Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie mam pakiet w Cyfrze Kompakt HD + HD w sumie 62 zl/m, wiem trochę dużo ale jak podpisywałem to o Sat Kurierze nie miałem pojęcia. Umowa do końca stycznia 2014 przedłużona telefonicznie. Mam pytanie mogę złożyć rezygnację w APS czy muszę wysyłać? Drugie pytanie czy mam szansę na pakiet Universe + 6C+ w podobnej cenie? Trzecie pytanie czy jest szansa na w/w pakiet z wymianą dekodara (mam Sagemcom) na któryś z tych nowych dostępnych np mediabox oczywiście za dopłatą, z taki pakiet z takim dekoderem mógłbym płacić do 70 zł. Jest szansa?

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BRAGGASLU jeżeli dobierzesz MR przed migracją to w trakcie powinieneś wynegocjować go za 0zł. Złóż wypowiedzenie i negocjuj,ale lepsze oferty będą się pojawiać najprawdopodobniej dopiero pod koniec umowy.

 

Na chwilę obecną jest możliwe dostać,aczkolwiek proste nie będzie, za 49zł aż Universe+/6xCanal+/MR/Pace a Ty masz w odwodzie jeszcze Comfort.

 

 

@Dawidoff84 tak jak pisał mój poprzednik gwarancji nie ma,ale szanse są jak najbardziej. Universe/6xCanal+ za +-59zł(najczęściej 59-69zł,znacznie rzadziej 49zł) oraz mediabox jednorazowo 199zł lub 10zł/m-c. Natomiast jeżeli zechcesz zostać przy sprzęcie Cyfry i swój dekoder wymienić np.na Pace to powinno udać się uniknąć opłat z tym związanych.

 

http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam umowę do końca listopada. Wypowiedzenie wysłane (chyba 29 X), i to nawet dwa razy, bo za pierwszym razem zapomniałem w piśmie o miejscowości i dacie :oops:

Obecnie płacę 82 zł (CANAL+ OPTIMUM HD i HD OPTIMUM promo 62 zł, PACE 0 zł, MR 20 zł, bo dobrałem po podpisaniu umowy, zamiast w trakcie :oops: )

W październiku telefony z ofertami za 84 zł U+, 6xC+, MR, PACE -kazałem dzwonić pod koniec miesiąca. Zadzwonił konsul i zaproponował to samo za 69 zł (w tym 10 MR), jako zachętę dał HBO 6 mies. Czytając forum byłem przekonany, że to trochę za dużo. Powiedziałem konsulowi, że i tak wysłałem już wypowiedzenie i że może jego koledzy z DUK będą mieli lepszą ofertę... Na co on, (a jakże) że to już tak nie działa i żadnej lepszej oferty nie dostanę. Więc powiedziałem mu, że skoro nie może mi dać nic lepszego, to szanując wzajemne intencje, w przyjaźni się rozstaniemy. Miło zakończyliśmy rozmowę.

Spodziewałem się, że po rejestracji mojego wypowiedzenia telefon znów się rozdzwoni, a tu cisza (minęło dwa tygodnie od wysłania)... I teraz nie wiem, czekać do ostatniej chwili - może zadzwonią, czy okazać słabość i samemu dzwonić? Rok temu było podobnie - po rozmowie jakiś konsul zaznaczył ptaszka "klient nie życzy sobie kontaktu" i nie dzwonili, dopiero sam zadzwoniłem do nich w ostatni wieczór i przystałem na ostatnią złożoną ofertę... Wiem, że mam jeszcze trochę czasu, ale coraz bardziej zaczyna mnie to mierzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwe dostać za free drugi dekoder(najlepiej hd) do multi? Mam w tym momencie jakis starszy pakiet chyba właśnie CANAL+ OPTIMUM HD i HD OPTIMUM za około 60 zł, PACE 10 zł/miesiąc i potem jeszcze miałem domówione hbo więc płaciłem nieco ponad 100 zł.

Dałoby radę wynegocjować U+,Premium sport & film+, MR z drugim deko i Pace za te powiedzmy 60-70 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+wprowadza nowe zasady widzę. Zaczyna oduczać starych abonentów C+szantażowania wysłanymi wypowiedzeniami i uodparniają się na targowania. Coś mi się wydaje, że wzrosła liczba osób, które w ostatniej chwili dzwonią do NC+ i łaskawie proszą o przedłużenie umowy na ostatnio proponowanej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ t_i_t_o w cenie 69zł proponowali Universe+/6xCanal+/MR/Pace oraz HBO na 6 m-cy-pewnie, że można próbować się szarpać o więcej i trochę taniej,ale jest to dobra oferta i do zaakceptowania.

 

@hughmm za drugi dekoder w niskim abonamencie najprawdopodobniej będziesz musiał zapłacić dodatkowo czynsz(max.20zł),ale nie zmienia to faktu, że całość oferty w porywach za 79zł powinieneś wynegocjować-próbuj taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari, może i dobra, ale chcę zbić cenę za MR - konsul wyraźnie zaznaczył, że pakiet 59, MR - 10 zł. A wiem, że można (i można było) za darmo. HBO to tylko na osłodę ;)

Mając na uwadze, że do tej pory za pakiet płacę 62 zł (+MR, o czym pisałem wyżej), to moje oczekiwania nie są wygórowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa... tylko dwa tygodnie temu, wtedy jak rozmawiałem z konsulem, panowała tutaj opinia, że za ok 59zł to dają prawie od ręki i prawie każdemu :) wystarczy cofnąć się o parę stron... Wiem, że sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie :)

@t_i_t_o próbuj,w końcu to Twoja umowa i pieniążki.

Właśnie tylko to "próbuj" to jest niewiadoma, w kontekscie tego, co napisałem w moim pierwszym poscie (jak to się właściwie pisze?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t_i_t_o to, że komuś dają nie znaczy, iż i Ty dostaniesz-nigdy gwarancji nie było. Pakiet o którym mowa chodzi 49-69zł.-i to dalej jest bardzo dobra oferta.

A pozycja startowa też robi swoje,bo im więcej płacisz tym ciężej otrzymać lepszą ofertę. Zdecydowałeś a że masz jeszcze czas to próbuj.

 

P.S.

Pewnie, że niewiadoma i należy wyczuć moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zawsze trzeba wysyłać poleconym. Inne sprawy są możliwe, czy akurat za te pieniądze? Wszystko zależy od danej sytuacji i od indywidualnego podejścia nc+

Pisałem już o tym - złożyłem wypowiedzenie w salonie. Nie dostałem żadnego potwierdzenia i bałem się czy to zadziała, ale pierwszy telefon od konsula potwierdził, że wypowiedzenie dotarło. Teraz dostałem sms o rezygnacji, więc - NIE TRZEBA WYSYŁAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do możliwości wypowiadania umów Cyfry w punktach NC+ nawet na oficjalnym forum NC+ nie można dojść do ładu i składu w odpowiedziach moderatorów dlatego należy doradzać w tych przypadkach metodę standardową-czyli list polecony(najlepiej za potwierdzeniem odbioru).

 

Nie ma jednej ustalonej "linii orzecznictwa" bo raz przedstawiciele NC+ pisali, że tylko w punktach serwisowych,następnie, iż we wszystkich punktach a jeszcze później, iż tylko w Centrach NC+-i bądź tu abonencie mądry oraz miej szczęście do przyjaznej obsługi po drugiej stronie lady.

 

Będąc abo Cyfry i chcąc uniknąć nieporozumień oraz problemów najlepiej nadać wypowiedzenie listem poleconym.

 

@Sheyk20 ja się bardzo cieszę, iż Tobie się udało,ale miej świadomość, że w razie "W" nie masz w ręku jakiegokolwiek dowodu, iż wypowiedzenie złożyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...