Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze jestem bardzo wkurzony na tą postawę nC+ w stosunku do abonentów Cyfry+. Chce zostać dalej z C+, do Cyfrowego Polsatu nie przejdę choćby mi mieli za to dopłacać do abonamentu (po prostu muszę mieć paczkę Canal+ i kanały tematyczne Cyfry ;) ), oferty za pół darmo też nie oczekuje, no ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

opiszę po krótce moją sytuację:

Umowa kończy się 31.08.2013, pierwsza umowa z Cyfra+ Wypowiedzenie zarejestrowane.

Optimum HD (6x50% + 6x100%), dobierany pakiet C+ (rabat 7zł), dobierany Multiroom (rabat 5zł, dekoder własny). Suma sumarum ostatnia faktura na 115. Sporo.

Pierwsza propozycja, Platinum 99zł - posiadam na wypożyczeniu moduł CI+ więc żadne VOD mnie interesują, niestety to nie jest dla nich argument.

Kolejna z 20.08.2013 Gold z 6xC+ za 89zł - stanowcza odmowa, znajomi posiadają pakiet Universe+ 6xC+ za 59zł - chcę być tak samo obsłużony.

Codziennie mam od nich (podejrzewam) dwa głuche telefony. Ktoś tak miał?

Razem z wypowiedzeniem wysłałem maila z informacją na jakich warunkach mogę zmigrować (Universe+ 6xC+ MR 60-70zł).

Czekam cierpliwie na konkretną ofertę, ewentualnie 1 września przejdę się do APS celem zdania sprzętu - może i na mnie będzie czekała oferta "od ręki" za 59zł z MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że da się coraz więcej... właśnie podano, że NC+ stracił 200k klientów (być może w tym była wspólna liczba 100k klientów N i C+?) - czyli jakieś 5-8% klientów mniej...

może zaczną jednak być w negocjacjach trochę bardziej elastyczni - zwłaszcza ze świadomymi klientami (czyt. my) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne podobnie jak w 2012 roku (gdy podawano liczbę abonentów platformy N) wliczono w to użytkowników TNK SD, TNK HD, NNK, niezarejestrowanych Świat HD i Komfort HD. (idąc tym tokiem rozumowania, sam stanowię kilku abonentów nc+ :lol:) Być może C+ na kartę również, więc trzeba do tego podchodzić z odpowiednią rezerwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko za każda rozmowa z NC+ mam komunikat, ze nie ma pakietu Universe + 6xC+, po prostu takie coś nie istnieje gadają? Mam zażądać rozmowy z przełożonym?

Jeszcze takie pytanie, jeśli udałoby się wywalczyć za 59zł, co można urwać za free? Pakiet HBO, jakiś Filmbox czy coś? O co walczyć? W sumie zależy mi na sporcie, ale jak coś ugram to też będzie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem właśnie, że chce Universe z 6x C+ i po tym mailu po kilku dniach telefon, w odpowiedzi na korespondencje mailową mamy propozycję, i babka od razu, że nie ma dla mnie takiej propozycji z Universe, wiec ja jej, że rezygnuje całkowicie, bo i tak w punkcie Cyfry przy oddawaniu sprzętu dostanę taki pakiet, to od razu gatka, że jest dla mnie Silver itp, ale powiedziałem, że to mnie nie interesuje i czekam dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...