Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@asiafan jakoś nie widzę lęku w ich oczach ;-) no może coś dojrzysz jak złożysz wypowiedzenie.

 

Nie ma reguły,ale szanse zdecydowanie rosną.

 

 

najsmieszniejsze jest to bo taki wniosek mozna wyciagnac

 

 

ze ci co mieli wieksze pakiety dostaja oferte z tanszymi

 

ja HBO nie mialem a teraz mi daja tylko ze tylko 6 miechow umowa 18 od razu taka chcilem to chociaz 1 pozytyw

 

 

dodam ze dzisiaj mial dzownic ten sam gosc ktory zapodawal mi wlasnie HBO<=> Redlight nie zadzwonil byla jakas paniusia cieszy mnie to bo juz nie bedzie do mnie dzownil

 

zapewne bede miec kogos innego teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@llmario Ty to ewenement jesteś :mrgreen: żeby się przed HBO wzbraniać :>

doba za krótka na wszystko... mam córę, masę książek do przeczytania, meczów do obejrzenia, nawet na ulubionego Battlefielda nie mam czasu... (że nie wspomnę o wielu innych miłych sprawach) - film obejrzeć - to już szczyt ;)

Reguła jest taka, że Ci którzy przepłacali dużo za dużo mają mniejsze szanse dostać tożsamą ofertę do tych którzy aż tak się do kasy nie zrzucali ;-)

z drugiej strony, jak mają takiego kogoś stracić, to niech już lepiej ma za mniej niż nic nie mieć...

 

EDIT: eeeeech... no to teraz dostanie mi się od Bogdana (a niedawno mi się ostrzeżenie wykasowało) - nie pamiętam jak połączyć oba posty... może zostaną tak jak jest? :)

 

to coś offtopicowo wstawię jeszcze - taka mała parafraza pewnego powiedzenia (z nieustającymi pozdrowieniami dla Bogdana):

Prawo (tu czyt. zasady forum) są jak płot - żmija się zawsze prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno...

:lol:

 

EDIT 2: thx Bogdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do nich kilka razy , zawsze była propozycja paltinium 99 plus multiroom 10 i zawsze odrzucałem , ostatnio trafiłem na konsultanta , który zaproponował uniwerse plus 4 canal+ do wyboru , za 69 , powiedziałem , że przyjąłbym tą ofertę z wszystkimi canal+ , rozmowa skończyła się tym , że obiecał oddzwonić , gdy będzie mógł mi to zaproponować , dziś sam zadzwoniłem i powiedziałem , że obiecali mi telefon w tej sprawie i , że czekam a oni nie dzwonią , w tym momencie zaproponowali mi ofertę , októrej wyżej pisałem i się zgodziłem , w czasie czytania aneksu 3 razy jeszcze prosiłem o potwierdzenie , że 6x Canal + na cały okres umowy i takie potwierdzenie uzyskałem , o HBO nie walczyłem w ogóle , przy poprzedniej umowie dostałem HBO,CinemaX-y i Filmbox-y za darmo na 6 miesięcy , prawie nic tam nie oglądałem , jestem uzależniony od piłki nożnej , dlatego jestem w ( od dziś) nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie brakuje w tej ofercie , cena bez wypowiedzenia jest dobra , mi wystarczyłby sam canal+ bo w zasadzie oglądam tylko piłkę , wziąłem silver dla dzieci , bo wszystkie kanały z bajkami są odblokowane , wiem , że są lepsze oferty ale głównie z wypowiedzeniem i wiem , że bez wypowiedzenia oferty są dużo gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Universe też są odblokowane... do tego muzyczne i jeszcze trochę innych... a pakiet tańszy...

w sumie to mam podobnie - uzależnienie od kopanej...

 

@Kibo - mi też się wydaje, że bez wypowiedzenia trudno mieć więcej... a i kwota nie jest porażająca... (tylko te wciskanie pakietów ponad U+ jest co najmniej irytujące)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie po migracji z C+ do nc+ napisalem reklamacje na brak na Pace kanalow Polsat HD, Polsat Sport News i History HD. Odpisali ze przyjeli reklamacje i maja teraz do 30 dni na odpowiedz. Zobaczymy co powiedza. Moze w ten sposob wyciagne od nich Mediaboxa/nboxa

Zaproponuja ci mediabox ale nie za darmo +, nowy aneks /)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie po migracji z C+ do nc+ napisalem reklamacje na brak na Pace kanalow Polsat HD, Polsat Sport News i History HD. Odpisali ze przyjeli reklamacje i maja teraz do 30 dni na odpowiedz. Zobaczymy co powiedza. Moze w ten sposob wyciagne od nich Mediaboxa/nboxa

Myślę,że przy migracji i odczytywaniu regułki nie usłyszałeś/nie zwróciłeś uwagi,że tych kanałów nie będziesz miał. Ja to wyłapałem przy migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie po migracji z C+ do nc+ napisalem reklamacje na brak na Pace kanalow Polsat HD, Polsat Sport News i History HD. Odpisali ze przyjeli reklamacje i maja teraz do 30 dni na odpowiedz. Zobaczymy co powiedza. Moze w ten sposob wyciagne od nich Mediaboxa/nboxa

 

 

Punkt 7 oświadczenia czytanego podczas rozmowy (zaakceptowaniu warunków) mówi jasno "Czy przyjmuje Pan, że kanały Polsat HD, History HD, Blue Hustler i Polsat Sport News możliwy jest na sprzęcie, którego producentem jest ADB?", Na końcu z resztą jeszcze konsul pyta czy akceptujesz wszystkie warunki oferty promocyjnej. Jeżeli wyraziłeś zgodę to po co składasz na to reklamacje? A jak nie wsłuchałeś się w czytane oświadczenie to trudno. :) Było trzeba słuchać. :)

 

Aha i History HD w nc+ jest dodawany jako opcja dodatkowa - koszt to dodatkowe 1,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i jeszcze druga rzecz w ADB mozesz miec multiroom nawet do 6 dekoderow mozna sobie policzyc jaki to wychodzi koszt

 

Czemu wiec MR dla cyfrowiczow jest ograniczony do 2 kart.

Wcale nie jest ograniczony. Bez żadnych przeszkód druga karta odbiera w każdym miejscu gdzie jest pokrycie HB :D . I tak jak napisane wyżej. Spliter ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to informuję, że złożenie wypowiedzenia w salonie też się sprawdza. Na miejscu nie dostałem żadnego potwierdzenia i już miałem wysyłać wypowiedzenie pocztą, ale zadzwonili tego dnia i pytają - DLACZEGO TAKA DECYZJA?? :) Ale swoją drogą mało się przestraszyli skoro za U+/6xC+/MRza0 na 12m dają 59zl, a jak powiedziałem, że chcę na 18m, to tylko i wyłącznie za 99zł :) czekamy dalej,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to informuję, że złożenie wypowiedzenia w salonie też się sprawdza. Na miejscu nie dostałem żadnego potwierdzenia i już miałem wysyłać wypowiedzenie pocztą, ale zadzwonili tego dnia i pytają - DLACZEGO TAKA DECYZJA?? :) Ale swoją drogą mało się przestraszyli skoro za U+/6xC+/MRza0 na 12m dają 59zl, a jak powiedziałem, że chcę na 18m, to tylko i wyłącznie za 99zł :) czekamy dalej,,,

 

To wypowiedzenie bylo dostarczone juz spakowane w kopercie ? bo jesli tak to oni to faksuja i informuja nc+ to phone od razu

 

 

Ja sie zastanawiam nad takim mykiem ze wziac sobie w pierwszym tyg listopada druga karte a wypowiedzenie wyslac poleconym a jeszcze w tym tyg napisac maila ze nie bede odbierac telefonow z ofertami C+ gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...