Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość wynegocjowania platyny za 89 zł plus mediaboxa lub turboxa za 0 zł na okres 12 miesięcy ?

 

Ktoś tu pisał że tak dostał. Ale czy to było prawdziwe Canal+ Platinum za 89 zł czy też jakaś opcja w stylu Silver + 6 x Canal+ i mediabox to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jakim czasie od rozmowy "migracyjnej" przeszły Wam uprawnienia na kanały dostępne w NC+ (np. FOX HD, Discovery HD) oraz kiedy nowy pakiet był widoczny w ICA??

 

u mnie rozmowa wczoraj ok 15

 

umowa wchodzi w życie 1 maja, ale konsultantka powiedziała, że uprawnienia będą wcześniej. dzwonić i coś potwierdzać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robsonrb: nie wysyłałes wypowiedzenia ? Jak nie to 30 kwietnia wyslij wypowiedzenie powołując sie na art. 7 par. 1 Regulaminu (odłączenie 13th Street). Umowę będziesz miał do końca maja i cały miesiąc na negocjacje cenowe.

 

Wg mnie za cenę, o której pisze wilos nie dostaniesz tego ale 59 czy tez 64/69 jest mozliwe.

Czy jesli złoże dziś wypowiedzenie (odłączenie 13th Street) to rozwiązanie umowy nastąpi z końcem maja, czy kwietnia?! (mam umowe wazna do listopada 2013)Dzięki za info

Teraz to najlepiej wyp. wysłać 29/30/04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie. Podobno od lipca nie będzie już w cyfrze programów TCM czy Cartoon Network. Czy w takim razie jak na koniec maja złożę wypowiedzenie (bo póki co mi pasuje 53,50 za C+Optimum Hd + HD Promo) z powodu wycofania tych programów z oferty, to kończę umowę z dniem 30.06? Mnie to by było na rękę, bo umowę mam do 10.2013 i ostatnie miesiące musiałbym za to bulić 107zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wynegocjowania platyny za 89 zł plus mediaboxa lub turboxa za 0 zł na okres 12 miesięcy ?

 

Ktoś tu pisał że tak dostał. Ale czy to było prawdziwe Canal+ Platinum za 89 zł czy też jakaś opcja w stylu Silver + 6 x Canal+ i mediabox to nie wiem.

 

Ja dostalem za 89 zl platyne MR cyfra i jeden dekoder PACE ale watpie bys dostal gratis mediaboxa... no chyba ze zaplacisz z gory 199zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie. Podobno od lipca nie będzie już w cyfrze programów TCM czy Cartoon Network. Czy w takim razie jak na koniec maja złożę wypowiedzenie (bo póki co mi pasuje 53,50 za C+Optimum Hd + HD Promo) z powodu wycofania tych programów z oferty, to kończę umowę z dniem 30.06? Mnie to by było na rękę, bo umowę mam do 10.2013 i ostatnie miesiące musiałbym za to bulić 107zł...

Umowę możesz wypowiedzieć dopiero wtedy gdy te programy znikną , czyli po 1 lipca i umowę masz wtedy do końca lipca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i udało się przedłużyć umowę. Zaproponowali:

- Silver

- komplet 6x C+

- MR (drugi cameleon)

- Pace PVR 500

- HBO 6 miesięcy

Wziąłem umowę na 18 miesięcy (w tym przypadku chyba lepiej dłuższa) za całość 64 zł.

Pewnie dało się ugrać 5 zł taniej, ale nie mam ochoty na zabawę w kotka i myszkę bo wyjeżdzam na majówke a cena jak dla mnie dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam i....albo ja nie potrafię rozmawiać z konsultantami albo trafiam na jakiś niedorobionych i bez jakichkolwiek przejawów checi do podpisania migracyjnej umowy chyba maja totalnie wywalone .....

 

obecnie super premium za 89zl+20zł MR+20zl wynajem dekodera razem 129 zl..umowa do 30 czerwca 2013,

pierwsza mega super oferta 129zl+mr10 zl sprzęt pace 500.....następnie 119zl+mr później 109zl platyna+10 mr nawet 99zl bylo+10 mr..........

wiec nie wiem o co chodzi ze dostajecie takie dobre oferty....wczoraj wysłałam wypowiedzenie i napisałam emalia otrzymałam odpowiedz

 

" Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że przygotowana została dla Pani poniższa propozycja kontynuacji Umowy z platformą nc+:

- pakiet CANAL+ Gold z HBO w cenie 109 zł przez 18 pełnych miesięcy,

- najem dekodera ultraBox+ (HD PVR) w cenie 10 zł przez 18 kolejnych miesięcy,

- usługa Multiroom w cenie 10 zł przez 18 miesięcy kalendarzowych,

- 18-miesięczny Okres Oznaczony Umowy.

Powyższa oferta obowiązuje do odwołania.

Jeśli jest Pai zainteresowana propozycją, proszę o kontakt pod numerem telefonu 22 310 45 60 (codziennie w godzinach 8.00-22.00).

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Normalnie śmiech do łez.....odpisałam im i czekam na odpowiedz

"

Witam serdecznie nie chciałabym być nieuprzejma ale chyba ma Pani problem z czytaniem ze zrozumieniem,jasno określiłam mój przedział cenowy na nowy abonament,proponując poniższe warunki zmuszają Państwo do koniecznej i szybkiej rezygnacji z państwa platformy,z chęcią pozostałabym w nowym nc+ ale nie pozostawiają mi Państwo wyboru.

Życzę Państwo większej elastyczności oferty oraz zadowolonych klientów,ponieważ na dzień dzisiejszy dołączam do większości niezadowolonych ,a ja przenoszę się do konkurencji bo im moje pieniacze nie będą"śmierdzieć' i chętnie przyjmą opłatę abonamentowa w wysokości 60-70 zł

Pozdrawiam serdecznie Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sam zadzwoniłem na 222200191 (wypowiedzenie złożone):

 

- umowa na 18 m.

- universe 59 zł

- 6x C+ gratis

- MR (cameleon) gratis

- Pace PVR 500 gratis

 

Akurat jeszcze tylko w tym miesiącu miałem C+Optimum za 53,5 zł, więc się wszystko dobrze ułożyło. Pierwszą ofertą był silver za 79 zł. Universe z paczką C+ w ogóle nie był dostępny, ale konsultacja z przełożonym to zmieniła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ylona Było już milion razy na forum. bez wypowiedzenia nie ma co liczyć na dobre oferty. Jak wysłałaś je dopiero wczoraj to ono jeszcze nie jest zarejestrowane w ich systemie (prawdopodobnie nawet go jeszcze nie otrzymali). Jak do nich dzwonisz to po pierwsze pytaj czy zarejestrowali już wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...

Czy wy naprawdę nie rozumiecie że nie ma ŻADNEJ różnicy w pakiecie universe, silver, gold

Skoro i tak dają paczkę C+ ?!!

To jeno i to samo, więc po co pisać ceny do każdego osobno jakby faktycznie coś więcej tam było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sam zadzwoniłem na 222200191 (wypowiedzenie złożone):

 

- umowa na 18 m.

- universe 59 zł

- 6x C+ gratis

- MR (cameleon) gratis

- Pace PVR 500 gratis

 

Akurat jeszcze tylko w tym miesiącu miałem C+Optimum za 53,5 zł, więc się wszystko dobrze ułożyło. Pierwszą ofertą był silver za 79 zł. Universe z paczką C+ w ogóle nie był dostępny, ale konsultacja z przełożonym to zmieniła ;)

 

to jest do wzięcia za 49zł, ale ważne że jesteś zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sam zadzwoniłem na 222200191 (wypowiedzenie złożone):

- umowa na 18 m.

- universe 59 zł

- 6x C+ gratis

- MR (cameleon) gratis

- Pace PVR 500 gratis

Akurat jeszcze tylko w tym miesiącu miałem C+Optimum za 53,5 zł, więc się wszystko dobrze ułożyło. Pierwszą ofertą był silver za 79 zł. Universe z paczką C+ w ogóle nie był dostępny, ale konsultacja z przełożonym to zmieniła ;)

 

Byłeś w cyfrze i miałeś MR, który Ci zostawili - czy nowy dali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sam zadzwoniłem na 222200191 (wypowiedzenie złożone):

 

- umowa na 18 m.

- universe 59 zł

- 6x C+ gratis

- MR (cameleon) gratis

- Pace PVR 500 gratis

 

Akurat jeszcze tylko w tym miesiącu miałem C+Optimum za 53,5 zł, więc się wszystko dobrze ułożyło. Pierwszą ofertą był silver za 79 zł. Universe z paczką C+ w ogóle nie był dostępny, ale konsultacja z przełożonym to zmieniła ;)

 

to jest do wzięcia za 49zł, ale ważne że jesteś zadowolony.

 

Przestańcie już pier...lić :censored: głupoty ! Może jeszcze talon do KFC dawają gratis co ? Niech ktoś to na piśmie pokaże to pogadamy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sam zadzwoniłem na 222200191 (wypowiedzenie złożone):

- umowa na 18 m.

- universe 59 zł

- 6x C+ gratis

- MR (cameleon) gratis

- Pace PVR 500 gratis

Akurat jeszcze tylko w tym miesiącu miałem C+Optimum za 53,5 zł, więc się wszystko dobrze ułożyło. Pierwszą ofertą był silver za 79 zł. Universe z paczką C+ w ogóle nie był dostępny, ale konsultacja z przełożonym to zmieniła ;)

 

Byłeś w cyfrze i miałeś MR, który Ci zostawili - czy nowy dali?

 

Wg mnie jakby dali nowy (czyli ten na dekoderach NC) to na pewno nie za 59zł. Poza tym pisze "Pace PVR 500 gratis" - więc na bank chodzi o MR z Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...

Czy wy naprawdę nie rozumiecie że nie ma ŻADNEJ różnicy w pakiecie universe, silver, gold

Skoro i tak dają paczkę C+ ?!!

To jeno i to samo, więc po co pisać ceny do każdego osobno jakby faktycznie coś więcej tam było...

 

Na TV będzie dokładnie to samo - tu pełna zgoda. Ale różnica jest na 100% w wartości udzielonego rabatu oraz w kwocie, którą trzeba będzie zapłacić za to wszystko po zakończeniu okresu promocyjnego (12 lub 18 miesięcy), jeśli odpowiednio wcześnie nie wyśle się wypowiedzenia i renegocjuje warunki.

 

Tak samo, jeśli z przyczyn losowych ktoś będzie zmuszony do rozwiązania umowy przed zakończeniem okresu promocyjnego, to opłaty (kary?) za zerwanie umowy będą różne, w zależności od wysokości udzielonego rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dzwoniłem z ciekawości pod ten numer ,nie ma takich ofert wcale dostałem odpowiedz !!! Więc przestańcie [beep] głupoty .

zapewne będąc na wypowiedzeniu w ostatnim miesiącu a najlepiej ostatnich dniach miesiąca, jakieś lepsze oferty dają. Jesli ot tak dzwonisz w sprawie migracji- to ciężko liczyć na jakies korzyści.Niestety ten rynek jest skonstruowany tak, że dopiero pod pisemną groźbą odejścia / przejścia do konkurencji można rozsądne warunki uzyskać. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dzwoniłem z ciekawości pod ten numer ,nie ma takich ofert wcale dostałem odpowiedz !!! Więc przestańcie [beep] głupoty .

 

Chyba wiem co miałem proponowane i z lektury forum widzę, że nie jestem odosobniony.

Ja do tego pakietu chciałem drugi dekoder na wynajem, ale proponują go za 20zł i ani grosza mniej. Dlatego rezygnuje z wynajmu drugiego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TV będzie dokładnie to samo - tu pełna zgoda. Ale różnica jest na 100% w wartości udzielonego rabatu oraz w kwocie, którą trzeba będzie zapłacić za to wszystko po zakończeniu okresu promocyjnego (12 lub 18 miesięcy), jeśli odpowiednio wcześnie nie wyśle się wypowiedzenia i renegocjuje warunki.

 

Tak samo, jeśli z przyczyn losowych ktoś będzie zmuszony do rozwiązania umowy przed zakończeniem okresu promocyjnego, to opłaty (kary?) za zerwanie umowy będą różne, w zależności od wysokości udzielonego rabatu.

dokładnie tak jest - konsultant sam zaznaczył, że jeśli nie wypowiem odpowiednio wcześnie umowy to przechodzi ona w kwotę 107 zł po 18 miesiącach - trzeba tego po prostu pilnować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...