Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze raz was spytam, bo nic sie nie dowiedzialem, mam teraz pakiet full w cyfrze place 200zl razem z wynajmem pace za 20zl/miesiecznie.

 

W sobote przez telefon proponowali mi platyne+stary MR za 109zl wiec wczoraj poszeldem do punktu i zaproponowlai mi ze jedynie moga dac full za 179zl....po[beep].

 

Z tego co wiem przez telefon latwiej negocjowac wiec teraz chce zadzonic i zabrac te 109zl za paltyne jest jeden problem mam drugi dekoder SD i potrzebuje tez HD, proponowali jedynie kolejny wynajem PACE za kolejne 20zl/m Czy da sie go wywalczyc za darmo alboi jakis inny dekoder HD np ten Sagem???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna umowa przemigrowana w marcu, druga na wypowiedzeniu do konca maja (z powodu konczacej sie umowy).

Dzwoni DUK z 223104500 i nie jest w stanie zaoferowac nic poza rabatem 20zl,

czyli gold/platinum 79/99 + mediabox 10/m lub 199.

Na pytanie o gratisowe hbo gosc dolicza 30zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@wojti44, biorąc pod uwagę nieuregulowane kwestie z brakiem dostępu do kilku gwarantowanych kanałów, to jest za drogo.

 

70-80, to max, co w tych okolicznościach powinni brać za taki zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojti44 - jeśli hbo i cinemax na całą umowę, to jest to IMO dobra, może nawet bardzo dobra oferta. Jeśli na część umowy, to bym się targowała. Oczywiście pod warunkiem, że jesteś pewien, iż dostałeś pakiet platinum ze wszystkimi VOD i innymi czarami (z których większość nie będzie chodzić na niektórych dekoderach), a nie jakiś niższy pakiet plus 6xc+, co konsult. nazywają platyną bo wtedy 109zł to dużo.

 

Jaki pakiet masz w tej chwili?

 

I nie licz oczywiście, że dostaniesz taki pakiet wg. wyceny Jego Cień. Było by miło ale nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponują mi Uninverse + Multiroom + ADB x2 za 109zl. Wyśmiałem gościa przez telefon. Specjalnie pytałem się go czy on mi wciska Platyne czy Universe (3 x powtarzał Universe) Zegar tyka wypowiedzenie wprowadzone do systemu do 30 maja maja czas.

 

Przepraszam z Paczka 6x C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Superpremium HBO i MR ( dekodery własne ) miesiecznie 109 zł. Cinemax na cały okres umowy , próbowałem ugrac jeszcze Filmbox na 6 miesięcy gratis ale niestetety usłyszałem , że nie da rady. Kosultant mówił wyraźnie Canal Plus Platinum ze wszystkimi dodatkami. Ma zadzwonić po 16. jak myslicie dobra ta oferta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojti44 - bo tak właśnie mówią : paczkę 6 kanałów Canal plus nazywają "canal plus platinum". Trzeba dopytać się dokładnie co mają na myśli. I pytanie - jeśli to "prawdziwe" platinum to czy chcesz mieć te platynowe dodatki i czy będą u ciebie chodzić. Bo inaczej po co ci pakiet platinum skoro można utargować dychę taniej gold + 2 x canal plus? Bo na niższy pakiet pewnie przy tym co masz aktualnie nie zejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjuję dwie umowy, jedna umowa do końca kwietnia (wypowiedzenie z powodu usunięcia Zone Romantica), a druga umowa do końca maja (koniec okresu minimalnego).

 

Przed chwilą pierwszy telefon dotyczący umowy majowej (aktualnie Canal+ Optimum HD plus multiroom) - Canal+ Silver plus pełna paczka Canal+ plus multiroom 2 x Cameleon za 64zł na 12 miesięcy. Nie skorzystałem, czekam na dalsze propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjuję dwie umowy, jedna umowa do końca kwietnia (wypowiedzenie z powodu usunięcia Zone Romantica), a druga umowa do końca maja (koniec okresu minimalnego).

 

Przed chwilą pierwszy telefon dotyczący umowy majowej (aktualnie Canal+ Optimum HD plus multiroom) - Canal+ Silver plus pełna paczka Canal+ plus multiroom 2 x Cameleon za 64zł na 12 miesięcy. Nie skorzystałem, czekam na dalsze propozycje...

 

Ja dostałem universe + 6xC+ oraz został mi multiroom i pace pvr za 59 zł - czytaj moje wcześniejsze posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś wspominałem, że z ta nazwą Canal+ Silver, Gold i Premium sami namieszali.

 

Tak naprawdę każde z tych określeń funkcjonuje w dwóch wersjach:

 

Opcja Canal+ Silver, Gold i pPlatinium, to odpowiednio:

- Silver - Canal+ Family i Family 2

- Gold - Canal+ Family i Family 2 + Canal+ Film i Film 2

- Platinium - Canal+ Family i Family 2 + Canal+ Film i Film 2 + Canal+ oraz Canal+ Sport

 

Pakiet Canal+ Silver, Gold i Platinium to

- Silver - Universe + Opcja Canal+ Silver + pewne usługi

- Gold - Universe + Opcja Canal+ Gold + pewne usługi

- Platinium - Universe + Opcja Canal+ Platinium + pewne usługi

 

Myślę, że opcje C+ nie miały byc w sprzedaży osobno, ale wyszło, jak wyszło i zaczęli je dodawać niestandardowo. Moim zdaniem powinny być dodawane do pakietu Universe tym osobom, które nie chcą ncgo i tym podobnych wodotrysków.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie z migrowałem do nc + i po przesłaniu uprawnień nie mam ESPN America.

I w sumie wogole nie działają mi tez kanały z bajkami z enki.

Powinieniem z aktualizować liste kanałów??

Bo uprawnienia miałem przesyłane , ponieważ wogóle miałem wyłaczony sygnał po wysłanym wypowiedzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweed77:I ty uważasz że jak tobie dali za tyle to i koniecznie wszystkim muszą dać, a te 64 dla musiołka77 to jest ok., a ty się ciesz i nie wychwalaj.

 

Mi się umowa skończyła z dniem 30.04.2013 roku. Wypowiedzenie było wysłane w lutym. Do końca kwietnia proponowali Canal+ Silver z opcją 6xC za 69 zł na 18 miesięcy. Nie chcieli mi dać tego za 64 zł. Więc im powiedziałem do widzenia. Płaciłem za pakiet C+ Optimum bez opcji Optimum Promo HD i multiroom 96 zł ( w tym był Pace Pvr za free).

 

Sami do mnie zadzwonili w poniedziałek 6 maja po skończonej umowie i się zapytali co mogą zrobić żeby dalej kontynuował umowę.

Powiedziałem krótko Universe + 6xC+ i ten dekoder co mam i multiroom za 59 zł. Liczyłem po cichu że za to zapłacę 64 zł i tak się nastawiałem. 59 zł podałem żebym dostał to co chciałem czyli 64 zł

Konsultant powiedział że się musi skonsultować z przełożonym i dostałem bez zbędnych dyskusji za 59 zł.

 

Ja się nie chwalę tylko ci co są na wypowiedzeniu niech czekają do ostatniej chwili a nawet kilka dni po zakończeniu umowy - sami zadzwonią - widać im zaczęło zależeć na mniejszych pieniądzach niż w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej oferty oczekiwałem (bez wypowiedzenia), czyli 64-69zł/mies. Universe/Silver + 6 kanałów C+ umowa na 18 mies. + HBO na 6 mies. gratis.

Widzę, że zaczęli rozdawać takie oferty cyfrowiczom, ale tylko w DUK. Do mnie przestali wydzwaniać.

Trudno, trzeba będzie złożyć wypowiedzenie w lipcu - mam nadzieję, że wtedy jeszcze takie będą oferty.

Dzięki za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweed77:I ty uważasz że jak tobie dali za tyle to i koniecznie wszystkim muszą dać, a te 64 dla musiołka77 to jest ok., a ty się ciesz i nie wychwalaj.

 

Mi się umowa skończyła z dniem 30.04.2013 roku. Wypowiedzenie było wysłane w lutym. Do końca kwietnia proponowali Canal+ Silver z opcją 6xC za 69 zł na 18 miesięcy. Nie chcieli mi dać tego za 64 zł. Więc im powiedziałem do widzenia. Płaciłem za pakiet C+ Optimum bez opcji Optimum Promo HD i multiroom 96 zł ( w tym był Pace Pvr za free).

 

Sami do mnie zadzwonili w poniedziałek 6 maja po skończonej umowie i się zapytali co mogą zrobić żeby dalej kontynuował umowę.

Powiedziałem krótko Universe + 6xC+ i ten dekoder co mam i multiroom za 59 zł. Liczyłem po cichu że za to zapłacę 64 zł i tak się nastawiałem. 59 zł podałem żebym dostał to co chciałem czyli 64 zł

Konsultant powiedział że się musi skonsultować z przełożonym i dostałem bez zbędnych dyskusji za 59 zł.

 

Chyba trafiliśmy na tego samego konsultanta bo dostałem identycznie. Próbowałem jeszcze utargować HBO w cenie ale się nie udało - trudno, dobre i to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...