Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I stało sie nastapiła migracja do tej pory C+Kompakt 51zl umowa do styczna była,ale po 7latach z cyfra, postanowilem dobrac multirum i trza bylo negocjowac,wiem ze mialem czas ale płaciłbym za 2karte czyli 71zl.Ugrałem bez wypowiedzenia bo nigdy nie wysyłam i nastapila migracja,pewnie sie dalo lepiej ale na filmach mi nie zalezy bo ogladam tylko sport+dokumenty,wiec troche kanałow doszlo ciekawych i jest wystarczajaca ilosc,nie chciałem na 12msc tylko na 18,a Universa C+6X bym nie dostal raczej na taki okres,ponadto dowiedzialem sie ze wkrotce maja dojść nowe kanały ktore nie beda dostępne w ofercie Universa wiec postanowilem zabrac takie cos i nawet jestem zadowolony gdyz opcja multirum poprawila sytuacje,grudzien-styczen to bedzie nowy okres negocjacji a na tym mi tez zalezalo :D pozdro

 

- pakiet canal+ Silver za 64 zł przez 18 miesięcy

- usługa Multiroom za 0 zł przez 18 miesięcy

- Kanały CANAL+ 6x 0 zł przez 18 miesięcy

- 18-miesięczny czas oznaczony.

 

Zgodnie z warunkami odczytanego Aneksu stała cena gwarantowana jest przez cały okre Umowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierszy troche poszło w mailach,i ja dzwoniłem bo oni twierdzili ze jak dzwonia na moj nr. to nie ma takiego numeru,wiec wykreciłem i paru konsulom powiedziałem co o nich myśle,gdyż fona mam sprawnego,kłamstwa z ich strony, ale spox mam z nimi juz na jakis czas spokój, bo na telefon od nich bym sie nie doczekał pewnie gdyz mialem jeszcze troche czasu do konca umowy :)

 

 

Kto jest obeznany w temacie to wie ze Silver juz ma w sobie 2x c+family,wiec luzik sa wszystkie 6x, na 4 bym sie nie pisał nigdy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A nie jest tak, że HBO dają tym co wcześniej już mieli go włączonego?

Wiadomo, pytam bo przy mojej migracji nie było tematu HBO, gdyż wcześniej nie miałem go uruchomionego.

Nie ma reguły. W moim przypadku HBO do paczki U+ z C+ Platinum OP dołożono mimo, że nigdy wcześniej nie korzystałem z oferty HBO.

 

@mario1980

Ja miałem telefony m.in. z 223104546, pod którym to numerem później, po wygaśnięciu mojej umowy dostałem ostatecznie ofertę migrującą do nc+ tj. U+, C+ Platinum OP, HBO, MR, najem Pace'a na 12 miesięcy razem w cenie 59,00 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Cyfrą do końca września, wypowiedzenie wysłane jeszcze w sierpniu.

 

Oferta przyjęta za wznowienie umowy w nc+ :

 

- pakiet Universe+ za 59 zł przez 12 miesięcy

- usługa Multiroom Standard za 0 zł przez 12 miesięcy

- Kanały CANAL+ 6x 0 zł przez 12 miesięcy

- 20 zł za drugi dekoder

 

79 zł miesięcznie a mam więcej kanałów niż miałem i płaciłem 107 zł więc jak najbardziej się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponadto dowiedzialem sie ze wkrotce maja dojść nowe kanały ktore nie beda dostępne w ofercie Universa wiec postanowilem zabrac takie cos ...

 

A nie wiesz jakie to kanały mają dojść do NC+ i od kiedy skoro Ci wspomniano o tym? Mi przy migracji z C+ do NC+ konsultantka powiedziała że jeśli będą dochodziły nowe kanały to na pewno będą dodawane od pakietu Universe+ i w zwyższ a ja wziąłem U+ za 49 zł bez C+, HBO i MR.

 

Mi ostatnio znajomy powiedział że ma coś dojść do NC+ na wyłączność w Październiku ale nie wie co?

 

Przenoszą TVN7 HD z TP NC+ na TP ITI/TVN więc na coś robią miejsce? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pakiet canal+ Silver za 64 zł przez 18 miesięcy

- usługa Multiroom za 0 zł przez 18 miesięcy

- Kanały CANAL+ 6x 0 zł przez 18 miesięcy

- 18-miesięczny czas oznaczony.

Zgodnie z warunkami odczytanego Aneksu stała cena gwarantowana jest przez cały okre Umowy :lol:

A dekodery czyje są? Za opłatą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kartę udałeś się najpierw do centrum nc+ a póżniej podpisałeś aneks? Pytam poniewaz w mojej miejscowości jest punkt obsługi nc+ i gość który tam siedzi zamiast doradzać to tylko dołuje, ze nic nie dostane itp i wyglada tak, że naciąga aby tylko podpisać aneks u niego i to na dodatek z wyższym abonamentem. Z tego co mi powiedziano (telefonicznie konsultant) to najpierw muszę odebrac kartę multiroom, a później podpisać aneks.Kartę musiałbym odebrać u tego nieprzyjemnego gościa.

 

2x CAMELEON ale sa inne roznia sie kolorem :) ale podobno to tez Camel :D:jupi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pakiet canal+ Silver za 64 zł przez 18 miesięcy

- usługa Multiroom za 0 zł przez 18 miesięcy

- Kanały CANAL+ 6x 0 zł przez 18 miesięcy

- 18-miesięczny czas oznaczony.

Zgodnie z warunkami odczytanego Aneksu stała cena gwarantowana jest przez cały okre Umowy :lol:

A dekodery czyje są? Za opłatą?

Spokojnie angielska leci mecze dekodery mam swoje fergusony 2x wiec opłata zbedna :D

kanały nie wiem kiedy i jakie dojda,beda to sie okaże

napisałem co dostałem i juz nie zamierzam sie tlumaczyc ze to i owo pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo kończy mi się umowa. co innego mówił konsultant przez telefon (on miał lepsze oferty), a co innego gość w punkcie obsługi w moim mieście (brr straszył mnie tylko że i tak będę płacił teraz więcej).

Wolę się upewnić i dowiedzieć co dostali uzytkownicy w podobnej do mnie systuacji.

 

Jak wyczuję takiego delikwenta, że robi ściemę i zamieszanie tu na Forum, aby tylko głupio dow[beep]ować, o uzyskanych fantastycznych ofertach przedłużeniowych – to dostanie BAN-na wiecznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem się zalogować, bo gro osób pisze że za 59zł mają dosłownie wszystko. Nie róbmy sobie jaj i bądźmy realni oraz szczerzy.

 

@bogdan425

 

Popieram Ciebie, bo wiem na święta Bożego Narodzenia będą takie osoby, które wszystko dostały za 1zł i w dodatku na 18 miesięcy z gwarancją stałej ceny. :lol2:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym badaniem i w razie czego przepraszam, że mam taką ofertę a nie inną.

 

- pakiet Canal+ Silver

- 6x Canal+

- pakiet HBO

- MR - 2x Cameleon (dekodery moje)

- Mezzo (którego nawet nie chciałem :lol2: )

- umowa na 18 m-cy (stała cena)

w sumie 69 zł

 

Fakt, że jestem już po składaniu reklamacji (długa historia i nie chce mi się opisywać), gdyż po dopytywaniu na infolinii okazało się, iż miałem to dostać tylko na 12 m-cy, a później jakieś kosmiczne ceny. :evil:

Reklamacja "rzekomo" uznana, a jaką dostanę f-rę po 12 m-cach tego nie wie nikt. W razie co mam od nich maile uznające reklamacje, więc niech się gonią. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@losiumen to nie dotyczy ciebie. Badam kolegę @lukinio

 

 

Jakie zamieszanie,sorry ale mogłbys mi napisac o jakim badaniu piszesz, :shock: co ci nie pasi w mojej ofercie ? skad i dlaczego jakies podejzenia ?

 

Miałem nie pisac nic,ale sledze forum długo i chcialem napisac co uzyskałem,bo moze kogos to zainteresowac,i widze ze od razu zainteresowało :lol: popieram kolege powyzej co napisał przepraszam ze taka oferte dostałem, i po co by mial cos wymyslac, ja nie z tych,ale przeciez kto nie chce to nie musi wierzyc,dobra mecze,napisałem co mialem napisac,tez mam nadzieje ze nie bedzie zadnych akcji z tego,ale potwierdzenie na maila dostałem i na fonie jest nagrana rozmowa i tego sie trzymam,powodzenia w negocjacjach pozdro

 

taaa Mezzo tez nadaje :):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już tych ofert się na forum przewinęło i zastanawiam się co takiego dziwnego zaproponowano lukinio, iż oferta Was zastanawia...jej termin? Ja fakt nie z Cyfry bo z N-ki migrowałem na Universe+/6xCanal+/3xHBO na 12 m-cy za 49zł i głosy na forum nc+ o ściemie umilkły dopiero jak zamieściłem tam fakturę a i to nie do końca,bo jak się pracuje na rzecz Orange to na bank dostało się ofertę pracowniczą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kartę udałeś się najpierw do centrum nc+ a póżniej podpisałeś aneks? Pytam poniewaz w mojej miejscowości jest punkt obsługi nc+ i gość który tam siedzi zamiast doradzać to tylko dołuje, ze nic nie dostane itp i wyglada tak, że naciąga aby tylko podpisać aneks u niego i to na dodatek z wyższym abonamentem. Z tego co mi powiedziano (telefonicznie konsultant) to najpierw muszę odebrac kartę multiroom, a później podpisać aneks.Kartę musiałbym odebrać u tego nieprzyjemnego gościa.

 

2x CAMELEON ale sa inne roznia sie kolorem :) ale podobno to tez Camel :D:jupi:

MR dobierz przed migracją, nie chciał Ci wydać w tym punkcie to idź do innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie. Ale jak się poprawia swój poprzedni post! Nie wspominając nic o dekoderach! I jeszcze te 18 miesięcy. Oraz te na szybko wylogowywanie się (ucieczki) z Forum. Daje dużo do myślenia. Ja coś na ten temat wiem.

Nie ukrywam, że sam "jadę" po specjalną ofertę z nc+. Może ryzykuję? Że kończąca umowa się zakończy. Przynajmniej nie będzie mi żal się rozstać. Dodam, że mam mocną kartę przetargową. Tyle o mojej sytuacji mogę podać teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...