Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ircios jestem pewny,ze bez aktywacji bo juz kiedyś też mi proponowali jak powiedziałem,że na Pace z nie mojej winy nie można korzystać z wszystkiego za co się płaci.Zresztą konsultant powtarzał mi to 3 razy.Chodziło mi o C+ że mi nie zniknie bo Ci co dostali to w Universe za ok 50 zł to czuje,że nc+ coś wykombinuje.Oczywiście nie zazdroszczę im ale za taką cenę musi być jakiś haczyk.Jeśli chodzi o ta aktywację to gość mówił,że jako nowy bym zapłacił a ja przedłużam no i kiedyś za Pace już płaciłem aktywację.Jutro pójde odebrać Mediabox.Zresztą w moim wieku bajerować to już nawet licealistek się nie da :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem z reklamacją po napisaniu maila na formularz kontaktowy i odpowiedzi by telefonicznie się z kontaktować , a reklamowałem brak na Tunerze pace wszystkich tych wodotrysków pakietu platinum.. Zaproponowano mi Medium za 0 złotych aktywacja.. plus 10 złotych miesięcznie za dekoder .. Na razie czekam .. Także się zastanawiam czy wszystkim tym co mają platyne nie będą proponować tunery dedykowane jedynie pod nc+ (conax)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, że niektórych z Was nękają wręcz telefonami w okresie wypowiedzenia. Ja wysłałem je na początku maja, umowa do końca czerwca i próby kontaktu były na początku czerwca jedynie (1-2 dni). Kiedy udało im się w końcu dodzwonić i nie zgodzili się na moją propozycję 59zł więcej kontaktów przez kolejne 3 tygodnie nie ma. Zdarzyło się komuś z Was, że już nie dzwonili do końca wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zmigrowałem do nc+

Umowa 12 miesięcy

Platinum+HBO za 99 zł na cały okres umowy

 

Dek nie chcieli wymienic na media ale zrobie tak jak wczesniej pisal @godunow zglosze reklamacje powiedz mi jeszcze @godunow przy czytaniu aneksu miales pytanie ze jestes swiadom tego ze nie beda dzialaly te vod na pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zmigrowałem do nc+

Umowa 12 miesięcy

Platinum+HBO za 99 zł na cały okres umowy

 

Dek nie chcieli wymienic na media ale zrobie tak jak wczesniej pisal @godunow zglosze reklamacje powiedz mi jeszcze @godunow przy czytaniu aneksu miales pytanie ze jestes swiadom tego ze nie beda dzialaly te vod na pace?

Przechodziłeś na Platinum i nie chcieli dać Mediabox?Dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę dzwonił w sprawie migracji, w chwili obecnej mam C+Optimum HD, HD Optimum Promo, Multiroom, 2 x PVR 250 GB za 80 zł/mc przez cała umowę. Do tej pory nie było problemu, jak miałem Optimum to przy przedłużaniu chciałem Optimum. Teraz nie wiem który pakiet wziąć, żeby był zbliżony do Optimum a zależy mi przede wszystkim na C+ Sport, Eurosportach, no i nSport bo tam pewnie też coś będą puszczać, LM i jakieś ligi.

Wiem, że powinienem poczytać temat parę(naście) stron wstecz, do tej pory zawsze tak robiłem przy przedłużaniu umowy ale w tej chwili nieco się gubię. Który pakiet byście polecali, tak by przede wszystkim dali do tego 6xC+, żeby można było wziąć Multiroom i w jakiej cenie da się z tym zmieścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat
Jutro będę dzwonił w sprawie migracji, w chwili obecnej mam C+Optimum HD, HD Optimum Promo, Multiroom, 2 x PVR 250 GB za 80 zł/mc przez cała umowę. Do tej pory nie było problemu, jak miałem Optimum to przy przedłużaniu chciałem Optimum. Teraz nie wiem który pakiet wziąć, żeby był zbliżony do Optimum a zależy mi przede wszystkim na C+ Sport, Eurosportach, no i nSport bo tam pewnie też coś będą puszczać, LM i jakieś ligi.

Wiem, że powinienem poczytać temat parę(naście) stron wstecz, do tej pory zawsze tak robiłem przy przedłużaniu umowy ale w tej chwili nieco się gubię. Który pakiet byście polecali, tak by przede wszystkim dali do tego 6xC+, żeby można było wziąć Multiroom i w jakiej cenie da się z tym zmieścić?

Ja mam to samo za 77 miesięcznie. Zadzwoniłem z ciekawości to propozycja C+platinum 99 multiroom 10 jeden dekoder 0 drugi 20 razem 129 :mrgreen: podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zmigrowałem do nc+

Umowa 12 miesięcy

Platinum+HBO za 99 zł na cały okres umowy

 

Dek nie chcieli wymienic na media ale zrobie tak jak wczesniej pisal @godunow zglosze reklamacje powiedz mi jeszcze @godunow przy czytaniu aneksu miales pytanie ze jestes swiadom tego ze nie beda dzialaly te vod na pace?

Przechodziłeś na Platinum i nie chcieli dać Mediabox?Dziwna sprawa.

 

 

Chcieli ale w konfiguracji Platinium bez HBO wym dek 0zl akt +10zl miesiecznie czynsz, jesli chialbym Platinium z HBO i media to cena aktywacji 199zl i abonament 129zl takze dziwne propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie odpowiedzi.

Platinum z Multiroomem do 100 zł byłbym jeszcze skłonny wziąć, jako drugi dekoder mogę wykorzystać Sagema. Tak szczerze, to chętnie wziąłbym ten ich nowy Multiroom na 3 telewizory ale domyślam się, że w takiej konfiguracji nie ma możliwości, by jako główny dekoder zostawić PVR Philipsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, że niektórych z Was nękają wręcz telefonami w okresie wypowiedzenia. Ja wysłałem je na początku maja, umowa do końca czerwca i próby kontaktu były na początku czerwca jedynie (1-2 dni). Kiedy udało im się w końcu dodzwonić i nie zgodzili się na moją propozycję 59zł więcej kontaktów przez kolejne 3 tygodnie nie ma. Zdarzyło się komuś z Was, że już nie dzwonili do końca wypowiedzenia?

 

Ja też mam do końca czerwca, złożyłem wypowiedzenie w kwietniu i ani raz nie dzwonili :/ potwierdzenie przyjecia dostalem dzis smsem i tez sie zastanawiam czy zadzwonią jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj zmigrowałem do nc+ :) Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane:)

Wcześniej pakiet Kompakt+HD z opcją HBO i dekoder Pace PVR za 88 zł a od dzisiaj pakiet Canal+Platinium z opcją HBO i multiroom (dwie karty kameleon) za 99 zł :) myślę że oferta nie najgorsza,pewnie udałoby się więcej ugrać ale nie miałem za dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...