Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki abo + dodatki/za ile miałeś wcześniej? Targowałeś się jakoś o mediaboxa za 0zł?

 

Canal+ HBO Superpremium z Pace PVR 500 GB. Abo 109 miesięcznie.

MediaBOX+ wywalczyłem - łatwo nie było.

To za 129 złotych zrobiłeś interes życia! :brawo::brawo::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś telefon i ponowna oferta na pakiet Platinum za 69zł na 12 miesięcy.

oferta jak najbardziej mnie satysfakcjonująca, ale aktualna tylko przy pozostawieniu mojego dekodera (Philips) lub za darmo wymiana na Pace...

odmówiłem bo po co mi Pace skoro serwisy z platinum nie będą działały ?

konsultant to potwierdził, ale przy wymianie na jakikolwiek ADB platinum już jest bez rabatu (99zł).

odmówiłem.

czekam na ofertą z jakimkolwiek dekoderem ADB

mają jeszcze 10 dni na zmianę zdania ;)

 

Bardzo ciekawa oferta, myślę że skoro już teraz to proponują realnie możesz wywalczyć Platinum+ za 69 zł i do tego wymiana dekodera na mediaBOX+ za 149zł. najlepiej oczywiście na 18msc :P Ale bardzo wiele zależy od tego co kto miał dotychczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru płacić ZŁOTÓWKI za jakaś aktywację ;] jestem tyle lat z Cyfrą że swoje zapłaciłem.

aktywacja dla aktualnych klientów to jest kpina.

rozmyślam nad tym pace'm.. na pewno jest lepszy niż ten [beep] philips, ale żadne serwisy nie będą dzialać... zastanowię się. może przeżyję bez tych dodatków ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mervel Ja bym platyny nie bral za 60 złotych czekalbym ze dadzomza złotówkę! Tu prawie wielu za 1 pln kę wzięło wszystko

 

A tak mniej powaznie jeszcze zaden nie pokazl tych super ofert!!! Brak skanow numerow umow etc.. Od paru dni paru userow buja w oblokach. Lub bawia sie dobrze kosztem innych. A juz czytamy jak to ICA robi w konia ludzi .Taki jeden targowal bo niby utargowal konia !! A w ICA jest napisane utargowano kota!! Co prawda kot i kon maja 4 nogi i glowe ale na tym sie podobienstwa w zasadzie konczom!!

Jatargowal konia i kon stoi w ica!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal pewien organ ściska że ktoś ma lepsze oferty ?? :)

jak się zdecyduję to zeskanuję umowę i wrzucę rozmowę z konsultantem w mp3. pasuje ?

co za kraj... wiecznie jad i [beep].

ot cała Polska.

ps. dadzom LOL

 

ps. nie marudzę na cenę pakietu a dekoder który nie obsługuje serwisów dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiedzenie z dniem 30 kwietnia zarejestrowane w ICA. Moje pytanie czy można wynegocjować to co mam obecnie (bez jakiś tam HBO, Filmboxów i Cinemaxów) za tę samą cenę, ale: Mediabox+ z multiroom'em za 0zł, oczywiście bez opłaty aktywacyjnej z umową na 12 m-cy. Dodam, iż miałem już trzy tel. z DUK, które zignorowałem odrzucając połączenie. Jak uważacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj do nich pierwszy raz zadzwoniłem z ciekawości, teraz mam superpremium, cienemx HD, filmbox HD, MR, HBO GO, NSport i MGM na 6 miesiecy - płace za to 97zł. Oferta jak ja zadzwoniłem:

- platyna + HBO + MR za 149zł

- godzinę później tel (nr zastrzeżony) nie odebrałem ale za 2h był następny:

- silver + 6xC+, + HB0 (na 12 miesiecy) + MR za 89zł zgodziłem się, ale wtedy konsultant powiedział że musi się jeszcze kogoś tam zapytać, po chwili powiedział, żę musi dodać pakiet France za 10zł to powiedziałem że nie. Nast propozycja:

- gold + 6xC+, HBO + MR + NC GO za 99zł

Wszystkie umowy oferowane były na 12 miesiecy, pozostawiając moje stare dekodery, nie wysyłałem żadnego wypowiedzenia. Z migracji na razie zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios<<<

 

właśnie nad tym się zastanawiam, że może te serwisy oleję...

o ile ten PACE jest niezły ?? (nie muli jak philips i działa EPG)

 

zibi-s <<<

 

tak, ja też nowy na forum jestem i bajdurzę o dobrej ofercie bo jestem no-lifem i lubię ludzi w błąd wprowadzać... :)

 

nigdzie nie powiedziełąme że koniecznie muszę mieć platynę!

starczyłoby mi Universe + 6xC+ i ludzie dostawali to za 49/59 bez żadnych MR i HBO.

więc chyba logika:

skoro dają mi platinum w fajnej cenie to niech chociaż proponują sprzęt który to targnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal pewien organ ściska że ktoś ma lepsze oferty ?? :)

Żal organ ściska, że dzielą ludzi na normalnych i [beep]ów, którzy będą płacić za tych, którzy dostają prawie 50% zniżki. I nie piszę tylko o sobie, bo na tym forum jest wiele osób, którym wciąż proponują astronomiczne stawki.

Rozumiem stwierdzenie "indywidualna oferta", ale gdzie tu sprawiedliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzisiejsza rozmowa z 22 2200191. Sam zadzwoniłem. Po pytaniu pani, jaki pakiet by mnie interesował, odrzekłem, że Universe+ cała paczka canali plus+ HBO za 59zł na 12 miesięcy a więc to, co oferowane jest abonentom "n". Odrzekła, że oni takich ofert nie mają dla abonentów cyfry i prosiła bym poczekał, po kilku chwilach otrzymałem ofertę Comfort+ razem z 6 kanałami Canal+ za 79zł na 12 miesięcy. Zapytałem więc, jak to jest możliwe, że niektórzy abonenci Cyfry otrzymują Universa z pakietem Canali+ za 69zł. Ponownie prosiła bym poczekał i się nagle okazało, że i dla mnie jest taka oferta! Jednak nie Universe, a pakiet Silver z opcją Canal Plus Platinum (tak dosłownie konsultantka nazwała pakiet 6 Canali+) i ta opcja za 69zł na 12 miesięcy. Żadnych dodatkowych pakietów typu HBO czy Filmbox nie chciała dać. Nie dopytywałem o MR i dekodery, sprzęt mam swój i tylko jeden TV w domu.

Oferty nie przyjąłem, poprosiłem o telefon w przyszłym tygodniu i coś mi mówi, że pod koniec miesiąca za te 69zł dorzucą mi jeszcze jakieś HBO.

Aha, mam KompaktHD z canal plusem (6 miesięcy 41zł i 6 miesięcy 82zł, umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane za brak 13thStreet- zarejestrowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal pewien organ ściska że ktoś ma lepsze oferty ?? :)

Żal organ ściska, że dzielą ludzi na normalnych i [beep]ów, którzy będą płacić za tych, którzy dostają prawie 50% zniżki. I nie piszę tylko o sobie, bo na tym forum jest wiele osób, którym wciąż proponują astronomiczne stawki.

Rozumiem stwierdzenie "indywidualna oferta", ale gdzie tu sprawiedliwość?

 

ale ja to bardzo dobrze rozumiem! i popieram że to żenada...

ale kwestia czy ktoś ma wypowiedzenie ?

albo np koniec umowy?

bo mi akurat umowa się kończy w kwietniu i wypowiedzenie miałem wysłane...

2 pierwsze propozycje były śmiechu warte i dopiero teraz 2 tygodnie przed końcem coś się ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie pace pvr oraz multiroom - oraz C+ Optimum bez opcji Optimum HD Promo = płacę 96 zł.

 

Mi ciągle od miesiąca proponują C+ Gold za 89 zł z mutliroom i pace pvr hd.

 

Ja im mówię że chcę pakiet Universe wraz z kanałami 6 x C+ za 69 zł i dekoder ten co mam oraz multiroom. Zbędne są dla mnie usługi NC+Go i takie tam i nie mam zamiaru za to płacić.

 

To mi ciągle wciskają pakiet Gold za 89 zł z dostępem do wszystkich kanałów Canal+.

 

Miałem ofertę pakietu Universe za 54 zł oraz Silvera za 64 zł ale bez wszystkich kanałów Canal+

 

Umowa do końca kwietnia 2013 roku - wypowiedzenie od 2 miesięcy zarejstrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marvel tutaj luknij viewtopic.php?f=6&t=12279

 

toche mulił,z epg nie miałem problemów.

 

żal pewien organ ściska że ktoś ma lepsze oferty ?? :)

Żal organ ściska, że dzielą ludzi na normalnych i [beep]ów, którzy będą płacić za tych, którzy dostają prawie 50% zniżki. I nie piszę tylko o sobie, bo na tym forum jest wiele osób, którym wciąż proponują astronomiczne stawki.

Rozumiem stwierdzenie "indywidualna oferta", ale gdzie tu sprawiedliwość?

 

 

nie ma sprawiedliwości.cyfrowiczów chcą wyłupić z kasy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal pewien organ ściska że ktoś ma lepsze oferty ?? :)

Żal organ ściska, że dzielą ludzi na normalnych i [beep]ów, którzy będą płacić za tych, którzy dostają prawie 50% zniżki. I nie piszę tylko o sobie, bo na tym forum jest wiele osób, którym wciąż proponują astronomiczne stawki.

Rozumiem stwierdzenie "indywidualna oferta", ale gdzie tu sprawiedliwość?

 

Każdy produkt/usługa są warte tyle ile ktoś jest gotów za nie zapłacić. Proponują takie stawki bo do końca umowy mają jeszcze sporo czasu aby się pobawić z abonentami w kotka i myszkę. Nie ma w tym nic niesprawiedliwego to czysty biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie pace pvr oraz multiroom - oraz C+ Optimum bez opcji Optimum HD Promo = płacę 96 zł.

Mi ciągle od miesiąca proponują C+ Gold za 89 zł z mutliroom i pace pvr hd.

ja im mówię że chcę pakiet Universe wraz z kanałami 6 x C+ za 69 zł i dekoder ten co mam oraz multiroom. Zbędne są dla mnie usługi NC+Go i takie tam.

To mi ciągle wciskają pakiet gold za 89 zł.

Umowa do końca kwietnia 2013 roku - wypowiedzenie od 2 miesięcy zarejstrowane.

powiedz im,że nie masz neta szerokopasmowego w domu i zapytaj się jak teraz miałbyś korzystać z tych usług internetowych co ci oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest tak: w Cyfrze+ od dnia 1 lipca 2013 r. likwidują : CNN, Carton network i TCM.

Można złożyć Rezygnacje do końca lipca 2013r. zgodnie z art. 7 § 1 Regulaminu.

Ktoś może potwierdzić?

 

Wszystko się zgadza tylko że wcześniej rezygnacja bo do końca kwietnia 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie pace pvr oraz multiroom - oraz C+ Optimum bez opcji Optimum HD Promo = płacę 96 zł.

Mi ciągle od miesiąca proponują C+ Gold za 89 zł z mutliroom i pace pvr hd.

ja im mówię że chcę pakiet Universe wraz z kanałami 6 x C+ za 69 zł i dekoder ten co mam oraz multiroom. Zbędne są dla mnie usługi NC+Go i takie tam.

To mi ciągle wciskają pakiet gold za 89 zł.

Umowa do końca kwietnia 2013 roku - wypowiedzenie od 2 miesięcy zarejstrowane.

powiedz im,że nie masz neta szerokopasmowego w domu i zapytaj się jak teraz miałbyś korzystać z tych usług internetowych co ci oferują.

 

 

 

chłopie ;) ja im tłumacze jak krowie na rowie i tak dalej a oni jakby mieli klapki na oczach - tylko gold i gold za 89 zł. ;)

 

Chyba od tych geldów im się zaćma na oczach zrobiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdroszcze broń Boże nikomu i cieszy mnie jak ktoś dopasuje cenowo pakiet do swoich mozliwości i potrzeb.

Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa, dlaczego wszyscy z tymi niskimi opłatami za Univers + 6 Canal+ dostaja umowy tylko na 12 m-cy?

Doradzę tylko że lepiej takie umowy z tak niskim abonentem za Univers + 6 canal+ podpisywać na 18 m-cy, aby po roku nie było szoku cenowego, przecież te planowane ze startu platformy pieniądze muszą kiedyś odrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest tak: w Cyfrze+ od dnia 1 lipca 2013 r. likwidują : CNN, Carton network i TCM.

Można złożyć Rezygnacje do końca lipca 2013r. zgodnie z art. 7 § 1 Regulaminu.

Ktoś może potwierdzić?

 

Wszystko się zgadza tylko że wcześniej rezygnacja bo do końca kwietnia 2013

 

co ty gadasz? jest miesiąc od wyłączenia.więc w tym przypadku do końca lipca,a że zapowiedzieli to 3 miesiące wcześniej to co z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa oferta, myślę że skoro już teraz to proponują realnie możesz wywalczyć Platinum+ za 69 zł i do tego wymiana dekodera na mediaBOX+ za 149zł. najlepiej oczywiście na 18msc :P Ale bardzo wiele zależy od tego co kto miał dotychczas

Ja myślę, że tu miało miejsce nieporozumienie, bo mi dzisiaj przed zawarciem umowy wyraźnie dano do zrozumienia, że z platinum poniżej 99 zł obecnie się nie da zejść, można dostać ten sam zestaw kanałów za 69 zł ale nie będzie to nominalnie platinum tylko silver. Zresztą powierdza to opcja wyboru dekoderów, bo do platinum jest oczywiście możliwość zamówienia mediaboxa, a do siver - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...