Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze było by jak byś wiedział jakie programy wchodziły w skład pakietu Optimum HD abyś sobie znalazł taki sam odpowiednik pakietu nc+.

Poproś o taki sam zestaw kanałów w cenie z rabatem za sprawą migracji. Na pewno trzeba wiedzieć co się ma na chwilę obecną w C+ i za jaką cenę aby wstrzelić się w podobny pakiet w nc+.

Nie wiem czy Optimum HD zawierał paczkę C+ i HBO :wink: bo jeśli nie miałeś tego to za Universe + 6C+ HBO nie masz na co liczyć tym bardziej w cenie 59zł zaś jeśli miałeś te kanały to cena 79zł jest OK przy takiej samej ofercie programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przeniosłem się z Cyfry kompakt + MR + 6xC+ płaciłem 64 zł teraz w połowie października wziąłem na kolejny rok ofertę Silver + 6xC+ MR + filmbox 6mcy gratis + pace... wszystko ładnie, pięknie za 74 zł zgodziłem się, ostatnio wchodzę ICA C+ a tam rachunek do zapłaty 94 zł !!! a pytałem w rozmowie na pewno 74 zł miesięcznie nie będzie żadnych haczyków dodatkowych dopłat itp. to konsultant odpowiedział nie na pewno 74 zł i widzicie co mam z 74 zrobiło się 94 zł... reklamacja złożona do 31 dni ma się wszystko wyjaśnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Końcem miesiąca października 2013r. zmieniłem c+ na nc+

oferta po wielokrotnych rozmowach: universe + / 4 x C+ / MR w cenie 64 złote, drugi dekoder własny [ewentualnie 20 pln za wynajem].

 

Początkowo bardzo ucieszyłem się z tych warunków dopóki nie wszedłem na forum i nie poczytałem trochę. Teraz mam mieszane uczucia, bo w propozycji dnia wcześniejszego miałem w ofercie jeszcze HBO przez 6 miesięcy, jednak w dniu następnym po wynegocjowaniu ceny 64 pln pani nie chciała o tym już rozmawiać:(

 

Czy ktoś mógłby potwierdzić że posiada universe + / 6 x C+ / HBO x 3 / MR za 59 złoty ?? jak do tego doszliście? Wydaje się to mało prawdopodobne.

 

Złożyłem reklamację odnośnie tej oferty z chęcią renegocjacji umowy, ale wątpię że to przejdzie. Rozważam również odstąpienie od umowy zawartej na odległość, choć nie mam przekonania czy chce mi się bawić w całą tą procedurę.

 

Dajcie znać czy w listopadzie padają oferty podobne i jakie, i czy ktoś może potwierdzić że ma universe + z dodatkami jak wyżej w cenie 59 pln :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacja raczej nie przejdzie, jak można reklamować coś na co wyraziłes zgodę, wypowiedzieć chyba tez nie możesz gdyż pewnie minęło już 10 dni od migracji

Co do ofert za 59zł to były takie w październiku, teraz nowy miesiąc dopiero się zaczął więc pewnie pojawia się pod koniec miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@magic7 - mam prawie to, o co pytasz, ale bez MR za to z Pace (jak poniżej) za 54zł - to możliwe...

choć z drugiej strony też są osoby, które mają jeszcze lepszą ofertę...

patrząc jednak na ostatnie procesy negocjacyjne - jestem naprawdę bardzo zadowolony z wyników moich starań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem dlaczego większość trzyma sie jednego tj. 59zl za Universe+C+HBO+MR. Co za dziwny standard ? bo ktos tak ma to i mi sie należy zamiast wziac pod uwage swój obecny kontrakt co obejmuje i za jaka cene.

@arek85

To tylko utwierdza w przekonaniu że osoby tam pracujace nie wiedza co robią jesli masz to na piśmie wiesz kiedy byla rozmowa mozesz reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko utwierdza w przekonaniu że osoby tam pracujace nie wiedza co robią jesli masz to na piśmie wiesz kiedy byla rozmowa mozesz reklamować.

 

- może ten pakiet po prostu prawie wszystkim odpowiada ?:) dla mnie byłby idealny.. tylko że takiej oferty [lub nieco gorszej finansowo] nie otrzymałem..

 

DK67 - 10-dniowy termin jeszcze nie upłynął.. dlatego czekam na Wasze opinie co zrobić. Patrząc na ostatnie posty, to raczej negocjacje nie idą w dobrą stronę...

co do reklamacji.. tak też myślę, że nie uwzględnią...

 

Ilmario - dzięki za info, i gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standard bardziej to Universe+ z 6xC+ -(w cenie 49-64zł) - akurat ten wybór uzasadnia pakiet programów - dla dzieci, dla kibica, dla miłośnika muzyki i częściowo filmów - to mniej więcej odpowiadało temu za co płacili klienci w Cyfrze (nie wiem, jak było w N-ce) za jakieś 60zł...

HBO, dekodery, MR, XXX czy inne pakiety filmowe stanowią do tego dodatki - wg zainteresowania/potrzeby... - tak przynajmniej wynika z moim spostrzeżeń po lekturze forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem, że część ludzi co czyta to forum i się uczy staje się bezczelna w stosunku do konsultantów. Na wstępie przerywają rozmowę i mówią swoja ofertę jaka wyczytali na forum, albo wysyłają maila z żądaniami. Najlepiej max za 49-59 zł. Tak to przedstawiło kilka osób na tym forum (nie wiem jak ci którzy nie są zalogowani). Jeśli konsultanci odmawiają to wielki foch. Ludzie płacili super abonamenty za 130 zł a teraz chcą mieć to samo za 49 zł bo inni tak mają. Wspominałem o tym, że nie bądźmy zachłanni. Ja wytargowałem w miły sposób z 125 na 69 PLN i jestem super zadowolony mimo tego że inni mieli to za 49 zł. Proponuje tym płaczkom, którym wydaje się że płacą dużo, spojrzeć ile płacą nowi klienci bo wcale nie mało. Oni nie mają darmowego MR czy Pace. Do tego abo nie należą do tanich. Nowy klient za to co mam musiałby zapłacić 129 (abo)+20(MR)+10(Pace). Więc tych którym 69-79 PLN za dużo zapraszam to wypowiedzenia umowy i kupno nowego abonamentu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojmir tak to wyglada że każdy kto czeka na ta super lropozycje chce płacić 59zl za dość bogaty pakiet bo czytaja ze tak sie da bo inni tak dostali. Jestem ciekaw jaki procent z tych wyczekujacych wie jakie kontrakty mieli ci ktorzy dostali to za cene 59zl i jak sie ma to do ich kontraktu jestem pewien ze niewielu.

System jest taki ze odrzucamy wszystko co jest drozsze niz 59zl, ja nie mówię ze nie ma takich ofert bo są ale dla niewielu napewno nie dla tych co placili więcej niz 150zl na starym kontrakcie lub ci co mieli pakiet bez opcji dodatkowych w postaci HBO etc..

Jeszcze lepsi sa ci ktorzy każą twardo czekac na telefon :-) :-) :-) czy dają jakaś pewność ze zadzwonia ?

Przecież każdy swój rozum ma wie co chce oglądać ile placi i na jaki rabat może liczyć bo wydaje mi sie że kazdy takowy dostaje w postaci dodatkow za ta sama cenę ewentualnie w postaci nizszej ceny za to co mial.

Jak na wstępie chce od razy 59zl za C+ i dodatki

to jak dla mnie strzela w kolana sam sobie.

Na wlasnym przykładzie przekonalem sie że w nc+ nie ma zadnego znaczenia czy dzwonimy do nich my czy oni najważniejsza kwestia to rozsadna propozycja bazująca na wlasnym kontrakcie a nie na kontrakcie innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
.............Na wlasnym przykładzie przekonalem sie że w nc+ nie ma zadnego znaczenia czy dzwonimy do nich my czy oni najważniejsza kwestia to rozsadna propozycja bazująca na wlasnym kontrakcie a nie na kontrakcie innych osób.

To co napisałeś niech wezmą sobie migrujący do serca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem :) Miałem pakiet Superpremium HD + HBO za 108 zł + 10 zł za Pacea bez MR teraz mam umowę na 12m za 89 zł za Gold+(6xC+)/HBO/MR/drugi dekoder HD Sagecom + opłata aktywacyjna 99 zł za drugą kartę. Telefonowałem sam z pytaniem gdzie oddać sprzęt, konsul zaproponował 89zł bez HBO i MR, po negocjacjach dorzucił HBO i MR z drugim dekoderem HD (Sagecom) na cały okres umowy. Spokój do 30 listopada 2014 :)

Dziękuję wszystkim za rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przeniosłem się z Cyfry kompakt + MR + 6xC+ płaciłem 64 zł teraz w połowie października wziąłem na kolejny rok ofertę Silver + 6xC+ MR + filmbox 6mcy gratis + pace... wszystko ładnie, pięknie za 74 zł zgodziłem się, ostatnio wchodzę ICA C+ a tam rachunek do zapłaty 94 zł !!! a pytałem w rozmowie na pewno 74 zł miesięcznie nie będzie żadnych haczyków dodatkowych dopłat itp. to konsultant odpowiedział nie na pewno 74 zł i widzicie co mam z 74 zrobiło się 94 zł... reklamacja złożona do 31 dni ma się wszystko wyjaśnić...

Rozmowa była nagrywana, więc jeśli masz pewność, że tak ci konsultant obiecał, to napisz reklamację.Miałem ten sam przypadek.Powołałem się m.in. na nagraną rozmowę i reklamacje uznano.Płacę 64 zl a policzyli mi 80 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie! gratulacje!

witamy w klubie...

a więc dało się po wyłączeniu sygnału

Udało się :) Nie jest to oferta marzeń, ale w przyszłym roku będę miał lepszy start do negocjacji, tak myślę.

Poza tym, po wyłączeniu sygnału, doceniłem również programy, które zwykle nie były na szczycie mojej listy kanałów, np. informacyjne lub muzyczne.

Najważniejsze że dzieci i żona zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ak44

Sztuka to znaleźć "złoty środek". Przeginać z żądaniami nie ma co. Nieraz lepiej zrezygnować z czegoś dla świętego spokoju, by zyskać coś innego, korzystniejszego. Wiem, że to brzmi jak "masło maślane", ale tak negocjacje widzę.

Witaj po "jasnej" stronie"! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios dla mnie a za mnie to mogą dawać za free...mnie również za mediaboxa przy Fullu Extra chcieli 10zł/m-c skasować. Ktoś chce korzystać z pakietu to płaci a mało jest/było w Cyfrze klientów którzy płacili grubo ponad 99zł mając mniej w ofercie niż w/w pakiet zawiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...