Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czwarty telefon odebrany.

Było trochę sprzeczki. Wyraźna prośba o zdefiniowanie moich oczekiwań. Informuję, że napiszę to w mailu. Rozmowa z przełożonym. Impas. Informuję, że będę czekał na telefon jeszcze przez pierwsze dziesięć dni października. Później zdam dekoder wraz z kartą.

 

Co do wcześniejszej oferty – podpytałem - i, rzeczywiście jest to z dwoma Canal+.

Dziwne. Musiał mnie wtedy dobrze zakręcić konsul. Negocjacje trwają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.09.2013r. telefon z DUK

konsultant poinformował mnie o zarejestrowaniu wypowiedzenia i terminie oddania sprzętu

oraz zapytał czemu chcę się z nimi rozstać i czy może mi zając trochę czasu

efekt Universe +6C PAce za free multiroom za free = 59zł na 12 miesięcy

myślę że dałoby się wynegocjować HBO ale mnie nie interesuje

rzeczowy konsultant, szybko i na temat

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po wczorajszym przedluzeniu umowy na wspomnianych warunkach ( universe + 6c+ + hbo, calosc za 39zł/m-sc) dzis uruchomili mi kanaly hbo, wszystkie c+tak jak dotychczas tez hulaja. Przed przedluzeniem umowy hbo nie mialem, dzierżawie zwykly dekoder thompsona ktorego moge wymienic (jak pojawia sie w punktach) na pace hd, rowniez bezlplatnie. Mr nie mialem i nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regenwalde czuje się urażony Twoimi sugestiami :( wbrew pozorom kibicuje każdemu abonentowi Cyfry+ a jeżeli bywam uszczypliwy bądź ironiczny to zazwyczaj na przekór samozachwytowi co niektórych Jednostek :mrgreen: Swojej słabości do N-ki nigdy nie ukrywałem a moja opinia odnośnie "wyceny" Kolegi dk67 kamuflowała zazdrość a nie szpilę.

 

Wcześniej już pisałem,iż do tej pory uważam Universe+/6xCanal+/3xHBO w cenie 69-79zł. za bardzo dobrą ofertę wtedy-miałem na myśli klientów N-ki i oferta ta ograniczała się do samych pakietów telewizyjnych bez MR i wymiany dekodera głównego-co w swojej opinii zawarł dk67.

 

@okechukwu jakie promocje i opcje dodatkowe masz wpisane aktualnie w ICA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie sie udalo wynegocjowac :smile:

 

Wypowiedzenie wyslane. Umowe mialem do konca wrzesnia.

 

Otrzymalem 2 oferty:

 

1)

Universe + 6 x canal+ - 59 zl

Multiroom - 0 zl

Dekoder Pace - 0 zl

HBO - 0 zl

Umowa na 12 miesiecy

 

2)

Universe + 6 x canal+ - 59 zl

Multiroom - 0 zl

Dekoder Pace - 0 zl

HBO przez 9 miesiecy - 0 zl, pozniej 25 zl

Umowa na 18 miesiecy

 

Do obydwu opcji za 2 dekoder PVR do multiroomu musialbym zaplacic 20zl. Podobno nie ma zadnego rabatu dlatego trzeba bedzie go zwrocic bo i tak nie potrzebuje.

 

Wymagajacy nie bylem wiec o wiecej nawet nie probowalem. Wybralem opcje nr 2.

Najbardziej zalezalo mi na dlugiej umowie bo szcżerze nie mam czasu aby bawic sie co rok z wypowiedzeniem i z rozmowami przez caly miesiac z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzisiaj zadzwonili. Mam jeszcze długą umowę ale wyraziłem chęć poznania ich propozycji. Trochę z Panią porozmawiałem i ostateczna oferta to Silver + 6C za 64 zł, MR za 0, Pace nr 1 za 0 zł, Pace nr 2 za 20 zł. W sumie 84 zł za wszystko na 18 miesięcy. Grzecznie odmówiłem argumentując, że teraz płacę 80 zł za Optimum+MR+2HD więc miałbym drożej. Powiedziałem, że słyszałem że jest oferta Universe +6C za 59zł, to odparła, że pojawia się bardzo rzadko i nie może mi tego dać. Odparłem, żeby zadzwonili jak będą mieli lepszą ofertę, szczególnie że nie ma ciśnienia. Uprzejmie się pożegnaliśmy. Ciekawe czy będą jeszcze w jakimś bliskim czasie dzwonić.

A dostał ktoś w ogóle drugi tuner HD za 0 albo maksymalnie 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzisiaj zadzwonili. Mam jeszcze długą umowę ale wyraziłem chęć poznania ich propozycji. Trochę z Panią porozmawiałem i ostateczna oferta to Silver + 6C za 64 zł, MR za 0, Pace nr 1 za 0 zł, Pace nr 2 za 20 zł. W sumie 84 zł za wszystko na 18 miesięcy. Grzecznie odmówiłem argumentując, że teraz płacę 80 zł za Optimum+MR+2HD więc miałbym drożej. Powiedziałem, że słyszałem że jest oferta Universe +6C za 59zł, to odparła, że pojawia się bardzo rzadko i nie może mi tego dać. Odparłem, żeby zadzwonili jak będą mieli lepszą ofertę, szczególnie że nie ma ciśnienia. Uprzejmie się pożegnaliśmy. Ciekawe czy będą jeszcze w jakimś bliskim czasie dzwonić.

A dostał ktoś w ogóle drugi tuner HD za 0 albo maksymalnie 10 zł?

Ja podobnie jak ty mam jeszcze ważna umowe i kilka tygodni temu dzwonili z oferta migracji;

Platinum/ HBO/ MR/PACE - 99zł na 12 m-cy

Oferty oczywiście nie przyjąłem i od tego czasu cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cezar1125 Ameryki nie odkryła a wiadomo,że ta wyśniona i superaśna oferta ważna jest tylko dzisiaj :mrgreen:

 

@hotwrocław po zdaniu dekodera już chyba nie ma odwrotu a do tego momentu można działać i np.samemu dzwonić.

 

@Heban ale DUK zawsze może zaoferować lepszą i to on przejmuje "pacjenta" jak inni zawiodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...