Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dlaczego mam płacić aktywację za niego w wysokości 199 zł ?? Przecież już raz płaciłem aktywację za PACE PVR HD 500 GB :-/

bo to iti i to jest ich chory wymysł,który ogranicza też możliwość pozyskania nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Cyfra+ radziła sobie miała bałagań w ofertach ale dawali z tym rade a teraz chore ITI nie radzi sobie z niczym... Ludzie jeżeli do końca wakacji tak będzie to NC+ znowu upadnie...

W moim wypadku konsultanci [beep]e ,nc+ specjalnie blokuje mi oferty w APS dawają propozycje pakietów nie o tej samej tematyce , tylko w tej samej cenie aktualnie płace około 99zł to nie proponują mi np. Universe+ o tej samej tematyce programowej jak OPTIMUM tyko Silver...

 

Kiedyś marudziłem na CP ale teraz dosyć ze jak podpisze umowę w cp dostane parę miesięcy gratis to to samo co mam w nc+ mam taniej . Nie interesują mnie kanały premium bo i tak nie mam czasu ich oglądać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem abonentem cyfry+ od samego początku.Zawsze najwyższy pakiet

Wypowiedzenie złożone,koniec przygody z cyfrą* 30 lipca.

Wczoraj pierwszy telefon.Propozycja: all inclusive cena 174 zł mediasat darmo, umowa 12 miesięcy. Moja zdecydowana odmowa

Dzisiaj drugi telefon. Propozycja Pakiet Gold+ 6 razy canal,HBO,(pakiet cinemax,pakiet filmbox) połowę roku za darmo,umowa 12 miesięcy,cena 154 zł .Moja zdecydowana odmowa.

Mają zadzwonić w poniedziałek

CDN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich umowę mam do końca lipce ,wypowiedzenie wysłane koniec czerwca . Propozycja od nc+ :

Comfort za 64zł z całym paketem C+. Nie zgodziłem się na taki układzik . Moja propozycja była Universe + z 6Xcanal plus za kwote do 60 zł nie zgodził się stwierdził że taki pakiet kosztuje 119 zł

Po krótkiej rozmowie ma temat multiroomu zaproponował dodatkową kartę za 10 zł miesięcznie + dekoder Pace hd 500gb za 0 zł

umowa 12 miesięcy razem 74 zł .

czy to dobra oferta z ta drugą kartą ? jaka mogę dostać lepszą ?

 

Mam zamiar przeczeka do końca lipca ( czy jeżeli skończy mi się umowa nadal będę mógł dostać 2 kartę za 10 zł ?). Nie chcę wydawać 250 zł na kolejne 2 dekodery w nc+ jak mi wcześniej wmawiano .

 

proszę o małą podpowieć z góry dziękuję

ps. poprzedni pakiet miałem chyba nazywa sie kompact hd plus canały + za 60 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się data wysłania wypowiedzenia (stempel), czy kiedy do nich wpłynie? Umowę mam do końca lipca, wypowiedzenie wysłałem 26 czerwca ale odbiór podstemplowany 1 lipca.
Jeśli jesteś w Cyfrze, to regulamin stanowi, że liczy się data wysłania jaka widnieje na stemplu pocztowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? Ja właśnie nie mogę nigdzie tego znaleźć a, jak wszyscy wiemy, jest to dosyć istotna sprawa. Ale wydaje mi się, że powinno być tak jak napisałeś bo w końcu może być tak, ze ktoś wyśle to wypowiedzenie 2-3 tygodnie przed statecznym terminem ale list gdzieś tam się na poczcie zagubi i dotrze po czasie.

Swoja drogą, gdyby w tym kraju prawo było tworzone dla obywateli a nie przeciwko nim, to wszędzie w przypadku rozwiązywania umów itp. obowiązywałaby data nadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to świetnie, można spokojnie walczyć już o sensowna ofertę w nc+. Dzięki.

Poprzednio dzwonili zawsze już na kilka miesięcy przed końcem umowy, w tym roku, jak na razie, zupełna cisza a za 3 tygodnie koniec umowy. Przed wysłaniem wypowiedzenia próbowałem do nich sam dzwonić ale zawsze brakowało wolnych konsultantów, więc dałem sobie spokój ale po niedzieli chyba zadzwonię i zapytam się czy mają coś ciekawego dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich umowę mam do końca lipce ,wypowiedzenie wysłane koniec czerwca . Propozycja od nc+ :

Comfort za 64zł z całym paketem C+. Nie zgodziłem się na taki układzik . Moja propozycja była Universe + z 6Xcanal plus za kwote do 60 zł nie zgodził się stwierdził że taki pakiet kosztuje 119 zł

Po krótkiej rozmowie ma temat multiroomu zaproponował dodatkową kartę za 10 zł miesięcznie + dekoder Pace hd 500gb za 0 zł

umowa 12 miesięcy razem 74 zł .

czy to dobra oferta z ta drugą kartą ? jaka mogę dostać lepszą ?

 

Mam zamiar przeczeka do końca lipca ( czy jeżeli skończy mi się umowa nadal będę mógł dostać 2 kartę za 10 zł ?). Nie chcę wydawać 250 zł na kolejne 2 dekodery w nc+ jak mi wcześniej wmawiano .

 

proszę o małą podpowieć z góry dziękuję

ps. poprzedni pakiet miałem chyba nazywa sie kompact hd plus canały + za 60 zł

po co drugi raz pytasz o to samo?

idź dzisiaj do aps i dobierz 2 kartę.jak bedziesz migrować to wtedy MR dadza ci prawdopodobnie za 0. na razie czekaj na lepsza ofertę

dodam tylko,że jak wemiesz teraz tan MR to masz szanse za około 60zł na unverse z 6 canalami+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to świetnie, można spokojnie walczyć już o sensowna ofertę w nc+. Dzięki.

Poprzednio dzwonili zawsze już na kilka miesięcy przed końcem umowy, w tym roku, jak na razie, zupełna cisza a za 3 tygodnie koniec umowy. Przed wysłaniem wypowiedzenia próbowałem do nich sam dzwonić ale zawsze brakowało wolnych konsultantów, więc dałem sobie spokój ale po niedzieli chyba zadzwonię i zapytam się czy mają coś ciekawego dla mnie.

Czekaj jeszcze aż sami zadzwonią, przy kontakcie tel. powiesz im jakie są twoje warunki migracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą, gdyby w tym kraju prawo było tworzone dla obywateli a nie przeciwko nim, to wszędzie w przypadku rozwiązywania umów itp. obowiązywałaby data nadania.

Prawo tutaj niewiele może, bo w Polsce jest dowolność zawierania umów. 8)

Z Cyfrą abonenci umówili się, że decyduje data stempla pocztowego. W "n" umówili się inaczej i obowiązuje data otrzymania przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy mając aktualnie pakiet Canal + Optimum HD i i płacąc 80zł (bez promocji 115zł) do tego dekoder sagemcom dsi87 na własność. Umowa do 31 lipca tego roku.

Planuję dziś do nich zadzwonić z pytaniem co mi proponują. Jak myślicie za ile mogę dostać Platunium? Bo tylko taki mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i migrowałem do NC+. Dostałem Platinium +HBO+MR+(Cinemax+Filmbox -6 m-cy) całość za 99 pln. Umowa na 12 m-cy. Wszystkie wymienione opcje, cenowo zostały wymienione w odczytanym aneksie. Czyli 99+ reszta za 0 pln. Może być. Zmigrowałem z Superpremium za 99pln.

Sam zadzwoniłem i od razu ta oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...