Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Umowa z Cyfrą kończyła mi się ostatniego kwietnia. Wypowiedzenie wysłane. Pierwsza propozycja ze strony nc+ niegodna wspomnienia.

Druga już bardziej konkretna: Canal+Platinum, Pace 500Gb bezpłatnie, umowa na 12 m-cy, za 64 zł. miesięcznie. Zrezygnowałem.

Telefon na drugi dzień i oferta od nc+: Canal+Platinum, Pace 500Gb bezpłatnie, Cinemax HD Przez pół roku za darmo, umowa 12 m-cy, cena 59 zł. miesięcznie przez cały okres umowy. Kuszące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro rozmowa jest nagrywana, konsultant twierdzi, że to jest ten właśnie pakiet, ze wszystkimi dodatkami tak jak to jest na stronie nc+, to chyba troche ryzykuje bo zawsze można złożyć reklamację.

 

u mnie też tak gadał ale go przycisnąłem i powiedział że jest to "pakiet silver z udostępnionymi kanałami pakietu platinum'

więc tak go nazywają, a tak naprawdę UNIVERSE , SILVER, GOLD i PLATINUM (na pace)

to wszystko TO SAMO!

te same kanał + paczka C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja dziś migrowałem heheh do cyfrowego polsatu po 10 latach z cyfrą + i co najważniejsze nie żałuję za 79zł mam wszystko w polsacie i to mi wystarczy

 

 

Wszystko oprócz LM,EL,Primera Division,Lique 1,Premier League,Serie A,NBA... :> Niby nic a jaka różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzwonił dzisiaj konsultant i zawarłem 2 umowy przechodząc do NC+:

pakiet start za 13zł przez 15 miesięcy - niezmienność ceny przez cały okres

z optimum hd na pakiet universe+ + multiroom + 2 dekodery Peace 500gb z dwoma niezależnymi kartami - umowa 12 miesięcy z niezmiennością ceny za 69zł

Co Wy na to, dobrze zrobiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzwonił dzisiaj konsultant i zawarłem 2 umowy przechodząc do NC+:

pakiet start za 13zł przez 15 miesięcy - niezmienność ceny przez cały okres

z optimum hd na pakiet universe+ + multiroom + 2 dekodery Peace 500gb z dwoma niezależnymi kartami - umowa 12 miesięcy z niezmiennością ceny za 69zł

Co Wy na to, dobrze zrobiłem?

 

 

goły czy z 6x C+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo paczka 6xC+ to opcja CANAL+PLATINUM, a że pakiet tak samo się nazywa to albo celowe działanie albo kolejny przykład chaotycznych działań nc+, których my bidulki nie rozumiemy ;)

Jeszcze nikt z migrujących (przynajmniej ja nie natrafiłem ) nie przedstawił scanu aneksu, ale sądzę że te wszystkie 6C+ są dodawane za darmo i terminowo na np. 12 m-cy, co w może się pokrywać z długością okresu minimalnego umowy.

Po tym okresie może sie okazać że abonent pozostanie na gołej opcji Universe+, C+silver czy C+Gold.

Dlaczego to napisałem, ponieważ proponuję aby przy migracji lub nawet po zadzwonić i dopytać się konsultanta jaka opcja będzie po zakończeniu okresu minimalneg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu przedluzylem umowe z nc+ migracja z Cyfry od 1 maja gdyz tracilbym dostep do kanalow za ktore juz zaplacilem .

 

Mialem Opcje za 134 zl dekoder PACE multiroom 2 karty cameleon oraz pakiet pozbawiony tylko opcji XXX oraz FranceTV.

 

Bede mial Canal + Platinum PACE(0zl) 2 KARTY CAMELEON(0zl) za 89zl.

 

Moglem targowac sie o 79 zl ale juz odpuscilem. W swoim zalozeniu przy starcie oferty przyjalem ze zgodze sie na oferte za 79 zl wtedy bedzie idealnie , a 89 zl bedzie gorna granica.

 

Umowa na 12 miesiecy na 18 miesiecy nie bylo opcji. Gratuluje tym co maja za 69 zl (bez multiroom)

 

PS: Byc moze jest to pierwszy przypadek Canal + Platinum za 89 zl ( nie universe , silver czy gold z opcja canal+ ) Chyba ze cos przeoczylem na forum.

 

134 - 89 za maj i czerwiec oszczednosc 45 zl x 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...