Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się i mi :) Zostało jeszcze pół miesiąca do końca umowy i może coś by się dało innego "wymyślić", ale w ostatnich dniach przemyślałem co i jak, postanowiłem nie rzucać się na bajery, ale obniżyć koszty i wyszło coś takiego -> Universe + MR (po staremu na cameleo) + HBO na 9m + umowa na 18m = 49PLN. Jest dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę do końca grudnia, nie wysłałem wypowiedzenia, dzisiaj kolejny telefon oferta Canal+ Platinium za 139 zł z Filmbox i Cinemax. Abonentem jestem już ponad 13 lat i aktualnie mam umowę Superpremium z konsolą PS3. Jak myślicie jest szansa ugrać coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem takiego maila:

"Szanowni Państwo,

 

potwierdzamy przyjęcie Państwa rezygnacji z Umowy o Abonament CYFRY+.

Z przykrością przyjęliśmy Państwa decyzję.

 

W trosce o Państwa zadowolenie, przygotowaliśmy ofertę specjalną z

wyjątkowymi rabatami, dzięki której będą Państwo mogli oglądać

programy nc+ tj. połączonych platform CYFRY+ i n.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pod numerem telefonu: .......

w godzinach: 10.00 - 21.00 (od poniedziałku do soboty).

 

Wierzymy, że nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem i

pozwoli w pełni korzystać z bogatej oferty programowej nowej platformy.

 

nc+ to unikalna i najbogatsza oferta programowa na polskim rynku. Oferuje

najlepsze kanały Premium CANAL+ i HBO, największą ilość kanałów

tematycznych, ponad 50 kanałów w jakości HD i znakomity sport, w tym

wszystkie najważniejsze rozgrywki piłkarskie: Ligę Mistrzów, Ligę

Europy, najlepsze ligi zagraniczne i rodzimą T-Mobile Ekstraklasę.

 

Jeżeli posiadają Państwo telewizor HD, zachęcamy do wymiany dekodera na

dekoder HD,

co znacznie poprawi jakość oglądanych programów. Dekoder mogą Państwo

wymienić

u najbliższego dystrybutora nc+.

 

Z wyrazami szacunku,

Dział Utrzymania Klienta"

 

dostał ktoś takiego maila??

umowę mam do końca grudnia, na razie dzwonić nie zamierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem takiego maila:

"Szanowni Państwo,

 

potwierdzamy przyjęcie Państwa rezygnacji z Umowy o Abonament CYFRY+.

Z przykrością przyjęliśmy Państwa decyzję.

 

W trosce o Państwa zadowolenie, przygotowaliśmy ofertę specjalną z

wyjątkowymi rabatami, dzięki której będą Państwo mogli oglądać

programy nc+ tj. połączonych platform CYFRY+ i n.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pod numerem telefonu: .......

w godzinach: 10.00 - 21.00 (od poniedziałku do soboty).

 

Wierzymy, że nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem i

pozwoli w pełni korzystać z bogatej oferty programowej nowej platformy.

 

nc+ to unikalna i najbogatsza oferta programowa na polskim rynku. Oferuje

najlepsze kanały Premium CANAL+ i HBO, największą ilość kanałów

tematycznych, ponad 50 kanałów w jakości HD i znakomity sport, w tym

wszystkie najważniejsze rozgrywki piłkarskie: Ligę Mistrzów, Ligę

Europy, najlepsze ligi zagraniczne i rodzimą T-Mobile Ekstraklasę.

 

Jeżeli posiadają Państwo telewizor HD, zachęcamy do wymiany dekodera na

dekoder HD,

co znacznie poprawi jakość oglądanych programów. Dekoder mogą Państwo

wymienić

u najbliższego dystrybutora nc+.

 

Z wyrazami szacunku,

Dział Utrzymania Klienta"

 

dostał ktoś takiego maila??

umowę mam do końca grudnia, na razie dzwonić nie zamierzam

dostałem dziś identycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po roku, znów nadchodzi czas przedłużania umowy, a raczej chyba przejścia do nc+. Jak wygląda teraz sytuacja? Trzeba wysyłać wymówienie czy można coś ciekawego wynegocjować? W tym momencie za Canal + Optimum HD i HD Optimum Promo płacę 71 PLN.

Z tego co już przeczytałem pakiet Univerce + 6C + HBO można wyrwać już za 49 PLN. Choć rozumie, że nie każdemu może się taka oferta trafić. Czy oprócz Paca można dostać jakiś lepszy ekoder?

Najpierw wyślij im maila ze swoją propozycją przedłużenia umowy, jeśli oferta którą przedstawią nie będzie satysfakcjonująca to wtedy bez wypowiedzenia się nie obejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zamierzasz dzwonić?:-)

tak zadzwoniłem z zapytaniem gdzie i do kiedy mam oddać karty. Oczywiście zaproponowali mi kontynuowanie umowy Uniwerse 6Xcanal+ , hbo , 6 miesięcy cinemax i dwie karty bez opłat, umowa na 12 miesięcy za 99zł , podziękowałem.

Coś ciężko z nimi coś ugrać mniej :cry: zastanawiam się czy się nie zgodzić :cry: umowę mam do końca roku i płacę 109zł za superpremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pierwszy telefon (umowa do 31.12 canal+optimum hd mr oraz dekodery pace pvr i philips pvr) propozycja univers z paczką 6XCanal+ za 99zł (wraz ze sprzętem) to chyba jakiś żart. Co można teraz wyrwać (chcę zostawić 2 dekodery i mr)??

 

Na jaki adres wysłać im wypowiedzenie i jeszcze jedno pytanie - wypowiadam umowę z canal +cyfrowy a nie nc+ prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek220680 bo dzwoni to tam się,ale w ostateczności raczej. Jak oferta pasuje to się ją bierze a Ty masz ponad miesiąc czasu na decyzję.

 

@thom100 umowę wypowiadasz temu z kim ją masz podpisaną :mrgreen: adres: Skr. pocztowa nr 8 02-100 Warszawa

Zależy ile i za co płacisz teraz ale Universe+/6xCanal+/3xHBO/MR/dwa dekodery +-79zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek220680 bo dzwoni to tam się,ale w ostateczności raczej. Jak oferta pasuje to się ją bierze a Ty masz ponad miesiąc czasu na decyzję.

wiesz obserwuję ten temat i widzę coraz mniej ciekawe oferty dla migrujących, cofnijmy sie do początku listopada gdzie jedna z naszych koleżanek dostawała oferty ale coraz wyższe, i podpisała nową umowę już po wygaśnięciu starej. Gdyby dali mi te filmoxy i cinemaxy na 12 miesiecy to bym chyba podpisał za to 99zł :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, śledziłem wątek od paru tygodni. Miałem do tej pory C+ Optimum HD+MR+PVR 500 za 62zł i umowę na 12 miesięcy do końca tego roku. Przedłużyłem na takich warunkach:

 

Universe/6xC+/MR/PVR 500/HBO na 6 miesięcy gratis - za 59zł/miesiąc - umowa na 18 miesięcy

 

Miałem 1,5 miesiąca do końca umowy i chyba 6 telefonów. 3-4 razy proponowano mi to co dostałem za 69zł. Dzisiaj telefon z konkretnym pytaniem co mnie skłoni do przedłużenia umowy bo widzą że odrzuciłem poprzednie oferty. Powiedziałem swoje, konsultantka po konsultacji z przełożonym (jeśli ktoś nie wie, to tak naprawdę nie ma takiej konsultacji, konsultant po prostu musi tak mówić, żeby przejść do lepszej oferty, wiem bo pracowałem w callcenter) od razu zgodziła się na ofertę. Tak z ciekawości zapytałem o HBO i dostałem na pół roku za darmo, ale na HBO i tak mi nie zależy. Nie próbowałem schodzić do 49zł bo widzę że niektórym nie udaje się w ogóle przedłużyć umowy na jakichś konkretnych warunkach, więc nie chciałem być zachłanny. Dzięki za pomoc i powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek220680 bo dzwoni to tam się,ale w ostateczności raczej. Jak oferta pasuje to się ją bierze a Ty masz ponad miesiąc czasu na decyzję.

 

@thom100 umowę wypowiadasz temu z kim ją masz podpisaną :mrgreen: adres: Skr. pocztowa nr 8 02-100 Warszawa

Zależy ile i za co płacisz teraz ale Universe+/6xCanal+/3xHBO/MR/dwa dekodery +-79zł.

 

Czyli mniej niż 79 nie ugram?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powalczysz to ugrasz choć nie wiem jakim argumentem przekonają Cie ze jak teraz nie płaciłeś za dwa deki masz teraz płacić za jeden 20 zł -)

Do tego ty masz płacic 20 zł za to ze oni nie wysyłaja Ci faktury poczta tylko na dekoder i mail !!! To jest dopiero paranoja oni oszczędzają a za to ze oszczędzają Ty musisz bulić 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thom100 możliwości ugrania taniej niż 20zł za drugi dekoder są. Pakiet Universe+/6xCanal+ waha się 49-69zł do tego w ramach gratisu można dostać MR/HBO/Pace,ale przy tak niskim abo zazwyczaj za drugi dek w dzierżawę kasują.

 

Stąd moje +-79zł za całość,co nie znaczy, iż nie można próbować taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...