Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do końca umowy z Cyfrą pozostał mi jeszcze prawie rok, to też postanowiłem zadzwonic i zapytac w sprawie migracji. Obecnie posiadam Prestige za 122 zł ( nie chce czekac bo zależy mi na bajkach dla syna ). Oto ich oferta

pakiet Universe+ w cenie 59 zł przez 18 pełnych miesięcy,

 

-opcja Canal+ Platinum (wszystkie programy Canal+)w cenie 40 zł przez 18 miesięcy,

 

- opcja premium HBO w cenie 20 zł przez 18 miesięcy,

 

-opcja Cinemax w cenie 10 zł przez 18 miesięcy,

 

-bezpłatne użytkowanie sprzętu pvr na czas trwania Umowy

-18 miesięczny Okres Oznaczony.

 

Ww. oferta jest dostępna do odwołania.

Wiem ze jest to słaba oferta bo bym płacił wiecej niz dotychczas..

Dlatego zastanawiam sie nad wysłaniem własnej oferty i prosze o pomoc za ile mozna to wyrwac (tylko realnie bo nie mają mojego wypowiedzenia)

mi pozostało ponad 7 miesiecy, wczoraj zaproponowali:

universe za 47 zł + 6x canal za 40 zł + MR za 0 zł + Pace za 0 zł + Pace za 20 zł

oczywiscie odmowa.

Dobre oferty dla nas powinny pojawic sie juz po nowym roku, zaczna splywac rezygnacje zawiedzionych z NC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do umowę do końca listopada bo złożyłem wypowiedzenie i ogólnie szlag mnie zaczyna trafiać tym nc+ najpierw dzwonili z żałosnymi ofertami, obecnie zadzwonił gościu z biura utrzymania klienta i zaproponował lepszą ofertę ale nc+ go to już nie mogę mieć i tyle(nawet płatne dodatkowo sic!). Dostałem za 94 zł universe+ pakiet premium sport&film i dekoder mediabox na 12msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do końca umowy z Cyfrą całe 13 miesiecy...

No i tak sobie zadzwoniłem i zaproponowałem przejscie do nc+...

A chciałem Universe+ 6 C+ + multiroom (2 karty) za max. 65zł (czyli tyle ile płaciłem w Cyfrze)

Po miłej rozmowie dostałem C+ Silver + reszta C+ + multiroom za 69zł...

Pewnie można było wiecej wynegocjować...ale po pierwsze dla dziecka chciałem wiecej bajek a po drugie nie chce mi się od nich odbierać po 5 telefonów dziennie

Nie wspomne o tym że 69zł jest dzielone na 2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@max_max aplikacja nc+GO działa,ale niestety nie na każdym sprzęcie i nie zawsze w pełni :mrgreen: najlepiej zrobisz przenosząc zapytanie odnośnie swojego tabletu do wątku nc+GO oraz na oficjalne forum NC+. Płaciłeś stosunkowo dużo toteż tym większe będą robić problemy jeżeli zechcesz obniżyć abonament i pamiętaj, że migrując o nc+GO musisz się upomnieć, bo z automatu go nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się skończyła i przy ostatnich 3 telefonach po inf ze dzwoni NC+ po przedstawieniu się mówiłem pakiet i cenę jak mogę dac a jak nie to dowidzenia. Potem nastąpiły ok 3 tyg przerwy i wczoraj gości dzwnił z biura utrzymania. Są jakieś szansę na to NC+go dostał ktoś przy przedłużaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...