Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to teraz z innej beczki - jak wygląda wynegocjowanie drugiej umowy przez jedna osobę? jest jakiś problem, czy stajesz się wtedy "osobą, która jest szcególnie dopieszczana przez NC+" i na czym ta szczególność może polegać?

 

dobre pytanie, tez by mnie to interesowało... czy mając chęć na zawarcie drugiej umowy to wtedy można negocjować warunki czy jednak zaczyna się od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, a jak ma to miejsce z dwoma kartami cameleon?

 

@bogdan - to Ty nas tak pociąłeś? było na temat... (z małymi wyjazdami) :) cały czas kombinuję, jak tu przechytrzyć tych, co próbują oszukiwać... ;)

@llmario

Też tylko w obrębie jednego gosp. domowego. Z tym, że przepisy co innego, a życie co innego :wink:

Tak! Tylko, że uprawianie takiego procederu ma swoje "imię"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan - to już nie zajmujmy się więcej aspektami semantycznymi - w sumie to nie urząd, a my jesteśmy tylko ludźmi (obiecuję poprawę!) :)

 

ad rem więc - więc w zasadzie do każdego zestawu mogę wziąć sobie MR (dostane wtedy druga kartę?) i w nagrodę podwyższenie abo o 20zł (z tego co doczytałem) - to taka alternatywa dla migracji może być - stracą klienta, ale zyskają na ARPU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebrałem drugą kartę w salonie Cyfry, mimo iż mam zarejestrowane wypowiedzenie (wcześniej ktoś pisał że jak jest w systemie informacja o wypowiedzeniu to drugiej karty nie wydadzą).

Od momentu jak zarejestrowali wypowiedzenie żadnego telefonu, więc czekam dalej... czas do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym migrowałem - po wcześniej złożonym wypowiedzeniu - z C+ /kompakt hd + multiroom + dekoder za 54,00zł/ do NC+, gdzie otrzymałem: uniwerse + 6xfilmbox + multiroom + dotychczasowe dekodery za 39,00zł/m-c. Umowę podpisałem na 24 m-ce, tj. do 31/10/2014r.

Dziękuję za udzielone wskazówki i życzę wszystkim dobrych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czytających,

 

dzisiaj wziąłem do ręki najnowszy numer to i owo i już widzę, że w sobotę 5-go października jest premiera Prometeusza na canal+ film, więc dostęp do canal+/canal+ sport za 10 zł do gold jest bez sensu...bo i tak po jakimś czasie wszystkie nowości z canal+ będą na pozostałych kanałach paczki canal+ !

 

kto ma najniższą opłatę za pakiet premium z multiroomem na 2 karty starej cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...