Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@xxl_mercos pozostając na sprzęcie Cyfry zasady MR się nie zmieniają.

 

 

Pozostając - ok. Ale kolega @ircios pisze o odbieraniu karty - co rozumiem, że mowa jest o nowej usłudze (a nie kontynuacji), czyli w takim wypadku jak mam tylko kartę cameleon, ewentualnie mogę obecnie dostać drugą kartę jako MR?

Możesz dobrać drugą karte(MR) w każdej chwili, czy to jesteś jeszcze w cyfrze czy już w nc+ tylko rózni sie to opłatami tzn.

Będąc w c+ druga kartę dostajesz za darmo a opłata to 20zł/m-c ( po migracji do nc+ 0zł)

Natomiast jeśli już migrowałeś do nc+ to płacisz aktywacje 99zł i 15zł/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zgrzeszyłem :) Z nudów napisałem przez jakiś formularz do nc+, że kończy się umowa i że dostaję ciągle lipne oferty, a chcę universa z multiroomem po staremu (i bez opłat), 6xCanal+ i History do 58zł (bo tyle płacę obecnie) i jeżeli nie mają dla mnie podobnej oferty, to nie chcę żadnych telefonów. 10sec po wysłaniu telefon z ofertą podobną, ale dekoder z pvr muszę oddać i sobie wykombinować na własną rękę jakiś, a 6xCanal+ na 6miesięcy a nie do końca -> NIE DZIĘKUJĘ. 10sec po tej rozmowie kolejny telefon i text, że dostali maila z żądaniami i dadzą co chcę za 59. Powiedziałem, że się zastanowię. Teraz głupio wymyślać coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zgrzeszyłem :) Z nudów napisałem przez jakiś formularz do nc+, że kończy się umowa i że dostaję ciągle lipne oferty, a chcę universa z multiroomem po staremu (i bez opłat), 6xCanal+ i History do 58zł (bo tyle płacę obecnie) i jeżeli nie mają dla mnie podobnej oferty, to nie chcę żadnych telefonów. 10sec po wysłaniu telefon z ofertą podobną, ale dekoder z pvr muszę oddać i sobie wykombinować na własną rękę jakiś, a 6xCanal+ na 6miesięcy a nie do końca -> NIE DZIĘKUJĘ. 10sec po tej rozmowie kolejny telefon i text, że dostali maila z żądaniami i dadzą co chcę za 59. Powiedziałem, że się zastanowię. Teraz głupio wymyślać coś innego.

A właściwie to wiesz czego chcesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zgrzeszyłem :) Z nudów napisałem przez jakiś formularz do nc+, że kończy się umowa i że dostaję ciągle lipne oferty, a chcę universa z multiroomem po staremu (i bez opłat), 6xCanal+ i History do 58zł (bo tyle płacę obecnie) i jeżeli nie mają dla mnie podobnej oferty, to nie chcę żadnych telefonów. 10sec po wysłaniu telefon z ofertą podobną, ale dekoder z pvr muszę oddać i sobie wykombinować na własną rękę jakiś, a 6xCanal+ na 6miesięcy a nie do końca -> NIE DZIĘKUJĘ. 10sec po tej rozmowie kolejny telefon i text, że dostali maila z żądaniami i dadzą co chcę za 59. Powiedziałem, że się zastanowię. Teraz głupio wymyślać coś innego.

A właściwie to wiesz czego chcesz :wink:

 

Tak jak napisałem - universa z multiroomem po staremu (i bez opłat), 6xCanal+ i History do 58zł. I to dostaje, ale nie na 18 tylko na 12m. I może za to jeszcze coś ugram, czy nie ma szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sheyk, za 59zł można dostać universe+/6xc+/HBO/MR/PACE

 

No właśnie wiem, śledzę tutaj co i za ile można dostać, dlatego teraz nie wiem co robić, skoro tak szybko się zgodzili na moje skromne żądania. Nie byłem na to gotowy.

Masz czas jeszcze jak sam pisałes ponad miesiac, to gdzie sie śpieszysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...