Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na fakt, że wielu czytających ten temat pierwszy raz nie przegląda więcej niż 5 stron wstecz przypominam:

ABY DOSTAĆ NAPRAWDĘ DOBRĄ OFERTĘ TYPU UNIVERSE I 6 X C+ za 49,- zł TRZEBA WYSŁAĆ WYPOWIEDZENIE.

 

Tylko jeden user napisał tu, że dostał tego typu ofertę bez wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą zawarłem umowę (UNIVERSE + , 6XC , stary PACE + multi za 49zł i do tego HBO na 6 miesięcy za free ) konsultant sam to zaproponował a chciałem dać 59zł więc nie mówcie że się nie da bylem abonentem cyfry a nie Nki zastanawia mnie tylko jedno co oznacza wzmianka na stronie NC+ w ofercie że przy pakiecie Universe + wszystkie kanaly HD w promocji - do kiedy niby one są ? i ktoś wie jakie kanały zostaną zamienione z HD na SD

A ja chciałem dać 129 a konsul mi dał za 79 i co ty na to?

 

 

No to się dziwisz że cię doją - do negocjujących oferta za 49zł czyli

Universe + platinum , pvr i multi a do tego HBO na 6 miesiecy z zamiana na Cinemax na rok JEST REALNY dziś taka samą ofertę podpisał brat - nie wiem jak wy negocjujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Z uwagi na fakt, że wielu czytających ten temat pierwszy raz nie przegląda więcej niż 5 stron wstecz przypominam:

ABY DOSTAĆ NAPRAWDĘ DOBRĄ OFERTĘ TYPU UNIVERSE I 6 X C+ za 49,- zł TRZEBA WYSŁAĆ WYPOWIEDZENIE.

 

Tylko jeden user napisał tu, że dostał tego typu ofertę bez wypowiedzenia.

 

Za kilka miesięcy okaże sie czy to naprawde dobra oferta czy był w tym haczyk :D

 

ps.Dziś staruje "Rodzina borgiów" sezon 3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to bzdura że za 49zł macie Universal i 6xcanal+ ja miałem kompakt HD negocjowałem prawie miesiąc wypowiedzenie wysłane itp.. dawali mi comfort + z canal+ za 64zł albo sam Universal za 49zł i o żadnych innych ofertach nie chcieli słuchać mówiąc że już nie mają takich ofert za 49zł z canał+.... w końcu migrowałem. comfort +(bez canal +) pace za 0zł umowa na 12 mies za 29zł mies..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!! Kilka dni temu zawarta umowa Pakiet Universe+,Pakiet 6 kanałów Canal+(OP Platinum),Dekoder PEACE 500 GB, MR,HBO 6 m-cy gratis , umowa na 12 miesiecy, cena 59 zł od 1.06.2013r. Sprawdzam na ICA brak nowej oferty, dzwonię na nr 223104747 informacja : JEST - UNIVERSE+ CENA 59 ZŁ, 2 CANAL FAMILY GRATIS NA DWA MIECHY !!! ŻENUA NC+ CIĄGLE TRWA. MAM NADZIEJĘ, ŻE TO TYLKO NIEUCZCIWI KONSULTANCI . Proponuję sprawdzić swoje oferty, mi pozostaje tylko reklamacja .Na ICA nc+ nie ma możliwości wysłania maila, czy ktoś zna do ich maila ?

 

 

Znowu pojawiły się oferty po 59 zł. Zapytam CZY KTOŚ POTWIERDZIŁ TELEFONICZNIE W NC+ WYNEGOCJOWANĄ OFERTĘ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już szlak mnie trafia jak mam rozmawiać z tymi konsultantami

 

wczoraj konsultant po półgodzinnej rozmowie proponował mi

univers 49zł

multiroom 10 zł

paczka c+ i HBO na 12 msc za 0

pace 500 za 0

 

po czym rozłączyło nas jak niby poszedł się pytać przełożonego czy może mi dać MR za 5zł na 12

 

A przed chwilą dzwoniła laska i takiej oferty niema

to kurczę sami sobie te oferty wymyślają czy co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ talgo to zrob taki myk, zadzwon do DUK i powiedz ze miales sie zastanowic i zgadzasz sie na oferte ktora ci wczoraj zaproponowali

 

 

ewentualnie może i tak spróbuję

pytanie dzwonią z zastrzeżonego i mówią że dzwonią z DUK

to faktycznie dzwonią z DUK czy z zwykłego call center

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do września i kilka razy próbowałem juz zmigrować do nc+. aktualnie mam Canal plus optimum i decoder pvr i płacę 88 zł. chciałem coś niższego a oni mi proponują platinum za 99zł lub gold za 79 ale bez canal+. odmówiłem za każdym razem ponieważ czekam na coś lepszego. dzwoniłem jeszcze kilka razy i nadal to samo. nawet pytałem czy jest jakiś podział na klientów lepszych i gorszych bo niektórzy dostają oferty z c+ za 49 lub 59 zł ale nie potrafili odpowiedzieć. jak myślicie jest jakaś szansa na universe z canal+ za rozsądną cenę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa podpisana

 

umowa na 12 m-cy

universe - 49zl

multiroom na 12m-cy za 0zł

filmbox na 6mcy gratis

wymiana philipsa 250 na pace 500 za 0zł

oplata za pace 500 na 12mcy za 0zl

 

najbardziej zalezało mi na multiroomie i wymianie dekodera i w sumie jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...