Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie sie udało dziś dobra ofertę wysępić

 

Rano napisałem e mail jaki to jestem pokrzywdzony klient ze inni maja a ja nie. Podalem warunki z forum na jakich ludzie podpisują umowy. Wypowiedzenie złożone i umowa do końca września.

 

Po pięciu godzinach telefon za telefonem, nie mogłem rozmawiać i kanałem dzwonić o 16.

 

Miły głos w słuchawce, od razu wiedziałem ze pójdzie łatwo.

Miałem : canal + optimum, multiroom, pace 500 i philips 250

A dostałem :

 

Universe, 6x canal plus, HBO, multiroom , pace i philipsa za free

 

Całość za 59 zł.

 

Kanały już świeca, zobaczymy na fakturę za październik czy faktycznie zgadzają sie wszystkie ustalenia.

 

 

Jestem mega zadowolony bo z roku na rok płace coraz mniej a mam co raz to wiecej i oby to sie nie zmieniło ;)

 

Kilkakrotnie sie pytałem czy wszystko zostaje z kartami i dekoderami po staremu kobieta twierdziła ze tak, więc jakby coś to z reklamacja nie będzie problemów.

 

Innym życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Mam 1 zapytanie: włączono mi 2 kanały do pakietu gold, tj canal + hd i canal+ sport hd. Powiedziano mi, że jeśli wyłączę je pod koniec października to nie będą nic za NIE płacił (jednak w cyfrze było tak, że tylko pierwszy miesiąc był za darmo, a drugi już za 100%). Czy konsultat mówił prawdę, że wyłączenie przed końcem października nie będzie się wiązało z kosztami. Zaoferował mi przy okazji taką "promocję" że włączy mi na stałe te 2 kanały czyli premium za 99 zł, ale nie będę wówczas płacił 10 zł co mulitiroom na miesiąc, ale się nie zgodziłem, bo tak na prawdę chciałem obejrzeć parę filmów, które na razie są tylko na canal+...

 

Jak to jest w nc+ z takim włączeniem 2 kanałów na 2 miesiące? Proszę o możliwie klarowne odpowiedzi!

 

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich tutaj zaglądających ;):brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie udało dziś dobra ofertę wysępić

 

Rano napisałem e mail jaki to jestem pokrzywdzony klient ze inni maja a ja nie. Podalem warunki z forum na jakich ludzie podpisują umowy. Wypowiedzenie złożone i umowa do końca września.

 

Po pięciu godzinach telefon za telefonem, nie mogłem rozmawiać i kanałem dzwonić o 16.

 

Miły głos w słuchawce, od razu wiedziałem ze pójdzie łatwo.

Miałem : canal + optimum, multiroom, pace 500 i philips 250

A dostałem :

 

Universe, 6x canal plus, HBO, multiroom , pace i philipsa za free

 

Całość za 59 zł.

 

Kanały już świeca, zobaczymy na fakturę za październik czy faktycznie zgadzają sie wszystkie ustalenia.

 

 

Jestem mega zadowolony bo z roku na rok płace coraz mniej a mam co raz to wiecej i oby to sie nie zmieniło ;)

 

Kilkakrotnie sie pytałem czy wszystko zostaje z kartami i dekoderami po staremu kobieta twierdziła ze tak, więc jakby coś to z reklamacja nie będzie problemów.

 

Innym życzę powodzenia ;)

Jednak się da wyrwać taki pakiet z dwoma dekoderami i nie trzeba płacić za to ponad stowe, jak wspominałem wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje przejść z C do NC, chce w tym momencie wynegocjować multiroom za 0 zł, wcześniej czytałem że muszę pobrać drugą kartę w APS przed migracją... a dlaczego to tak? jaka jest różnica że odbiorę kartę cameleon przed migracją a po migracji?

Po migracji zapłacisz aktywacje 99 zł i miesięczna opłata za mr 15 zł

@majzel po migracji też dają właśnie taki mr (druga karta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba iść do salonu w którym sprzedają nc i poprosić o wydanie drugiej karty do multiroomu, karty z cyfry cameleon.. i wtedy jak dokonam migracji do nc na pakiet uniwerse z 6xC i 3xHBO i MR to te dwie karty będą działac bez problemu np. w dwóch miejscowościach...? dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wygląda to tak...znajoma miała umowe na czas nieokreślony 189 zł (nie interesowała się to ją golili ) to powiedziałem że jej pomogę... próby migracji oferty były za 169zł no to wysłaliśmy wymówienie...umowa kończy sie 30 września za 3 dni i teraz najlepesze...oczywiście kupe telefonów ceny od 169 do 129..za platinium z canalen i hbo bo to ją interesuje gdzie z ulicy jest podobnie ...wczoraj o 11 tel z duk 99 zł platyna z canalem i hbo +mr na 12 miesięcy zgodziłem się bo konsultant rozmawiał ze mną ale żeby zatwierdzić nowe warunki potrzebna była znajoma włascicielka umowy...no to umówiliśmy sie za 3h na 14 żeby oddzwonili a znajoma bedzie ze mną i potwierdzi że sie zgadza....o 14 tel a ta sama konsultantka informuje mnie że tamta oferta za 99 zł jest nie ważna bo o 14 skończyła sie promocja i teraz oferta dla mnie jest tylko za 159zł...kabaret...oczywiście nie zgodziłem się..oczywiście dostałem sms że od pon wyłączają sygnał...i się teraz zastanawiam czy czekać do końca do poniedziałku i wtedy dzwonić czy wcześniej..a może czekać aż wyłączą i wtedy dzwonić tylko czy to nie zapóżno,,czy ktoś miał podobna sytuacje? myśle że jak ktoś miał tak dużą kwotę to nie chętnie mu tak opuszczają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba iść do salonu w którym sprzedają nc i poprosić o wydanie drugiej karty do multiroomu, karty z cyfry cameleon.. i wtedy jak dokonam migracji do nc na pakiet uniwerse z 6xC i 3xHBO i MR to te dwie karty będą działac bez problemu np. w dwóch miejscowościach...? dobrze rozumiem?

Dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba iść do salonu w którym sprzedają nc i poprosić o wydanie drugiej karty do multiroomu, karty z cyfry cameleon.. i wtedy jak dokonam migracji do nc na pakiet uniwerse z 6xC i 3xHBO i MR to te dwie karty będą działac bez problemu np. w dwóch miejscowościach...? dobrze rozumiem?

Dokładnie

 

a mogą mi tej karty w salonie nie wydać? bo powiedzą że po co mi skoro nie mam teraz multiroomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to dobierasz żeby mieć

możesz napisać meila do cyfry z pytaniem czy możesz do swojej oferty dobrać multiroom

 

czyli jak odbiorę tą kartę w salonie to oni włączą mi od razu multiroom na starych zasadach z cyfry plus? a dopiero potem przy migracji musze wynegocjować MR za 0 zł tak? z jakimiś opłatami się to wiąże że odbiorę tą kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli będziesz miał możliwość dobrania multiroomu do swojego pakietu dla upewnienia możesz napisać meila do cyfry albo przejść się do APS i zapytać oni sprawdzą w systemie

standardowa opłata za multiroom jest chyba 20 zł

lepiej żebyś przed migracją miał niższą cenę za MR to puźniej łatwiej się negocjuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...