Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dwie kolejne rozmowy, na razie oferują tylko i wyłącznie Platinum bez lub z HBO w okolicach 109-129 zł.

Zależy mi na Universe lub Silver, z 6xC+ i ew.HBO. Dzwoniący nie chcieli/nie mogli mi tego dać - wymyślali różne powody.

Nie korzystam z VOD itp., nie chcę żadnych MRów, dodatkowych dekoderów itp.

 

Przypomnę, że teraz mam w Cyfrze+ pakiet SuperPremium HBO i płacę za niego sporo, prawie 120 zł. Dekoder: Pace PVR HD. Koniec umowy w połowie listopada.

A i po wczorajszej rozmowie wiem, że moje wypowiedzenie już doszło.

 

Powodzenia w negocjacjach ;).

Koniec umowy to w c+ przypada z końcem mies. czekać do listopada , zmiękną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te posty i zaczynam się zastanawiać, przejrzałem z grubsza kanały w tych pakietach, początkowo myślałem że przy Universe+ ma się już wszystkie kanały (pomijając opcje dodatkowe jak Cinemax itp.) a kolejne te Silver, Platinum i Platinum HBO różnią się tylko liczbą kanałów z paczki Canal+ (no i rzecz jasna ostatni też 3 kanałami HBO). Czy ktoś potrafi krótko odpowiedzieć czy mam rację? Bo z postów typu "Niższy pakiet z 6xC+ i 3xHBO możesz mieć za jeszcze mniej" wynika, że jednak nie. Coś ostatnio u mnie słabo ze spostrzegawczością, przydałoby się u nich na stronie "Porównanie pakietów" jak np. ma UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane- dzisiaj telefon i propozycja Platyna+ HBO na 12 miesięcy za 74 zl niby mam sie zastanowić bo w sumie chyba nie jest to zła propozycja. Czekać czy jak uważacie, umowa do 31.10.2013.
Prędzej proponują ci u+ lub silver z pakietem canal+ platinum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dzwonili dzisiaj do mnie prawdopodobnie z cyfry 310 45 45 koncowka ale jechalem samochodem i nie odebralem a teraz przyszedl mi sms ze za 3 dni wylacza sygnał jeszcze z innego numeru 22 22 00191 i pisze abym zadzwonil na ten numer jezeli chce ogladac tv . Jak myslicie warto na ten numer dzwonic ? Czy to to samo co te 45 45 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziś - dla mnie specjalna promocja, jutro już jej nie będzie?

Canal+ Platinum 49 PLN z HBO 0 zł i dekoder ten, co mam Sagemcom 0 zł - do wyboru umowa 12 lub 18 miesięcy.

Przypomniałem się, że taką ofertę poprzednio już omawiałem (bez HBO) i odmówiłem.

Rozmowa przyjemna. Czuję, że nie zjadą niżej – proponują za 39 bez Canal+

Odpowiedziałem również, że nie podejmuję decyzji tak naprędce. Muszę to przemyśleć a najlepiej z tym tematem się przespać.

Ale za 39 bez Canal+ :roll: taka oferta nie wchodzi w rachubę – w mojej duszy nie ma takiej opcji.

Myślę też, że trzeba szanować swoje zasady. Chyba tę umowę zakończę? Dałem też słowo, że do dziesiątego października sprzętu nie zdam.

Hejka dzwonili dzisiaj do mnie prawdopodobnie z cyfry 310 45 45 koncowka ale jechalem samochodem i nie odebralem a teraz przyszedl mi sms ze za 3 dni wylacza sygnał jeszcze z innego numeru 22 22 00191 i pisze abym zadzwonil na ten numer jezeli chce ogladac tv . Jak myslicie warto na ten numer dzwonic ? Czy to to samo co te 45 45 ?

Zadzwonią na bank. Ja też tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon, umowa do IX.2014 Superpremium HD z MR I Pace za 89 PLN: Platyna 99 PLN , HBO 0 zł MR 10 PLN. Jest coraz lepiej ale do 59 droga daleka....

Mam podobnie jak ty długość umowy i pakiet, kilka tygodni temu zaproponowali mi to samo za 99 zł łącznie z mr, oferty nie przyjąłem

Sami zadwonili czy pisałeś do nich wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej rozmowie poinformowałem, że nie wiem, czy dobrze bym zrobił godząc się teraz na te warunki. Przerwa może mi wyjść na dobre, tym bardziej, że mam drugą umowę. I może być tak, że w listopadzie lub w grudniu bardzo bym tego żałował. A jeśli, załóżmy, że będą promocje z "fantami" – z telewizorem, z smartfonem z tabletem? – Już sam nie wiem z czym jeszcze, to się okaże, że będę sobie pluł w brodę.

Odpowiedź: jeszcze zadzwonimy. Bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak myślicie na jakich najlepszych warunkach można przedłużyć taką umowę:

C+ optimum hd promo hd 62zł multiroom 0zł pace pvr hd Ozł drugi pace pvr hd 5zł w sumie 67zł

dzwoniła Pani z cyfry i twierdziła że drogiego dekodera nie dostane za 5 zł

Wynegocjował ktoś jakąś konkretna ofertę z takich warunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...