Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy tak jadą po osobach, które wybrały Platynę (również z opcjami). Że niby [beep]zy, że drogo - płacą więcej niż ci co kupują Universe z pełną paczką C+. Okaże się np. za miesiąc, że nc+ doda do oferty nowe kanały i będą one dostępne od Gold a może Platyny, a w Univers czy Silver niet. Sprawa wyboru pakietu nie jest taka prosta jakby się mogło wydawać. Nie tylko cena odgrywa rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zaproponował pakiet C+ Platinium + HBO na 18 miesięcy za 89zł. Nie zdecydowałem się na razie, bo nie miał dla mnie dobrej oferty z Mediaboxem+ (możliwość odbioru m.in. Polsat HD, History HD oraz możliwość korzystania z opcji internetowych VOD itd.)

 

Panie i Panowie doradźcie co robić:

Czy zgodzić się na proponowany pakiet?

Czy poczekać jeszcze do końca kwietnia (koniec umowy, wysłane wypowiedzenie) i może zaoferują to samo ale z Mediaboxem w dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tak jadą po osobach, które wybrały Platynę (również z opcjami). Że niby [beep]zy, że drogo - płacą więcej niż ci co kupują Universe z pełną paczką C+. Okaże się np. za miesiąc, że nc+ doda do oferty nowe kanały i będą one dostępne od Gold a może Platyny, a w Univers czy Silver niet. Sprawa wyboru pakietu nie jest taka prosta jakby się mogło wydawać. Nie tylko cena odgrywa rolę.

 

przestudiuj pakiety.tak naprawdę sa 2 które różnią się znaczaco kanałami:comfort+ 79 kanałów i universe+109 kanałów.nastepnie są c+silver,gold i platyna które różnia sie tylko tym,że maja canal+ w sobie.wiec nie pisz bzdetów. jak jakiś kanał dojdzie to będzie w universal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zaproponował pakiet C+ Platinium + HBO na 18 miesięcy za 89zł. Nie zdecydowałem się na razie, bo nie miał dla mnie dobrej oferty z Mediaboxem+ (możliwość odbioru m.in. Polsat HD, History HD oraz możliwość korzystania z opcji internetowych VOD itd.)

 

Panie i Panowie doradźcie co robić:

Czy zgodzić się na proponowany pakiet?

Czy poczekać jeszcze do końca kwietnia (koniec umowy, wysłane wypowiedzenie) i może zaoferują to samo ale z Mediaboxem w dobrej cenie?

jeszcze poczekaj.masz 10 dni jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vattax - nie wiem czy dostając platynę można liczyć na jakieś miłe niespodzianki - osobiście wątpię. Ale zakładam, że pod koniec nowej umowy będzie mniejszy szok, rozczarowanie i zawracanie [beep]. Bo paczkę c+ ma się w bez łaski, a te wszystkie dodawane teraz w promo za rok będą pewnie dużo trudniejsze do wytargowania albo w ogóle nieosiągalne bez zmiany pakietu. Ale prawda jest taka, że z nc+ trudno cokolwiek przewidzieć, działają jak potłuczeni - logiki, przejrzystych zachowań i budowania wzajemnych relacji na lojalności raczej nie ma się co spodziewać. Wolna amerykanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tak jadą po osobach, które wybrały Platynę (również z opcjami). Że niby [beep]zy, że drogo - płacą więcej niż ci co kupują Universe z pełną paczką C+. Okaże się np. za miesiąc, że nc+ doda do oferty nowe kanały i będą one dostępne od Gold a może Platyny, a w Univers czy Silver niet. Sprawa wyboru pakietu nie jest taka prosta jakby się mogło wydawać. Nie tylko cena odgrywa rolę.

Ciekawe raczej ile zniknie z tych niegwarantowanych, a że przynajmniej część zniknie to nie mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe raczej ile zniknie z tych niegwarantowanych, a że przynajmniej część zniknie to nie mam wątpliwości.

 

Z pewnością jakieś kanały z tej listy są do odstrzału, a reszta to karta przetargowa w negocjacjach z producentem. Widać NC+ uczy się sprytu od swoich klientów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ile za tą platynę skoro mogłeś wziąć mediaboxa ?

bo mi 2x póki co dawali platinum za 69zł ale tylko wymiana darmowa na pace ...jak chciałem ADB to platyna już bez rabatu za 99zł...no to się pytam po co mi platyna jak polsat HD i serisy nie będą działać....

zostało mi 10 dni. zobaczymy co jeszcze ugram

 

edit: chyba jest za wcześnie...źle doczytałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź zacznij oddychać bo się siny robisz od tej napinki...

wczoraj pisałem:

oferta dobra, ale jak dołożą jakiegoś ADB.

rozumiesz, czy jeszcze raz wolniej powiedzieć ??

po co mi platyna skoro serwisy żadne nie będą chodzić na pace pvr ?

to niech mi dadzą to co sam proponowałem: universe + 6x C i umowa stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów coś zalewasz !! Dawali platyne za69 zl ludziom z cyfry i nie brałeś???? To za ile tę platyne chcesz?? Za 20 zeta????

Widzę znów na forum pojawili się bajkopisarze!!

 

 

Jeszcze trochę to cały majątek na psychologa wydasz tak się ekscytujesz. Co Cię interesuje kto i za ile bierze pakiety, codziennie wypisujesz te same swoje mądrości lepiej idź je wygłaszać do swojego ołtarzyka z telewizorem bo nikogo innego Twoje zdanie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to draven, otóż to...

co niektórym żyłka pęka że inni mają o połowę taniej niż oni brali w mega promocji :D

 

clf<<< a jaki miałeś do tej pory dekoder ? z rabatami na pakiety dają przeważnie PACE.

solidny dekoder ale póki co nie odbiera polsatu HD i żadnych serwisów co w przypadku pakietu silver nie jest żadną tragedią.

turbodekoder i mediabox z ADB dają raczej bez rabatu na pakiet....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...