Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi dzisiaj pyszedł sms od Nc+ ze Maja Dla mnie nowa specjalna ofertę Nc+ po więcej szczegółów zadzwoń pod numer......

Zadzwoniłem odebrała jakaś młoda laska, i stwierdziła ze najniższe co ma to Gold za 79zł sam. powiedziałem ze to za drogo i w takim razie będę musiał się rozstać , Dowidzenia. Jednak nie rozłączyłem się tylko zamilkłem i słyszałem w słuchawce jak laska kogoś wołała"choć tu szybko, co mam robić facet zamilkł ale się nie rozłączył, mogę się rozłączyć" i rozłączyło heheheh

W poniedziałek może zadzwonię i się zapytam jak mi zwrócą kaucje z WizjiTV 149zł i nad płatę która mam na rachunku!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po roku.

I to właśnie dzisiaj po południu zadzwoniła przemiła Pani konsultant i zaproponowała U+, OP. Platinum, MR i Pace na 12 m-cy za 64 zł.

Zapytałem a czemu nie za 59 i z HBO - "proszę poczekać" .......... "taką ofertę mogę panu zaproponować"

I weź tu człowieku rozwiąż umowę.

 

Umowa na 12 m-cy,

Universe+ 59 zł,

C+Platinum OP 0 zł,

HBO 0 zł,

MR 0 zł,

Pace PVR 0 zł

 

Po 10 minutach wszystko śmigało aż miło.

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane, wcześniej 5 telefonów (4nc+, 1C+), dzisiejszy nc+.

Tydzień temu dobrałem kartę do MR.

Powyższe informacje pozostawiam potomnym, może się przydadzą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.

Moja umowa jest do końca września, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Interesuje mnie sport i dostałem taką o to propozycję :

 

Silver, C+Platinum OP, nsport, Multiroom, Pace, PHILIPS za 84 zł

Jeszcze poczekam i zobaczę co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.

Moja umowa jest do końca września, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Interesuje mnie sport i dostałem taką o to propozycję :

 

Silver, C+Platinum OP, nsport, Multiroom, Pace, PHILIPS za 84 zł

Jeszcze poczekam i zobaczę co będzie dalej.

 

 

Pare dni temu dostałem podobną oferte z tym że bez Philips'a, ale za 89zl bo jak to powiedział konsultant "nie ma darmowych mulitroomow".

Także ciagle czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 m-cy,

Universe+ 59 zł,

C+Platinum OP 0 zł,

HBO 0 zł,

MR 0 zł,

Pace PVR 0 zł

 

Inaczej jak rewelacyjną ofertą tego nazwać nie można :brawo:

 

Witam !

Za 59 zł miesięcznie ... umowa na 12 miesięcy wyrwałem coś takiego : (dziś kończyła mi się umowa - wypowiedzenie wysłałem w lipcu - wcześniej kosmiczne oferty ceny)

Dostałem smsa na 4 dni przed końcem umowy że wypowiedzenie przyjęte i że jesli chce nadal ogladac nc+ aby zadzwonic ... czekałem do dziś i ... zadzwoniłem ...

 

Pakiet Universe+

6xC+ 0zł

HBO na 12 miesiecy 0zł

MR 0 zł ( 2 karty )

2 dekodery czyli PACE HD 500 którego mam i wymiana philipsa HD na PACE HD 500 0 zł

 

SUMA : 59 miesiecznie za wszystko ... powiedziałem Pani co można dostać jaki pakiet ... nie mówiłem ceny ! a ona mnie uprzedziła i zaproponowała 59 zł a miałem powiedzieć 64/69 :D bo takie ceny czytałem tutaj na forum ... jestem zadowolony ... wcześniej miałem za 67 zł to samo tyle ze bez HBO i z awaryjnym dekoderem philips

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie starego abonenta olali - płaciłem do tej pory 99 zeta/mc i propozycja jaką mi złożyli to 84 zeta za pakiet canal + platinum + 6xcanal + hbo - nie zgodziłem się i nie dzwonią a dzisiaj mija termin wypowiedzianej umowy - nie mają dla mnie tańszej oferty - za dużo im płaciłem sku......... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie starego abonenta olali - płaciłem do tej pory 99 zeta/mc i propozycja jaką mi złożyli to 84 zeta za pakiet canal + platinum + 6xcanal + hbo - nie zgodziłem się i nie dzwonią a dzisiaj mija termin wypowiedzianej umowy - nie mają dla mnie tańszej oferty - za dużo im płaciłem sku......... .

Jeśli masz ich sprzęt to zadzwoń do kiedy i gdzie masz go zdać może zmiękną ,za to co proponują to max za 59-64.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...