Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wypowiedzenie wyslane i zarejestroane. Pierwszy telefon... Platinum z HBO za 99zl. Podziekowal :D poczekam na extra full w tej cenie

Jaki oni ten system maja dziwny nie powiedziec gorzej ja pi... jedni dostaja z miejsca propozycje Platyny za 99zl. Mnie sytuacja zaczyna mierzyć już dokładnie czytajc wasze posty postanowiłem zadzwonić teraz ja (może i źle zrobiłem) ale to bicie głową w mur 129zl do przełożonego też nie pójdzie zapytać bo chyba jej sie nie chce. Coraz bardziej na poważnie myśle o rezygnacji z tej durnej platformy i jej chorym systemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to co pisze ircios, bez zbędnej nerwowości ja również czekam ( choc u mnie jeszcze sporo czasu) bez paniki, cierpliwość popłaca.Zrozumcie to biznes operator też chce jak najwięcej zarobić więc próbuje ( telefony od konsultantów) ale w ostateczności - np. ost 10 dni umowy - zejdzie z ceną bo to w koncu kolejny klient a póki co szuka kasy. Ot cała prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frugo, mi umowa kończy się 30wrzesnia, i kilka dni temu zaproponowali mi dokładnie to co chcesz(Universe + 6C+ i Pace PVR) za 59, odmówiłem bo w tej cenie chce jeszcze HBO na 12 miesiecy; wiec zobaczymy czy się odezwa w przyszłym tyg,a jak nie to w pon 30wrzesnia podejmie się ostateczna decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się szczerze są konsultanci, którzy dzwonią z ofertą i są tacy, którzy dzwonią podpisać umowę. :wink:

 

Paranoją jest tylko to, że musisz wypowiedzieć umowę aby z tobą rozmawiali jak z człowiekiem :censored:

 

Ja od początku miałem jasne oczekiwania i takowe za każdym razem im przedstawiałem. Może to jest sposób?

Celem było U+ + paczkaC+ za 59zł. Dla mnie to max. bo nic wiecej i tak mnie nie interesowało. HBO powiedziałem, że chcę mieć (czytałem na forum, że można mieć na 6 lub 12 m-cy) ale to tak, że jak bedzie to OK a jak nie to nic się nie dzieje.

Kiedy powiedziałem oczekiwania konsulowi, to powiedział, że właśnie taką ofertę ma dla mnie :jupi:

 

Rok temu jak pamiętam to szczytem był Comfort+ z paczką C+ oraz PVR za 62zł... W ostateczności miałem to za 65zł/mies. i to bez Ligi Mistrzów. Teraz mam to samo + Ligę Mistrzów + HBO za 59. Jest jakiś postęp :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadając umowę dajesz jasny sygnał, że "chcesz odejść", więc muszą spróbować Cię zatrzymać (przejmuję Cię DUK). Bez tego siedzą cicho i polują na zapominalskich. Nierozgarnięty abo zabuli bez zniżek. Lub kontaktuje się z Tobą zwykły konsul z centrum abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinos rok temu w Cyfrze+- chciałeś powiedzieć ;-) ale to nie nowość, że Cyfra zdzierała jeszcze bardziej z klientów niż N-ka, chociaż N-ka nadrabiała kombinowaniem przenosząc mecze do płatnego kanału premium itp. :D właśnie pomyślałem, że jesteśmy siebie warci :mrgreen:

 

@regenwalde masz szczęście, że to nie ja do Ciebie dzwonię :D

 

P.S.

Martinos jeżeli tylko tu składałeś wypowiedzenie by dostać lepszą ofertę,to śmiem twierdzić, że za komórkę i internet przepłacasz :P

 

 

Wydaje mi się, iż klienci Cyfry przy migracji dostają lepsze oferty ze względu na darmowy MR i wymianę Pace za 0zł., bo Nam to każą płacić za ten sprzęt marzenie od ADB :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka czy kilkanaście umów na różne usługi itp. tylko w C+ muszę składać wypowiedzenie aby rozmawiano ze na poważnie... :crazy:

piszesz również cytuję "Paranoją jest tylko to, że musisz wypowiedzieć umowę aby z tobą rozmawiali jak z człowiekiem"

 

 

Absolutnie niestety nie masz racji, powtórzę raz jeszcze to jest biznes i operator ten czy kazdy inny np.komórkowy będzie "szukał" kasy jeśli się tylko uda. A że się udaje (sporo osób podpisuje standartowe oferty że się tak wyrażę) to jestem pewien. Natomiast klient "zorientowany" tak jak tu na forum będzie się musiał nieco nagimnastykować ale pod presją wymówienia też zostanie p[beep]rnięty bo to zawsze kasa. Zresztą jak tu napisał wyżej "kibo no hikari" chyba jednak przepłacasz za net i komórkę.Spróbuj i tam ze można za mniej z wymówieniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Dzisiaj zmigrowałem.

CANAL + SILVER

OPCJA CANAL + PLATINUM

HBO HD I OPCJA CINEMAX HD - 6 ms gratis

MULTIROOM STANDARD

2* PACE PVR HD - CAŁOŚĆ 74 zł.

Zależał mi na dwóch dekoderach. Jeden dla rodziców.

Umowa do grudnia 2013 , wcześniej wypowiedzenie poszło.

Obecna umowa 12 miesięcy do końca września 2014r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinos rok temu w Cyfrze+- chciałeś powiedzieć ;-) ale to nie nowość, że Cyfra zdzierała jeszcze bardziej z klientów niż N-ka, chociaż N-ka nadrabiała kombinowaniem przenosząc mecze do płatnego kanału premium itp. :D właśnie pomyślałem, że jesteśmy siebie warci :mrgreen:

Dla mnie to nowość,że Cyfra bardziej zdzierała,aniżeli n. Na bank byli dymani abonenci co nie byli w temacie,a w n wszyscy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Dla mnie to nowość,że Cyfra bardziej zdzierała,aniżeli n. ...

 

Cieszę się, iż mogłem Cię uświadomić-byłem w obu-więc trochę wiem ;-)

Zresztą jak napisał Kolega Martinos -jakiś czas temu w Cyfrze nie było tak dobrych warunków jak dostaje się teraz w ITI.

 

Tak czy inaczej aktualnie jedziemy na jednym wózku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam jeszcze pakiet kompakt + z opcja C+ i dzwonił do mnie konsultant. Dzwonił do mnie konsultant z opcją, że mogę przedłużyć umowę z pakietami takimi jak są podane na www. Do tego multiroom - DODATKOWA KARTA osobno która może być np cały czas gdzie indziej (nie żaden kabel, nie zadne autoryzacja co 6 godzin) za 10 zł. Tak czytając posty to w sumie tak naprawdę nic ciekawego nie proponuja. Zależy mi nad podpisaniem aneksu z tego wzgledu że mam spliter. Dodatkowo to że mulitroom jest jako osobna karta to można z kimś się podzielić abonamentem. Nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia, ale jutro to zrobię (moze cos dadzą lepszego).

Druga sprawa to w przypadku gdybym przedłużył abonament + multiroom (osobna karta) to:

- wkładają kartę do drugiego dekodera (dekoder SD) miałbym programy które na ofercie są zaznaczone tylko w wersji HD? Konsultant powiedział, ze miałbym takie programy oprócz takich jak: Tvp Hd, BBC HD, Nsport (kanały 36-37), FoX Hd, Axn sPINE, mgm, TVP Historia, TVP Kultura, Puls 2, TVP Rozrywka, Discovery Historia, Disney JR, Romance TV, Sudence (???), FilmoX HD, MTV, Religia TV. Tych programów nie miałbym podobno w wersji SD. Reszta programów w wersji HD ma odpowiedniki w wersji SD wiec reszta by była. Powiem szczerze nie zależy mi na HD wiec czy dostałem prawidziwe informacje?Z tego co mówił konsultant to programy które są nadawane w systemie MPEG (nie wiem czy podawał mpeg 2 czy mpeg 4) nie mają swoich odpowiedników w wersji SD.

Prosiłbym o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...