Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eeee luzik cierpliwy to ja jestem i spokojny i nawet nie mam zamiaru sie z konsultantem kłócić bo oferta jest dobra + termin trwania umowy tyle ze nie w tej cenie .Jutro ma dzownic to chce zjechac winda na dol i universe/silver.

 

Jedynie nie wiem czy poruszac kwestie "co moge dostac za brak Polsatu HD , History HD i sport news" osobiscie History HD mi sie bardzo widzi ale ja zostaje przy swoim zestawie kart cameleon

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja zaczynam negocjować :)

Parę dni temu zaproponowali univerce 6xc+ HBO i multirum za 130zł , dziś kolejny telefon ( po wysłaniu wypowiedzenia) ten sam pakiet za 94zł, powiedziałem im że za drogo i że siostra dostała taki pakiet za 59zł i że ja za tyle samo chcę, gość powiedział że takiej taniej oferty nie ma :) ja mu na to że mogę wysłać scan z ica siostry ;) (ściema) Pan powiedział że nie trzeba i że jak będzie miał dla mnie lepszą ofertę to zadzwoni :) W miłej atmosferze powiedzieliśmy sobie do usłyszenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie Panowie wyrolowali. Nie dali mi 6c+. Najgorsze że w rozmowie z konsultantem to ja mówiłem co chce i nie mam pewności że, później to powtórzył :/ (rozmowa w pracy) Co gorsza zgodziłem się na umowę od zaraz i nie mam tych 10 dni na wypowiedzenie. Zgłosiłem reklamacje ale chyba mnie wyrolują. Pytałem się o karę za zerwanie umowy i wyniosłaby ok 450zł. Masakra, jak to rozegrać? Resztę włączyli zgodnie z ustaleniami czyli MR, HBO, Cinemax .... Jeszcze dziad mnie zapraszał na koniec rozmowy na mecz na canale + ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie jest wiele głupawych postów jak na przykład ten:

A może to zaproszenie dostałeś do niego do domu i u niego przy kawce macie razem zobaczyć ten mecz na canal+ :D

i zamiast wyrzucać do śmietnika będę karał – surowo - żeby nie było, że nie ostrzegałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka sytuacja:

Wypowiedzenie wysłane, umowa zostanie zakończona pod koniec listopada, do tej pory max co było z multiroomem za kosmiczną cenę ponad 160zł (umowa przeszła na czas nieokreślony). Dzwonili kilka razy, ale max, co zaproponowali, to platynę z multi za 99zł. Warunków nie przyjąłem, powiedziałem, że umowa od wielu lat, płaciłem do tej pory dużo za dużo, a teraz chciałbym 59 za uniwerse z 6xC+. W rezultacie po paru dniach od ostatniej oferty dostaję info - potwierdzamy przyjęcie wypowiedzenia (które dostali już 2 mieś temu), informacje n/t zwrotu sprzętu uzyskasz pod tym i pod tym numerem.

 

Co robić? Czy jako ich dojna krowa do tej pory wolą nie brać nic niż 59zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dziś i zapytałem dlaczego nikt nie raczy zadzwonić do mnie w sprawie migracji :lol2::lol2:

Jak się okazuje i o czym pisałem już wcześniej konsultanci to [beep]chy :!::!: nie wnikając już w szczegóły ...

Tym razem konsul nie siedział na drzewie i wiedział o co chodzi zapytał co mnie interesuje odpowiedziałem oferta wszystko co jest w ofercie do tego MR (2x cameleon) poprosił abym poczekał bo musi skonsultować się z przełożonym nie podając mi ceny

Za pełną ofertę w tym History HD + XXX + MR + Pace zaproponował 129zł (12 mc-y), przyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przenoszę moje pytanie z innego wątku źle dobranego przeze mnie do tematu.

Niedługo dobiegnie końca moja umowa z cyfrą+. po zjednoczeniu nie migrowałem do nc+. wciąż mam pakiet canal + start hd. płacę 56 złotych miesięcznie. w zasadzie interesują mnie tylko kanały canal+ i nsport. resztę mam z innej platformy i nie chcę tego zmieniać. na stronie nc+ nie mogę znaleźć nic dla siebie w podobnej cenie. możecie coś podpowiedzieć? nie wymawiać umowy i co, będę mógł po końcu okresu zasadniczego zostać przy tym co mam? mają jakąś ukrytą opcję dla takich jak ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan

Kwestię braku tych kanałów możesz ewentualnie poruszyć , bo może Ci konsul da jakiegoś gratisa :wink:

A jak nie, zawsze możesz wysłać maila z reklamacją. Ja tak zrobiłem i dostałem pakiet Cinemax 8)

 

ja sie zastanawiam stale czy nie olac HBO bo tam jest tylko propoagadna kina amerykanskiego puszczona w petli i nie ogladam tego kanalu

a patrzac na ulotke dla "nowych abo" jest promocja 2 produktow czyli cinemax i filmbox ciekawe czy daloby rade zamienic hbo na wlasnie cinemax+filmbox

bo w koncu za brak polsatu hd history hd powinno cos sami od siebie dawac

 

gozej tylko z multiroomem bo jeszcze 10 dni do listopada ja chcialbym przejsc juz z karta i nie bardzo jest sens dobierac karte w obecnym miesiacu.

Oczywscie gosc juz mowil ze migracja bez multitroomu = dodatkowo platny multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@toja00 Należy sprawdzić np. dzwoniąc na BOK(jeżeli nie masz tego w ICA)-ile będziesz płacił jeżeli umowa przejdzie na czas nieoznaczony.

 

Jeżeli w/w opcja nie będzie Cię satysfakcjonować to należy złożyć wypowiedzenie i negocjować ew.warunki przedłużenia np.Universe+/6xCanal+ za 49-59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...