Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wlasnie zmigrowalem do nc+ na n.w. warunkach:

Universe+

paczka 6xC

MR

umowa na 18m.

Wszystko dali za 59 zeta.

Ale najciekawsze jest to ze wogule nie wysylalem wypowiedzenia. Po prostu zadzwonilem i powiedzialem ze wiem z forum ze taka oferta jest mozliwa i albo mi ja dadza albo dzisiaj wysylam wypowiedzenie. Tylko powiedzialem ze nie mam czasu na zabawe z nimi w ciuciu babke wiec niech uszanuja moj czas :read: Pan chwile pomyslal i powiedzial "w takim razie zgoda" :brawo::brawo::brawo:

 

Na jaki numer zadzwoniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......

A czytać ze zrozumieniem to trzeba się nauczyć - napisałem że "będzie dodawała" a nic o różnicach nie pisałem

oj uraziłeś się?tak mi przykro z tego powodu.tak tak,tak no właśnie czytać ze zrozumienniem to ty nie umiesz.na dziń dzisiejszy to najwyższy pakiet to universe+,wiec jak bedzie dodawać kanał to właśnie do tego pakietu.w universe+ jest tyle samo kanałów co w platinum z tą różnica,że w platinum sa wszystkie canały + i usługi pseudo internetowe.czyli zabierając z platyny canały+ i dodatki to masz univese. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a przez formularz na www nie możecie?

 

@Pas Ratunkowy - to jest informacja bez zniżek, ale tak chyba w systemie traktują pace pvr

 

U mnie piszą "NAJEM" bez ceny. Żeby cię nie zgolili 20zł/m-c :o

 

Ok będę miał to na uwadze przy pierwszej fakturze. W razie czego reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dostałem dzisiaj po kontakcie ofertę Silvera za 64 zł ale bez multiroomu, ponieważ multiroom podobno dopiero od Golda jest. Nie chcieli mi dać również paczki Canalów do Silvera. To stała i ostateczna oferta dla posiadaczy superpremium z TV?

Dzięki z góry za pomoc

 

skąd ja to znam:)

a luki piszą że dostają i z MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frytta Zadzwonilem na zwykly numer do nc+ i jak powiedzialem o co chodzi to przelaczyli mnie do kogo innego.

Też wykonałem telefon i niestety minimalna propozycja gdy pozostanę przy dotychczasowym sprzęcie to Platinum za 109 zł, obecnie mam Optimum HD, PVR 250 i dwie karty Cameleon. No cóż, wobec tego wysyłam rezygnację na podstawie art.7 §1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś zmigrowałem. Dostałem silver za 69 zł+ 6 C+ MR za 10 zł jako 2 niezależne karty,czyli w sumie 79 zł za całość. umowa na 12 miesięcy .Można było taniej,ale ja jestem zadowolony,bo zależało mi głównie na 6 C i to dostałem.I co najważniejsze-migrowałem bez złożonego wypowiedzenia.Do tej pory miałem canal+ optimum + hdpromo+mr + philipsa hd i płaciłem 76 zł.Podwyżka tylko o 3 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po migracji do nc+ wlaczyli komus paczke Canal przed 1 maja?

Tak jak migrujesz do platyny golda etc włączają do kilku godzin.. Również HBO mi zaświeciło za 3 godziny od podpisania umowy w punkcie..

Jedynie tym co to podpisali za 40 zeta pakiet 6 x canal plus coś tam dopiero od 1 maja ..Według mojej wiedzy wszystkim tym którzy wynegocjowali pakiety w realu do 24 godzin zostały pozałączane kanały które nie świeciły wcześniej..

Pytanie dlaczego mieliby w przypadku podpisania umowy czekać do 1 maja .. Ze święto... Moja umowa też leci od 1 maja i tym co załączyli paczki canal tez umowa zaczyna się od 1 maja ( kwiecień traktowany jest jako miesiąc aktywacyjny )..

Jak wspominałem wcześniej lubią tu co niektórzy bujać w obłokach ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w sierpniu br., do końca kwietnia płacę 41 zł, a od maja do sierpnia będę płacił 80 zł, pakiet to C+kompakt z MR, czy mogę migrować do nc+, lub wypowiedzieć umowę (nie dostałem listu), bo ostatnio jak dzwoniłem w innej sprawie do party-line, konsultant powiedział, że nie ma dla mnie oferty (o ofertę pytałem niby przy okazji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z pracy (ustalenia z dzisiaj jak w stopce, migrowałem do nc+). W ICA sytuacja następująca:

nc%2B.jpg

Jednakże działa wszystko co powinno ! Canal+ komplet, do tego HBO i wszystkie programy z Nki. Podczas rozmowy konsultant sam mi zaznaczył, że pakiety dodatkowe jak opcja platinum do silvera i hbo mogą być w ICA niewidoczne i mam się tym nie martwić - ot taki kaprys w systemie przy niektórych zestawach promocji. Oby nie jakiś wałek ;) aha w moim przypadku do uruchomienia całości potrzebna była ręczna reaktywacja karty - samo nie załapało.

Powodzenia w negocjacjach !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmigrowałem do nc+.Dotychczas miałem C+Optimum HD + MR + 2 PVR PACE.Płaciłem 65 + 10 (za drugiego Pace).

Otrzymałem:

Universe+

6 x CANAL+

MR

2 x PVR PACE

HBO na 6 miesięcy

Umowa na 12 miesięcy

Całość za 79 pln.

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

 

Kiedy wysłałeś im wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie poszło 17 kwietnia

 

Ja im wysłałem 19 kwietnia i cisza wiem tylko że została dostarczona 22 kwietnia

Ja też wysyłałem 19 kwietnia,doszło 22 kwietnia wczoraj dzwoniłem do cyfry zapytać czy wypowiedzenie jest już zarejestrowane,konsultant odpowiedział że jeszcze nie i że przygotuje ofertę dla mnie na poniedziałek i do mnie zadzwoni,ciekawe co on tam przygotuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...