Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę to tak:

A) Przechodzisz do NC+ i zapominają o tobie

B) Wysyłasz wypowiedzenie i do końca czerwca odbierasz na starych warunkach – potem oddajesz sprzęt i karty.

C) Od kwietnia do czerwca co najmniej 3 telefony z namową przejścia do NC+

D) Po koniec czerwca NC+ „ przygnieciona” widokiem zwrotu ( przyjmuje 20% czyli 250 tys.) dekoderów - robi PROMOCJĘ

E) Telefon – możesz zostać na starych warunkach do czasu wygaśnięcia obowiązującej umowy. Taka gra na przeczekanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z pakietem w Cyfrze+ Canal+ Start HD dostał już jakieś pismo w sprawie migracji?

 

 

Na chwilę obecną nic jeszcze nie dostałem. Miasto Łódź. Myślę że w pierwszej kolejności listy wysyłane są do osób z wyższymi pakietami, ale to tylko taka moja teoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z pakietem w Cyfrze+ Canal+ Start HD dostał już jakieś pismo w sprawie migracji?

 

 

Na chwilę obecną nic jeszcze nie dostałem. Miasto Łódź. Myślę że w pierwszej kolejności listy wysyłane są do osób z wyższymi pakietami, ale to tylko taka moja teoria.

Ja też nie dostałem listu i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i sorki ze nie w temacie umowa z c+ do maja 2014 czyli 18 miesieczna na spoko warunkach dalej nie otrzymalem listu i oby tak dalej i taki drobiazg ICA juz pod marka NC+ a logowanie do online dalej dziala 8 kanalow i marka CANAL+ https://www.cyfraplusonline.pl/logowanie czyli mozna dalej tylko spekulowac zadnych konkretow pozdrawiam kumatych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ten temat chyba jest lepszy do moich wynurzeń...

 

ja Wam przedstawię mój punkt widzenia.

 

całą sytuacją jestem mega wkurzony bo dopiero co wynegocjowałem z Cyfrą SUPERPREMIUM, MR, HBO GO, PACE, 2 kameleony, Cinemax na 7 miesięcy, Filmbox na 7 miesięcy, nSport na 6 miesięcy, MGM HD na 6 miesięcy. całość za 94 zł.

 

jak temat migracji się potwierdzi to za podobny pakiet musiałbym pewnie zapłacić 30 zeta miesięcznie więcej.

 

abstra[beep]ąc od tego czy 30 zł miesięcznie (360 zł rocznie) to dużo czy mało (dla jednych to 1/4 pensji, dla innych np pół dnia pracy).

mieszkam w miejscu gdzie obecnie jedyną alternatywą jest CP. miałem już kiedyś CP i powiem szczerze, nigdy więcej.

tak, wiem to tylko telewizja itp

mimo wszystko jak mam ochotę to lubię usiąść i obejrzeć coś co mnie interesuje, moja żona też, moje dzieci też.

gdybym miał opcję kablówki to pewnie bym się nawet nie zastanawiał.

a tak? trochę się powściekam, ponegocjuję i pewnie wezmę nc+ płacąc więcej niż obecnie bo CP nie jest dla mnie żadną alternatywą.

 

i żeby nie było - nie jestem naganiaczem nc+, poza tym, że jestem abonentem cyfry+ nie mam z nimi nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Prestige C+ do 2014 kwiecień wczoraj kolejny telefon (2) oferta 179 pln na 18 miesięcy + Pace 0 pln + MR w pakiecie :/ . Na więcej na obecną chwile pewnie nie można liczyć czekam na liścik ,wypowiedzonko i zaczynam negocjacje na poważnie obecnie to tylko kpiny , jedyny dostępny pakiet to All Inclusive :evil: na platynę brak możliwości migracji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Kolego furi_dp mam pytanie. jestem w podobnej sytuacji jak Ty, z tym że troszkę inny pakiet i mam multiroom (cyfra+). i tez zastanawiam się nad alternatywą bo obecne propozycje są nie do zaakceptowania. u mnie w grę wchodzi również CP i zastanawiam się skąd niechęć. Kiedyś miałem CP (czasy kiedy HD było nieznane) i jak wyłączyli paczkę BBC to bez problemu wypowiedziałem umowę. to że dekodery kiepskie to wiem, ale można wziąć moduł CAM., to jakoś pośrednio rozwiązuje sprawę. co do jakości to wiadomo że swoje programy CP nadaje jak chce natomiast kanały innych nadawców (wspólne) mają odpowiednie kodowanie i to nie CP decyduje jak są nadawane. W Cyfrze + wszystkie DOMO +, Kuchnia + (wszystko ma dopisek HD) ale koło HD to nawet nie leżało. Albo kuchnia albo domo jest nadawane w 4:3.

Generalnie starając się być obiektywnym to za NC+ przemawiają:

- lepsze dekodery

- Canal + (sport ogólnie + filmy)

 

niestety cena oraz zawirowania z kanałami niegwarantowanymi działają in minus.

 

co do CP to ceną wygrywa i jak pisano w innych wątkach jeśli ktoś nie potrzebuje sportu. Oczywiście, że każdy ma indywidualne potrzeby i ja rozumiem zbulwersowanie kolegów kibiców na politykę NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą drugi telefon z nc+ oferta to Platinum za 99 zł + 10 zł MR. Odmówiłem, powiedziałem, że za 89 zł z MR mogę przyjąć dziś, Pani powiedziała, że to nie jest i nie będzie możliwe a ceny jeśli się zmienią to wzrosną i dzisiejsza oferta jest najlepszą dla mnie. Mam Optimum HD z camleonami dwoma i umowę do lipca 2014.

 

Jaka jest teraz najlepsza oferta na Platynę z MR???

 

Aha, Pani stwierdziła, że i tak do końca czerwca będzie trzeba zdecydować i albo przyjąć ich ofertę albo na moim pakiecie będzie przymusowo 129zł z MR jeśli nie wypowiem.

 

Po 2.04 wysyłam wypowiedzenie za potwierdzeniem odbioru, mam ich gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w podobnej sytuacji?

Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie zarejestrowane DAWNO i żadnego telefonu.

Zostawiam co miesiąc stówę. widocznie im nie zależy tak bardzo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako abo Cyfry właśnie dostałem maila:

 

Drogi Abonencie,

 

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe

3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

Z poważaniem,

CYFRA+

 

czyli nawet nie muszę czekać na pismo:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w podobnej sytuacji?

Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie zarejestrowane DAWNO i żadnego telefonu.

Zostawiam co miesiąc stówę. widocznie im nie zależy tak bardzo :-)

 

Ja jestem w takiej samej sytuacji.

Spokojnie. Jeszcze jeden długi m-c a wszystko może się odwrócić po świętach.

Ja śpię spokojnie. Drożej na pewno już nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem dzisiaj tel z nowej platformy

obecnie posiadam kompakt hd z calym pakietem canal +

pan na dzien dobry zadal mi pytania typu czy posiadam plaski tv przystosowany do odbioru cyfrowej jakosci obrazu(hd) i czy jestem bardziej nastawiony na sport czy na film

po udzieleniu odpowiedzi zaproponowal mi nastepujaca oferte:

pakiet platinum ktory idzie w liscie za 119 zl ale przez tel dla mnie za 99 i w tym mam caly sport.

odmowilem poniewaz w chwili obecnej place mniej i wiecej nie mam zamiaru a za dodatkowo 1 program wiecej(nsport)kilka dych wiecej placic nie bede.

dodatkowo mam tez druga umowe pakiet start za 9,90 i postawilem sprawe jasno.

zrobia mi z tych dwoch pakietow jeden ze sportem i multi w cenie nie wyzszej niz place i moge zaczac z nimi rozmowy.oczywiscie umowa na 12 miesiecy a nie jak mi zaporponowal 18

 

powiedzil mi tez ze 5.04 wysla do mnie list z platinum za 119zl i w ciegu 14 dni od otrzymania musze sie zdeklarowac bo przeniosa mnie automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...