Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda na dzień dzisiejszy zmiana dekodera przy migracji do nC+ dla abonenta Cyfry+ z dekoderem w dzierżawie (pod uwagę biorę dwa najwyższe pakiety, zależy co zaproponuje konsultant z pakietem All Inclusive)?

Mogę liczyć na to, że zaproponują mi mediaBOXa+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rozwiazaniu umowy decyduje data otrzymania przez operatora oświadczenia o rezygnacji w związku z wyłaczeniem kanałów...

Jeżeli dotrze 1 maja, lub poźniej knały będa świecic do konca maja, natomaisat jeżeli dotrze 30 kwietnia to możesz juz 1 maja nie ogladać nic.

Czyli w takim przypadku najlepiej wysłać chyba 29 lub 30 kwietnia?

Jeżeli już to 30 IV po południu poleconym (nie priorytet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1.Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane do 30.04

2. Tel z BOK-u i akceptacja bez targowania się

3. Umowa 18m 64zł

4. Canal+ Silver 6xC+ MR PacePVR HBO Cinemax i Filmbox 6m gratis

5. Dekoder do MR własny (chcieli 20zl extra)

6. Do tej pory Optimum Canal+ Pace i Philips PVR do MR razem 70zl staż w Cyfrze 10 lat

Philips do zwrotu do 30.04 może dałoby zejsc do 59 ale nie mam czasu targowac sie dla 5 zł

Powodzenia w negocjacjach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mojej mamy dzwoniła konsultant i mama wywalczyła pakiet Universe+ za 60 zł dodatkowo wszystkie kanały sportowe, które miałem w starej ofercie C+ (pakiet Canal+ Kompakt HD) na 12 miesięcy. Ok przychodzę, że szkoły kanały Universe są ale cała paczka Canal włączona. Dzwonię do konsultanta to gość, że może włączyć Canal bo jakiś błąd mają (że pakiet został zapłacony za kwiecień i kanały musza być) więc kazał przełączyć dekoder na kanał 15 i czekać godzinę. Ale nie powiedział mi dokładnie czy dodatkowe kanały sportowe będą w pakiecie od maja i że sprawa trafiła do działu reklamacji. Co mam z tym robić ? Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, ale od wielu dni czytam wątki związane z migracją. Oto mój przypadek:

W cyfrze pakiet CANAL+OPTIMUM I MR (2 KARTY CAMELEON) 86+10, sprzęt własny, wypowiedzenie wysłane jeszcze w zeszłym roku, koniec umowy 30.04.2013. W zeszłym tygodniu telefon z zastrzeżonego numeru i propozycja PLATINUM+ MR 99+10, podziękowałem. Dziś kolejny telefon z zastrzeżonego i propozycja GOLD ze wszystkimi CANAl+ i MR za 89, mówię że za drogo i przemyślę jak dołoży HBO, chwila konsultacji i oferta GOLD ze wszystkimi CANAL+, HBO, MR 89, lub SILVER ze wszystkimi CANAL+, MR za 69, ponieważ nie zależy mi na HBO, za 69 zł mam pakiet PLATINUM i MR, nie zależało mi także na opcjach internetowych, ani na ich dekoderach. Umowa na 12 mc, chciałem nawet na 18, ale nie było takiej opcji. Jestem zadowolony będę płacił 27 zł mniej niż dotychczas za więcej kanałów, m.in nsport, życzę powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wątek bardzo mi pomógł w negocjacjach, więc teraz i ja się pochwale, co właśnie wywalczyłem.

Miałem:

C+Optimum HD, HD Promo (te kilka kanałów dodatkowo), HBO, MR i PVR Pace - 9 mies. za 74 pln i 3 ostatnie miały być za 134 pln, ale już nie zdążyłem tyle płacić :)

Długo proponowali mi Platynę z HBO, MR i Pace za kwotę 149-139. Posłałem wypowiedzenie to cena spadła do 109 pln.

W zeszłym tygodniu w końcu jakaś normalna oferta: Gold 6x Canal+ MR, PVR, HBO za 89 pln / 18 mies.

Dziś dzwoni konsultant, aby potwierdzić powyższą ofertę, ale mówię, że wolałbym Uniwerse lub Silver, aby płacić max. 79 pln. Otrzymałem odpowiedź, że do Uniwerse i Silver nie dają paczki 6xCanal+, która jest dostępna dopiero od Golda. Powiedziałem, że w takim razie rezygnuję i po zakończeniu rozmowy od razu zadzwoniłem na 222200191. Odebrała miła babeczka (po głosie to tak około 50 lat) i od razu jej przedstawiłem, że chcę przedłużyć umowę na Universe lub Silver. Poszła się konsultować z kierownikiem, bo podobno miałem bardzo dobre zniżki na obecną umowę. Gdy wróciła zaproponowała:

Universe z 6x Canal+ MR, PVR, HBO pół roku za darmo (potem 25 pln / mies) - 59 pln na 12 miesięcy

Jestem w pełni zadowolony, bo byłem przygotowany na opłaty 79 pln /mies, a tutaj wyjdzie około 69 pln, bo myślę, że gdybym chciał odmówić po pół roku HBO to dadzą je za 20 pln.

Pytałem też babkę o umowę na 18 mies, bo chętnie bym taką podpisał na zaproponowanych warunkach, ale taka umowa byłaby droższa +10 pln za MR i +5 pln za PVR, więc zrezygnowałem.

 

Udanych negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje w NC+!!!!

 

Dzisiejszego dnia tuż po godzinie 13:00 zadzwoniłem pod numer 222200191 i dostałem

 

Canal+ Silver + 6 x Canal = Canal+ Platinium w cenie 64,00zł/ miesięcznie. Przypomnę jestem/ byłem abonentem ŚP. Cyfra +!

HBO = 6 miesięcy gratis.

PVR 500GB za O zł

Umowa 12 miesięcy,

Do końca kwietnia mam starą umowę "Canal+ Optimum", a po 1 maja "Canal+ Silver + 6 x Canal"

 

Panienka mi jeszcze trzy razy mówiła, że to jest Canal+ Platiniium, bo nie dowierzałem za 64,00zł, ale nie ma w nim VOD.

 

Do tej pory miałem propozycje:

 

Canal+ Gold za 89,00zł

Canal+ Gold za 79,00zł

Canal+ Platinium za 109,00zł

Canal+ Platinium za 99,00zł

Canal+ Platinium + HBO za 129,00zł

 

ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA W NEGOCJACJACH!!!

PS: Nie jestem żadnym spamerem, tylko piszę prawdę

 

to ich zwane Canal + platinum bez vod i bez serwisów (posiadanie pace'a) to nic innego jak paczka universe/silver + 6xC+

więc oferta za 64 jest dość popularna :)

 

po co ludzie piszecie że wynegocjowaliście universe/silver/gold + paczka Canal + skoro to WSZYSTKO TO JEDNO i to samo ?

wcześniej różniły się pakiety rozbitymi canal + a teraz to samo więc po co różne nazwy ?

żadnych dodatków różniącymi te pakiety nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe z 6x Canal+ MR, PVR, HBO pół roku za darmo (potem 25 pln / mies) - 59 pln na 12 miesięcy

Jestem w pełni zadowolony, bo byłem przygotowany na opłaty 79 pln /mies, a tutaj wyjdzie około 69 pln, bo myślę, że gdybym chciał odmówić po pół roku HBO to dadzą je za 20 pln.

 

u mnie taka sama oferta tylko bez MR bo mi nie potrzebne, początkowo konsultant zgodził się na HBO ale po chwili oczekiwania stwierdził, że taka oferta nie jest możliwa - system nie przyjmuje!

 

Jestem umówiony jutro na rozmowę - boję się tylko, że znowu się okaże, że pakiet UNIVERSE+ jest goły i z dniem 1 maja przestaną mi świecić CANALplusy a reklamacja to 30 dni i zostanę w najważniejszym momencie lig europejskich bez Cplusów!! :(

 

prosić o potwierdzenie mailem? rozumiem,że przy odczytywaniu anseksu rozmowa jest nagrywana?tak jak miało to miejsce do tej pory w CYFRZE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

żadnych dodatków różniącymi te pakiety nie ma...

Owszem są, zapominasz o serwisach internetowych i VoD.

 

no więc czym się różni pakiet universe od silver ? Bo te najczęściej podają ludzie...

pomijam że serwisy na pace podobno nie działają ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila kolejny telefon z NC+ z numeru zastrzeżonego. Tym razem taka propozycja:

 

Canal+ Universe + 6xC+ za 59 zł (w piątek była propozycja C+Silver + 6xC+ za 64 zł)

Multiroom + Philips 250 Gb + Pace 500 Gb za 30 zł (cena jak w piątek)

W sumie 89 zł.

 

Kolejny raz nie przyjęłam oferty ze względu na cenę Multiroom + Philips 250 Gb + Pace 500 Gb, gdyż do tej pory płaciłam 15 zł a teraz za to samo chcą dwa razy więcej..

Poinformowałam Panią z DUK by zadzwonili do mnie gdy będą mogli mi przedstawić lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem się konsultanta skąd takie różne oferty proponowane abonentom - odpowiedział mi, że najważniejsza jest cena jaką płaciło się do tej pory i przedstawiają ofertę na porównywalnym poziomie

 

u mnie Canal+Optimum HD, HD Promo i PACE PVR za 53,50zł i dzisiaj oferta UNIVERSE+, paczka CANAL+, FILMBOXY i dalej PACE PVR za 59zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem maila i smsa że mają dla mnie super ofertę i zadzwoniłem sam (wcześniej propozycje platinum za 99) i od razu zaproponował mi platinum za 69zl ale dekoder pace. odmówiłem bo po co mi platinum z niedziałającymi serwisami. do tej pory płaciłem 95zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...