Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sami dzwonicie a potem sie dziwicie ze oferty ciulowe... eh. jest opcja juz po zakonczeniu umowy (np koniec 30 lipca, oddajesz karte i deki w sierpniu) przy zdawaniu sprzętu w punkcie Cyfry tzw. "ostatnia deska ratunku" dla nich zeby zatrzymać klienta - platyna za 59zl ze sprzętem który sie posiada, 12 mcy umowa. Ktoś coś słyszał, wie, sprawdzone to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami dzwonicie a potem sie dziwicie ze oferty ciulowe... eh. jest opcja juz po zakonczeniu umowy (np koniec 30 lipca, oddajesz karte i deki w sierpniu) przy zdawaniu sprzętu w punkcie Cyfry tzw. "ostatnia deska ratunku" dla nich zeby zatrzymać klienta - platyna za 59zl ze sprzętem który sie posiada, 12 mcy umowa. Ktoś coś słyszał, wie, sprawdzone to ?

 

tak to tylko w Erze ;)

 

sami dzwonimy przy okazji sprawdzając... u mnie wypowiedzenie idzie wkrótce... grzechem byłoby nie podpytać w związku z tym, że jest nowy cennik...

 

im częściej w nc+ usłyszą, że to lipa, co mają, tym bardziej będą myśleć z czym odpuścić... a czasem można trafić na dobrego konsultanta (bo jak się okazuje - jak na dobrego trafisz, to fart) - a jak nie dzwonisz - szansa spada... jakby dziś mi dali dobrą ofertę, to bym pewnie już odpuścił dzwonienie i zabawę na negocjacje jak na arabskim rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo...nie sledzę tego wątku zbyt starannie, a znajomy już wymówił C+ Kompakt 44zł (do końca sierpnia) i chętnie zostałby z Komfort i stare warunki sprzętowe (cameleon+ sagemcom). Wczoraj BUK zaproponowało 34 zł. Czy czekać na niżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zadzwonić z zapytaniem o migracje, dla mnie (nie na wypowiedzeniu), chcę platynkę z mediaboxem ale nie za 99zł. Pytanie pod jaki numer, bo te oficjalne ze strony nc+ są dla nowych klientów i 2 razy kiedyś mnie tam totalnie zlano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami dzwonicie a potem sie dziwicie ze oferty ciulowe... eh. jest opcja juz po zakonczeniu umowy (np koniec 30 lipca, oddajesz karte i deki w sierpniu) przy zdawaniu sprzętu w punkcie Cyfry tzw. "ostatnia deska ratunku" dla nich zeby zatrzymać klienta - platyna za 59zl ze sprzętem który sie posiada, 12 mcy umowa. Ktoś coś słyszał, wie, sprawdzone to ?

pełna platyna za 59? może w dalekiej przyszłości przy dobrym targowaniu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych korektach cen w oficjalnym cenniku NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO JEŚLI CHODZI O DOSTĘPNOŚĆ dekoderów ADB dla wieloletnich abonentów.

Aby takowy dostać i mieć WSZYSTKIE Canal Plus. Cena MUSI BYĆ 99zł!!!!

 

System został tak [beep]sko skonstruowany, że nie można tego przeskoczyć!!!

 

Jest to dokładnie tak jak dla nowych abonentów!!

 

Pytam się konsultanta co może mi zaproponować za 10 lat lojalności, bo to co proponuje jest identyczne jak dla nowych abonentów.

Jego odpowiedź: " Jeśli chce pan korzystać z dekodera ADB - to NIC KORZYSTNIEJSZEGO OD OFERT DLA NOWYCH ABONENTÓW NIE MA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych korektach cen w oficjalnym cenniku NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO JEŚLI CHODZI O DOSTĘPNOŚĆ dekoderów ADB dla wieloletnich abonentów.

Aby takowy dostać i mieć WSZYSTKIE Canal Plus. Cena MUSI BYĆ 99zł!!!!

 

System został tak [beep]sko skonstruowany, że nie można tego przeskoczyć!!!

 

Jest to dokładnie tak jak dla nowych abonentów!!

 

Pytam się konsultanta co może mi zaproponować za 10 lat lojalności, bo to co proponuje jest identyczne jak dla nowych abonentów.

Jego odpowiedź: " Jeśli chce pan korzystać z dekodera ADB - to NIC KORZYSTNIEJSZEGO OD OFERT DLA NOWYCH ABONENTÓW NIE MA"

Tylko że teraz mediaboxa dają też do silver i universe! Więc co to za biadolenie że sytem to czy tamto... bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że teraz mediaboxa dają też do silver i universe! Więc co to za biadolenie że sytem to czy tamto... bez sensu.

 

Oczywiście mogą Ci dać dekoder Mediabox do Silver ALE jeśli chcesz mieć wszystkie CANAL + i dekoder ADB to tylko za 99zł!!!!

 

 

czyli Platynę dadzą z ADB za 99zł? i coś jeszcze dorzucą?

 

Kilka osób już wcześniej dostało do platinum za 99zł - HBO po pewnych negocjacjach.

Jednocześnie, tydzień wcześniej konsultant mówił, że do dekoderów ADB nie może dołączyć z rabatem żadnych pakietów. (Dla mnie HBO jest praktycznie nic nie warte)

 

Jak można było tak [beep]sko skonstruować system jeśli za 59zł można mieć silver+ 6C+ (z Pace) to dlaczego np. za 80zł nie można mieć tego samego z dekoderem ADB!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dowiedzieć się, czy moje wypowiedzenie dotarło i czy zostało zarejestrowane. Konsul potwierdził, a po chwili, że ma nową ofertę dla mnie.

Pytam: A jaką??... A on na to: Platinum + HBO za 99zł/m-c.

Nie omieszkałem też zapytać o mediaBOX-a - tylko z opłatą jednorazową 199zł lub 49zł + 10zł/m-c.

To jest chore. Teraz nawet nie wiadomo, które cenniki są prawdziwe. :roll: Konsul twierdził, że ma aktualne... że pakiet Platinum kosztuje 119zł, co więcej, operował nawet pakietem Gold :lol2:

Chyba dzisiaj nie ma co dzwonić, cenniki pewnie nowe od jutra http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1 ... 20_zl.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...