Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zazdroszcze broń Boże nikomu i cieszy mnie jak ktoś dopasuje cenowo pakiet do swoich mozliwości i potrzeb.

Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa, dlaczego wszyscy z tymi niskimi opłatami za Univers + 6 Canal+ dostaja umowy tylko na 12 m-cy?

Doradzę tylko że lepiej takie umowy z tak niskim abonentem za Univers + 6 canal+ podpisywać na 18 m-cy, aby po roku nie było szoku cenowego, przecież te planowane ze startu platformy pieniądze muszą kiedyś odrobić?

 

Ja dostałem na 18 miesięcy. O ile Silver ze wszystkimi Canalami+ za 69 zł uważasz za niską ofertę.

 

Mam pytanie, po jakim czasie Ci włączyli nowe kanały nc+, np. MGM, Animal Planet HD? I czy od razu z nimi miałeś pakiet C+, czy włączyli go po dłuższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat HD będzie na dekoderach Cyfry jak NC+ dogada się z Polsatem, a na to na razie chyba się nie zanosi.

 

mervel, to co piszesz, że Ci oferowano za 69 to raczej nie mógł być pakiet platinum, tylko niższy pakiet z identycznym zestawem kanałów (dodatkowe C+). Zresztą do platinum absolutnie jest możliwość wyboru mediaboxa, a Ty piszesz, że nie dostałeś. Mi też nie chcieli dać dekodera z conaxem do pakietu siver full C+ za 69 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów coś zalewasz !! Dawali platyne za69 zl ludziom z cyfry i nie brałeś???? To za ile tę platyne chcesz?? Za 20 zeta????

Widzę znów na forum pojawili się bajkopisarze!!

 

 

Jeszcze trochę to cały majątek na psychologa wydasz tak się ekscytujesz. Co Cię interesuje kto i za ile bierze pakiety, codziennie wypisujesz te same swoje mądrości lepiej idź je wygłaszać do swojego ołtarzyka z telewizorem bo nikogo innego Twoje zdanie nie interesuje.

Reaguję na brednie jakie o d jakiegoś czasu wypisujecie na forum Sat pewni userzy .. Nikt ale to nikt abonentów z cyfry nie dostał platyny za 69 złotych . Ludzie z cyfry co mają umowy na pakiet optimum + canal od 60 do 89 złotych mogą na tych umowach dalej pozostać nie muszą migrowac !! Moga pozostać nawet do końca 2014 roku . To po co mieliby migrować..??

Nikt z cyfry nie musi migrować..!! Spokojnie może dotrwać do końca swojej umowy .. Ja migrowałem bo mi sie kończy umowa i płaciłem za optimum +canal 89 obecnie pakiet w podpisie płace 99 i dekoder za zero złotych identycznie jak w poprzedniej umowie . i mam do tego hbo. przez 6 miesięcy za zero złotych .. Czyli wychodzi nie wiele drożej..

Inaczej sytuacja miała się na początku kwietnia w nce..!!

Pisałem o tym i pisali inni o tym nie będę się powtarzać.. Ale i obecnie nkowicze posiadający full pakiet w N za mniej niż 70 złotych w tym wszystkie canal za kanały premium mogą pozostać na swoich pakietach do końca swoich umów ..! Też nie ma obowiązku migracji !!

 

Natomiast na forum Sat działa grupa userów którzy wypisują bzdury jak to za prawie darmo idzie dostać wszystko od NC+

Dziwi mnie natomiast dlaczego administracja forum nie reaguje na takie rażące pisanie nieprawdy i wprowadzanie czytelników którzy szukają informacji w błąd..

Czy oto chodzi..??

Nikt nigdzie nie potwierdza tych "wspaniałych umów" SKoro tak twierdzicie że dostaliście proszę podać skany umów numery etc..

Jeeżli tego nie robicie kłamiecie w żywe oczy.. !! Stawiam pieniądze przeciwko orzechom ,ze żadnych dowodów tych super umów na forum SAT nie zobaczymy.. Domagam się tych dowodów od kilku już dni . Jak na razie nie pokazano żadnej takiej umowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto przechodził np. wczoraj na pakiet Universe + i 6xC+ nie ma nadal włączonych C+? Wczoraj pakiet U+ został mi włączony, ale Canal plus nadal nie świeci.

 

Mam dokładnie taką sytuację jak ty, miały być niby dziś, dzwonię nię bedzie dziś będzię, jutro rano jak nie będzie ja odstepuję od umowy mamy 10 dni od podpisania.

Dzwoniłem do 3 konsultantów wszyscy potwierdzili, że taką opcję mam zaznaczoną. tzn. 6C+na 18 miesiecy =0 zł

 

Czy macie już włączoną paczkę 6C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat HD będzie na dekoderach Cyfry jak NC+ dogada się z Polsatem, a na to na razie chyba się nie zanosi.

 

mervel, to co piszesz, że Ci oferowano za 69 to raczej nie mógł być pakiet platinum, tylko niższy pakiet z identycznym zestawem kanałów (dodatkowe C+). Zresztą do platinum absolutnie jest możliwość wyboru mediaboxa, a Ty piszesz, że nie dostałeś. Mi też nie chcieli dać dekodera z conaxem do pakietu siver full C+ za 69 zł.

 

konsultant nazwał to pakiet platinum z rabatem w sumie za 69zł...

ale doszedłem do tego samego wniosku:

dają mi tanio platinum ale jednocześnie nie dają mi żadnego ADB tylko pace co de facto oznacza że dają mi universe + 6xC ;]

 

mi psuje taka konfiguracja, tylko po co ta szopka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam masz brudne paluchy to sobie ssij.

powtarzam:

żal D. ściska że komuś coś lepszego proponują.

 

udowodnię jeśli podpiszę na to platinum z pacem.

z radością wstawię dokument umowy :)

zobaczymy co godunow w ramach pokuty zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mervel, jeżeli rzeczywiście dostałeś taką ofertę, to podaj numer umowy i wtedy znajdzie się ktoś, kto zweryfikuje to co mówisz.

 

Tyle tu co poniektórzy wciskają kitu, że nie dziw się Koledze @godunow, że nie jest w stanie uwierzyć w Twoją historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie za 69 zł nie będzie nominalnie "platinum" tylko niższy pakiet ;), chociaż z tymi samymi kanałami w ramach promocji migracyjnej.

 

W przypadku migracji różnice między pakietami to usługi dodatkowe i możliwość wyboru danego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie jestem tu po to żeby komuś coś udowadniać... ale po takich tekstach chętnie to zrobię :)

być może są bajkopisarze i komuś frajdę sprawia pisanie bzdur...

POWTARZAM:

dostałem ofertę na platinum za 69zł na 12 miesięcy ale dekoder tylko PACE.

dlatego jeszcze negocjuje, bo platinum z pacem to tak naprawdę paczka niżej z 6xC+ bo serwisy nie działają.

a kolega Godunow tym bardziej zabawny bo wziął platinum za 99 właśnie z PACEM co w praktyce oznacza pakiet Universe czy tam silver z paczką C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...