Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich satkurierowców!

Właśnie przedłużyłem umowę z nc+. Umowę miałem do końca września,wypowiedzenie wysłałem w sierpniu i tak przez cały sierpień miałem około 12 telefonów ze "śmiesznymi" ofertami,ale nie z tą którą oczekiwałem tj. universe+, 6c+, multi - całość za 59zł. Wstawiali kit,że takiej oferty nie ma i każdy zaklinał się,że MR nie ma szans dostać za 0 PLN :) Kiedy powoływałem się na to szanowne forum,to odpowiadali,że w necie różne bzdury piszą. Powiedziałem,że przedłużam umowę trzeci raz i zawsze udaje mi się ugrać to co opisują członkowie forum. Tydzień po wysłaniu wypowiedzenia otrzymałem sms o jego zatwierdzeniu i o możliwym kontakcie. Potem cisza.

Dzisiaj odebrałem telefon (numer prywatny) i usłyszałem głos konsultanta...Głos nonszalancki,taki jak mają kowboje na westernach :) Myślałem normalnie,że gościu jest wypity.Pan konsultant spytał mnie,co mogą zrobić żebym został w NC+. Powiedziałem,że chcę universe+, 6c+, multi - całość za 59zł i sprzęt,który już mam na wynajem (moduł CI) za 0 PLN. W odpowiedzi usłyszałem,że nie ma problemu,formalna regułka i do zobaczenia za rok. Jeżeli chodzi o HBO to myślę,że też by na to przystał,ale uczciwie mi nie zależało.Podsumowując:

Universe+

6 C+

MR

moduł CAM

umowa 12 m-cy

cena 59 PLN

Wszystkim forumowiczom bardzo dziękuję za cenne informację. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji.

Jak tu zrobic aby taki kowboj zadzwonił ? :-) trzeba mieć widać sporo szczęścia bo w moim przypadku dzwonią sami "gwiazdorzy".

Czasem myślę że tam dziala taki system ze jak człowiek płaci więcej to na większy rabat nie ma co liczyć "bo by miał za dobrze jak by dostal za duży rabat"

Płace 143zl i w tej umowie co mam za MR nie doplacam zas przy migracji chcą 10zl za tą usługę przynajmniej tak "gwiazdor" krzyczal w sluchawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wypowiedzenie wysłane. Umowa do 30.10.2013

 

Dziś drugi telefon i się dogadałem...

Universe+ - 59zł

Pakiet 6xC+ - 0zł

Pakiet HBO - 0zł

PACE PVR - 0zł (zostaje ten co mam)

Umowa 12 m-cy

 

Po dzisiejszej rozmowie stwierdzam, że 80% sukcesu to podejście konsultanta.

 

Dzięki Panowie za wszystkie rady! :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich satkurierowców!

Właśnie przedłużyłem umowę z nc+. Umowę miałem do końca września,wypowiedzenie wysłałem w sierpniu i tak przez cały sierpień miałem około 12 telefonów ze "śmiesznymi" ofertami,ale nie z tą którą oczekiwałem tj. universe+, 6c+, multi - całość za 59zł. Wstawiali kit,że takiej oferty nie ma i każdy zaklinał się,że MR nie ma szans dostać za 0 PLN :) Kiedy powoływałem się na to szanowne forum,to odpowiadali,że w necie różne bzdury piszą. Powiedziałem,że przedłużam umowę trzeci raz i zawsze udaje mi się ugrać to co opisują członkowie forum. Tydzień po wysłaniu wypowiedzenia otrzymałem sms o jego zatwierdzeniu i o możliwym kontakcie. Potem cisza.

Dzisiaj odebrałem telefon (numer prywatny) i usłyszałem głos konsultanta...Głos nonszalancki,taki jak mają kowboje na westernach :) Myślałem normalnie,że gościu jest wypity.Pan konsultant spytał mnie,co mogą zrobić żebym został w NC+. Powiedziałem,że chcę universe+, 6c+, multi - całość za 59zł i sprzęt,który już mam na wynajem (moduł CI) za 0 PLN. W odpowiedzi usłyszałem,że nie ma problemu,formalna regułka i do zobaczenia za rok. Jeżeli chodzi o HBO to myślę,że też by na to przystał,ale uczciwie mi nie zależało.Podsumowując:

Universe+

6 C+

MR

moduł CAM

umowa 12 m-cy

cena 59 PLN

Wszystkim forumowiczom bardzo dziękuję za cenne informację. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji.

 

 

a mnie proponują pakiet gold i hbo za 109 zł bez MR wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane na nic tańszego nie chcą się zgodzić - gdzie tu sprawiedliwośc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę średnio 72 i nie chcą o tym słyszeć.

 

Dziś w południe miałem telefon i miła Pani też mi powiedziała, że się nie da. Oferowała Silver za 69zł bez HBO.

 

A wieczorem po prostu Pan zapytał co chcę. Po czym poprosił o chwilę na konsultację i z miejsca się zgodził.

 

HBO już świeci ale na ICA cała oferta wyceniona jest na... 194zł :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę średnio 72 i nie chcą o tym słyszeć.

 

Dziś w południe miałem telefon i miła Pani też mi powiedziała, że się nie da. Oferowała Silver za 69zł bez HBO.

 

A wieczorem po prostu Pan zapytał co chcę. Po czym poprosił o chwilę na konsultację i z miejsca się zgodził.

 

HBO już świeci ale na ICA cała oferta wyceniona jest na... 194zł :shock:

 

to może od razu wyślij wypowiedzenie z końcem okresu promocyjnego, żeby Cię potem nie zaskoczyła skleroza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuchnet- Zadzwoni,zadzwoni :) Tylko musisz twardo przedstawić to co chcesz i blefować,że Ci nie zależy. Powodzenia!

@jarzek-Ta oferta to kosmos :shock: Tylko nie ma co się spinać,grzecznie podziękować i powiedzieć czego oczekujesz,powołać się na forum i wypowiedzi ludzi. U mnie to zadziałało. Również powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś teraz płaci ponad 100 zł to ma szansę na jakąś fajną ofertę? Zdarzyło się komuś z tak wysokiego abonamentu wynegocjować np. Universe + 6 Canalów za 69 zł czy raczej przy takim "starym" abonamencie nie ma co na to liczyć? Bo wszyscy się chwalą co wynegocjowali ale mało kto pisze jaką miał ofertę wcześniej ;). Jutro wysyłam wypowiedzenie, koniec umowy w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartc1, to zależy ile płacisz do dziś. Jeśli dużo to łatwo nie będziesz miał.

 

Płace obecnie 62 zł za

CANAŁ+OPTIMUM HD + opcje:

HD OPTIMUM promo

MGM i nSport

MR

Peace 500

 

więc mam nadzieję ugrać 59 zł za Universe +6 C+ MR, PRV,HBO na te 12 m-cy

 

dzięki za odp wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kvachu Z pewnością w pierwszej kolejności najważniejsze jest wysłanie wypowiedzenia. Dzięki temu, w większości przypadków tu opisywanych jest lepsza pozycja do wynegocjowania interesującej oferty pakietowej. Druga rzecz - to oczekiwania. W cenie ok. 100 zł póki co można dostać dobrą ofertę C+ Platinum, mr z dodatkowymi pakietami. Przynajmniej były tu opisywane takie oferty. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kvachu wg mnie będą Cię "trzymac" na Twoim abonamencie niemal do konca ( oferty będą mniej satysfakcjonujące Cię) czyli do momentu opłacenia ost abonamentu a później to jest po 20.XI myślę ze otrzymasz to co chcesz.Krótko mówiąc bądź cierpliwy nie panikuj, czekaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ironman

No właśnie tylko, że ja w ogóle nie potrzebuję MR, innych dekoderów, a z Vodów itp też w ogóle nie korzystam, przez okres 2 lat w ogóle z tego nie korzystałem. Dlatego Universe byłoby idealne dla mnie, z Canalami+. Problem to zbyt duża rozpiętość cenowa między tym co płacę teraz za Supercośtam z HBO.

Jedyne na czym mi zależy to na zachowaniu oferty programowej z wszystkimi sześcioma kanałami C+ + ew. HBO gdyby się udało (teraz je mam). Konkretnie w Cyfrze+ mam pakiet Supercośtam z HBO, płacę prawie aż 120 zł (w tym 10 zł dekoder Pace PVR HD). Zdaję sobie, że na 59 zł za Universe + 6xC+ nie ma co liczyć ale może uda się np za 79-89 zł Unvierse + 6xC + HBO. Chociaż to wciąż duża różnica.

 

@bartc1

trochę boję się, że będę czekał a wcale nie zadzwonią z niczym dobrym nawet w ostatni dzień :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kvachu

Przede wszystkim na pewno warto wynegocjować zerową opłatę za najem dekodera. Myślę, że wychwycenie pakietu U+ z opcją C+ Platinum i HBO w cenie do 70/80 zł w przypadku Kolegi jest całkowicie realne, nawet i może w niższej cenie. Zwłaszcza, że nie będzie zainteresowania MR, to chyba tym bardziej. Wszystko będzie zależeć choćby od konsultantów z działu DUK na jakich będzie się trafiać, ich życzliwości i otwartości na oczekiwania Abonenta. W powyższym temacie i tak wszystko dopiero będzie się wyjaśniać na przełomie października i listopada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kvachu

Moje ostatnie trzy faktury były na ponad 150zł. Pakiet Silver dostałem za 64zł ze wszystkimi C+ i HBO. Przyznam, że o to ostatnie batalia trwała do ostatniego dnia. Płacę jeszcze 20zł za drugi dekoder ale Ciebie to ominie, bo MR Cię nie interesuje. W trakcie negocjacji gadali mi różne rzeczy, że takiej oferty już nie ma, że nie da się, bo moja ostatnia faktura była wysoka itp. Po prostu od początku im gadaj co chcesz dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kvachu to od Ciebie zależy ile i co jest warte,bo to Twoje pieniążki przecież. Potrafię zrozumieć, iż komuś nie chce się "szarpać" o te np.20zł miesięcznie mniej z przeróżnych powodów-nawet dla świętego spokoju.

 

Nikt Ci też nie zagwarantuje, że jak komuś dali pakiet za 79zł to i Tobie dadzą, gdyż Ci się niejako "należy"-nic podobnego.

Doświadczenie uczy jednak, że będąc cierpliwym(na początku dzwonią zwykli konsultanci z kitem) i mając głowę na karku(forum) w zdecydowanej większości przypadków można w końcu wynegocjować nawet Universe+/6xCanal+/3xHBO za 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie uczy jednak, że będąc cierpliwym(na początku dzwonią zwykli konsultanci z kitem) i mając głowę na karku(forum) w zdecydowanej większości przypadków można w końcu wynegocjować nawet Universe+/6xCanal+/3xHBO za 59zł.

 

Właśnie wczoraj coś takiego udało mi się wynegocjować z praktycznie takiej samej pozycji wyjściowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regenwalde a z drugiej strony to śmieszne, iż w tak -wydawać się może- prozaicznej kwestii jak telewizja, trzeba się tak pilnować i takich akrobacji dokonywać. Na drugim końcu tej historii większość klientów płaci kilkadziesiąt złotych więcej za to samo. Miałem napisać chyba płaci więcej, ale wciąż mam w pamięci część użytkowników oficjalnego forum NC+ gdzie zarzucano mi kłamstwo odnośnie kwoty mojego abo-jeżeli oni płacą więcej to co ma powiedzieć Kowalski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...