesz pejsa,a reszta to tak jak piszesz.opłata wtedy 20 MR+drugi dek 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZMIGROWAŁEM.

 

Wcześniej:

Canal+ OPTIMUM - 77zł/miesiąc

stary dekoder PHILIPS SD kupiony na własność przy pierwszej umowie

umowa do 31.08.2013

 

28.03.2013

dokupiłem multiroom (drugi kameleon) w APS - 20zł/miesiąc

łącznie:97/miesiąc

+ własny ferdek

 

22.04.2013

Wypowiedzenie umowy złożone w APS ze względu na wyłączenie programów gwarantowanych (m.in. 13Street).

 

Do dziś brak kontaktu z ich strony.

 

Dziś:

Pierwszy telefon dziś (dzwonię ja na nr 222200191) zupełnie nierozmowny i znużony konsultant proponuje Pakiet Silver, opcje CANAL+Platinum, MR - za 79zł. Chcę taniej, gość konsultuje z przełożonym i proponuje 69zł. Pytam o dekoder. Gość proponuje Sagemcomy i uwaga: jakiś dekoder SD !!! Pytam o PACE albo inny z dyskiem. Gość mówi, że może być PACE ale za 10zł/miesiąc i nie ma możliwości dostać za darmo deka PVR. Podziękowałem.

 

Drugi telefon zaraz po rozłączeniu z pierwszym konsultantem (dzwonię ja na nr 222200191), konsultantka bardziej rozmowna, proponuje mi:

 

Pakiet Silver

Opcja Canal+PLATINUM

Multiroom (2xcameleon)

Dekoder PACE PVR 500GB

 

Całość na 12 miesięcy za 69zł/miesiąc

 

Chcę coś utargować, więc pytam o UNIVERSE z opcja Canal+Platinum, kobieta mówi, że nie ma takiej oferty (stała śpiewka, zwłaszcza jak ktoś sam dzwoni), próbuję też dostać HistoryHD w cenie, niestety również nieskutecznie. O hbo i inne filmowe nie pytałem bo Cyfrę mam tylko dla sportu i tzw. programów popularno-naukowych. Możliwość dokupienia HistoryHD w każdym momencie.

 

Ofertę przyjmuję.

 

Dekoder do odbioru w dowolnym APSie powołując się na umowę.

Umowa wchodzi w życie jeśli dobrze zrozumiałem 30.kwietnia i to mnie trochę zdziwiło ale w tym jej całym słowotoku w końcu zapomniałem dopytać czy 30.04 czy jednak 01.05.

Formułka o możliwości rezygnacji bez podania przyczyny w ciągu 10dni odczytana, jednak można tego dokonać tylko do momentu włączenia oferty.

Umowa ma przyjść pocztą w przeciągu 10dni ale niby jest też do wglądu w APSie.

 

Ogólnie jestem zadowolony, mam wszystko co chciałem, a ze do tej pory płaciłem sporo i dzwoniłem sam byłem przygotowany, że 59zł mi nie zaproponują.

 

Przy okazji dziękuję za wszystkie rady od forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...