Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny telefon tym razem paniusia i odnioslem wrazenie jakby rozmawial z robotem walila tadadada jak jakas formulke z pamieci

 

C+ GOLD 4x C+ podbity do platyny za 89zl i nawet nie podala zadnych dodatkowych bonusow typu HBO czy cos innego

 

mowie do niej interesi mnie Universe

 

a ona na to nie ma mozliwosci miec w ogole pelnego c+ w tym pakiecie no to mowie inni moga a ja nie takze dziekujke nie jestem zainteresowany dowidzenia.

 

Na haslo brak polsatu hd historiy HD w ogole bez reakcji omijala to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iricios no tu sie myslisz Klientow zdobywa sie po przez znizki promocje ja jak cos sprzedaje np w duzej ilosci to proponuje zawsze cos gratis wtedy klient zawsze wroci

 

@Kibo tylko czemu jesli ktos chce placic ponad 100zl to oni godza sie na wszystko MR 0zl pakiet XXX History HD gratis

 

 

ktos niedawno pisal ze Vivendi ma dosyc ludzi ITI i mialbyc zmiany jak widac cisza

 

 

podobal mi sie post 1 osoby ktora napisala ze otrzymuje same lipne oferty i nie bedzie odbierac telefonow jesli -- i podal swoj pakiet i twirdzil ze zaraz po mailu dostal 10 telefonow :) no ale nie podal jaki efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja umowę przedłużyłem jakiś miesiąc temu. Oczywiście nie obyło się beż problemów bo nie dostałem tego na co się umawiałem. Napisałem reklamacje która oczywiście została pozytywnie rozpatrzona, i teraz mam pakiet UNIWERSE, OP PLATINIUM, HBO, PVR PACE na 12 miesięcy i wszystko za 59 zł. Jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon tym razem paniusia i odnioslem wrazenie jakby rozmawial z robotem walila tadadada jak jakas formulke z pamieci

 

C+ GOLD 4x C+ podbity do platyny za 89zl i nawet nie podala zadnych dodatkowych bonusow typu HBO czy cos innego

 

mowie do niej interesi mnie Universe

 

a ona na to nie ma mozliwosci miec w ogole pelnego c+ w tym pakiecie no to mowie inni moga a ja nie takze dziekujke nie jestem zainteresowany dowidzenia.

 

Na haslo brak polsatu hd historiy HD w ogole bez reakcji omijala to.

Miałem jeszcze kilka miesięcy do końca umowy w cyfrze+.Dostałem takie same warunki,ale uzyskałem jeszcze do rocznej umowy gratis HBO i Cinemaxy,jednak też była to moja prośba.Nie miałem jeszcze powodu do wysyłania rezygnacji,a chciałem mieć filmówki,więc sam zadzwoniełm,było to kilka razy.Ponieważ cena i okres nowej umowy mi odpowiadają.....zgodziłem się.Tak szczerze mówiąc,to każdy konsul coś innego proponował,dopiero ostatnia rozmowa był ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą zadzwoniłem do nc+ , dzwoniłem do n ich raz na jakiś czas z pytaniem czy mają dla mnie jakąś ciekawą ofertę , zawsze podkreślałem , że nie interesuje mnie oferta droższa niż do tej pory i nie interesuje mnie oferta gorsza ( bez kompletuC+) , zawsze proponowali warunki , które mnie nie interesowały , do tej pory C+Optimum PacePVR i multiroom za 10 zł wszystko razem 75 zł , wypowiedzenia nie było bo umowę miałem jeszcze prawie na rok , dziś o dziwo zaproponowano mi silver + 6xC+ , plus multiroom + Pace PVR , wszystko za 69 zł ( drugi dekoder mam swój) , oczywiście się zgodziłem , płacę mniej niż do tej pory , wszystkie kanały z silver już działają , C+ na chwilę zgasły i już miałem powody do obaw ale po chwili zaczęły świecić , uważam , że warunki super zwłaszcza , że bez wypowiedzenia.\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które za Universe+ z 6xC+ za 59 zł otrzymały jeszcze HBO na rok za 0 zł. Czy w poprzedniej umowie mieliście w pakiecie HBO ? W sumie chciałbym coś takiego uzyskać, ale obecnie nie mam HBO włączonego. Podobno w takiej sytuacji jak moja max można wywalczyć HBO za 0 zł na połowę trwania umowy, czyli na 6 lub 9 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które za Universe+ z 6xC+ za 59 zł otrzymały jeszcze HBO na rok za 0 zł. Czy w poprzedniej umowie mieliście w pakiecie HBO ? W sumie chciałbym coś takiego uzyskać, ale obecnie nie mam HBO włączonego. Podobno w takiej sytuacji jak moja max można wywalczyć HBO za 0 zł na połowę trwania umowy, czyli na 6 lub 9 miesięcy.

 

ja w poprzedniej umowie miałem HBO ale po 9 miesiącach zrezygnowałem bo skończył się okres promocyjny. Przy nowej umowie, czyli miesiąc temu dali mi HBO na 12 miesięcy za 0zł bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robusto78 jak dają na 6 to i dadzą na rok,tyle, że nie na piękne oczy :mrgreen: przeciąganie liny cię czeka.

 

Na to jestem gotowy 8) , ciekawi mnie tylko czy uzależniają to od tego, czy ktoś już miał HBO, czy nie. Bo jeśli tak, to może warto zamówić na ostatni miesiąc :wink: a jeśli nie, to oczywiście nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą zadzwoniłem do nc+ , dzwoniłem do n ich raz na jakiś czas z pytaniem czy mają dla mnie jakąś ciekawą ofertę , zawsze podkreślałem , że nie interesuje mnie oferta droższa niż do tej pory i nie interesuje mnie oferta gorsza ( bez kompletuC+) , zawsze proponowali warunki , które mnie nie interesowały , do tej pory C+Optimum PacePVR i multiroom za 10 zł wszystko razem 75 zł , wypowiedzenia nie było bo umowę miałem jeszcze prawie na rok , dziś o dziwo zaproponowano mi silver + 6xC+ , plus multiroom + Pace PVR , wszystko za 69 zł ( drugi dekoder mam swój) , oczywiście się zgodziłem , płacę mniej niż do tej pory , wszystkie kanały z silver już działają , C+ na chwilę zgasły i już miałem powody do obaw ale po chwili zaczęły świecić , uważam , że warunki super zwłaszcza , że bez wypowiedzenia.\

widzisz masz optimum + mr a to jest inaczej kompakt + hd multi pod nazwa optimum. Placiles 75zl a ja bez HD multi 62 gdy jeszcze nie bylo fuzji zapytalem o ten pakiet bo wiekszosc osob dostawala go za 8zl

mi dawali 11 podziekowalem.

 

Dodatkowo masz jego dekoder a ja mam tylko sama karte

 

Dostales silver+ z 6xC+ z dekoderem Pace i calosc za 69zl mimo iz cena pakietu to 79zl

 

mnie interesi nawet taki sam zestaw tylko dawali mi HBO na 6 miesiecy zamienilem sobie na redlight sadze ze HBO ma silniejsza marke wiec nie powinno byc problemu z tym kanalem na cala umowe ale wkrecaja ze nie ma

 

Zastanawiam sie nad wyslaniem im maila ze jesli beda proponowac mi tylko GOLDa to telefonow nie bede odbierac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które za Universe+ z 6xC+ za 59 zł otrzymały jeszcze HBO na rok za 0 zł. Czy w poprzedniej umowie mieliście w pakiecie HBO ? W sumie chciałbym coś takiego uzyskać, ale obecnie nie mam HBO włączonego. Podobno w takiej sytuacji jak moja max można wywalczyć HBO za 0 zł na połowę trwania umowy, czyli na 6 lub 9 miesięcy.

 

nie wiem, czy się pod grupę podciągnąć mnie da, bo płacę 54zł i HBO mam na 18 m-cy free...? ;)

w każdym razie nie miałem wcześniej HBO i nawet nie chciałem - wręcz wzbraniałem się, ale rezygnacja z HBO nic mi nie dawała finansowo, więc zostawiłem... :) może ta promocja na całe 18 m-cy ma mnie uzależnić od HBO - jeśli tak, to raczej nieskutecznie :mrgreen:

 

i jeszcze coś co tu jest powtarzane z uporem maniaka: bez wypowiedzenia ciężko ugrać naprawdę dobrą ofertę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...