Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adam pisze

Cyfra otrzymuje je 6 maja i z tą datą oświadczenie jest złożone, a tym samym jest złożone po terminie do skorzystania z uprawnienia do rozwiązania umowy.

I słusznie Adam piszesz !! Tak stanowi polskie prawo.. Dotyczy to wszystkich umów nie tylko nc+

Nie jest istotna data wysłania liczy się data doręczenia !! Warto o tym pamiętać.. Wysyłając wypowiedzenia !!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam pisze
Cyfra otrzymuje je 6 maja i z tą datą oświadczenie jest złożone, a tym samym jest złożone po terminie do skorzystania z uprawnienia do rozwiązania umowy.

I słusznie Adam piszesz !! Tak stanowi polskie prawo.. Dotyczy to wszystkich umów nie tylko nc+

Nie jest istotna data wysłania liczy się data doręczenia !! Warto o tym pamiętać.. Wysyłając wypowiedzenia !!

Pozdrawiam

Przed chwilą dzwoniłem do nich i konsultant powiedział że liczy się data wysłania, więc jak to w końcu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem teraz w imieniu kolegi- 99platyna oferta. Powiedzialem babce, ze dobrze wiem o niestandardowych ofertach i, ze czekam na tego typu propozycje.

Babka na to: 64silver z pelna paczka c+, hbo 6mies, pejs:)

 

Czy ten kolega miał zarejestrowane u nich wypowiedzenie.

oczywiscie- bez tego ani rusz. Nie dajcie sobie wmowic, ze takich ofert nie ma. Mi chyba za 7telefonem "ustapili". Wczesniej mialem cudowne oferty typu Platyna 109, 99. To wszystko zalezy od konsultanta(czy mu sie w ogole chce isc do przelozonego i pytac ile mozna zjechac z oferty), ale takze zalezy to od przelozonego konsultantow(sa tacy co zejda maksymalnie, a sa tacy co sa wrecz oburzeni, ze chcesz taniej i udaja, ze piewrwsze slysza, ze takiej oferty nie bylo i nie bedzie). Wiec moja rada do wszytskich: DZWONCIE TYLE RAZY, AZ KTOS NORMALNY ODBIERZE. A to nie takie proste, bo tych normalnych chyba z 5% maja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek Pisze

Przed chwilą dzwoniłem do nich i konsultant powiedział że liczy się data wysłania, więc jak to w końcu jest?

Tak jest jak pisze tak stanowi polskie prawo a ono jest ponad regulaminem wszelkich regulaminów . ABy Pismo by było skuteczne , musi być doręczone w trybie przesyłki prawnie doręczonej.. Przykładowo Dla sądu było prościej zrozumieć istotne jest kiedy delikwent otrzymał wezwanie l dokument etc. I w razie podania do sądu operatora z tytułu przesyłek taki zapis prawny ma zastosowanie jak podałem A cóż operatorzy rożne rzeczy mówią i nawet piszą starczy poczytać na fum pytania nc plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie pakiet canal+ optimum hd w cenie 65 zł wypowiedzenie wysłane 12.04.2013.Umowa do 31.05.2013 przed chwilą telefon z DUK oferta universe 6xC+ 69 zł + history HD 1.99 razem 70.99 zł 3 msc hbo free powiedziałem pani ze n-kowicze dostają duzo lepsze warunki odpowiedziała ze na dzisiaj jej w komputerze wyświetla sie taka oferta dla mnie i lepszej nie ma i raczej nie będzie.Moja propozycja że zgodze sie na to ale za 65 zł jak dotychczas miałem nie dało rady powiedziałem ze poczekam jeszcze pani odparła ze nie jest powiedziane ze czym blizej końca umowy to dostane lepsze warunki.Odmówiłem do końca umowy mam jeszcze ponad miesiac być może uda sie jeszcze coś ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale Polak zawsze na ostatnia chwilę. I jeszcze suszy głowę tysiącami wątpliwości. Też je miałem. Poszedłem do APS i załatwiłem sprawę. Teraz pozostaje mi upewnić się, czy już zarejestrowali w systemie.

 

Jeśli ktoś się waha z wysyłką, niech wyśle 1 lipca w związku z zaprzestaniem nadawania Universal.

 

Jeżeli oficjalnie nc+ przyznaje się do tego, że dostali 150 tysięcy wypowiedzeń, to nie sądzę, aby utrudniali komukolwiek negocjacje nawet na początku maja. Ważne, żeby dotarło jeszcze w kwietniu.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wypowiedzenie odebrali wczoraj wieczorem ze skrytki (wysłane w czwartek 19.04 listem poleconym ale nie priorytetem ;))

Teraz czekam na wprowadzenie do systemu i zobaczymy co będą oferować po tych pierwszych fatalnych cenowo platynach (od 119 do 159zł miałem propozycje :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe+ wg cennika kosztuje 89,00

Opcja dodatkowa C+Platinum 70,00

Multiroom 2x Cameleon pewnie 20,00

 

RAZEM 179,00

Czyli jak rozdają za 69,00 zł + 10,00 zł MR to rozumiem, że na fakturce będzie napisane np.

 

Universe+ ..... 89,00 zł ...... rabat 50,00 zł ...... 39,00

C+Platinum ..... 70,00 zł ....... rabat 40,00 zł ...... 30,00

Multiroom ..... 20,00 zł ....... rabat 10,00 zł ...... 10,00

SUMA ..... 179,00 zł ....... rabat 100,00 zł ...... 79,00

 

?? ?? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysalam wypowiedzenie (listem poleconym priorytetowym) wg. wzoru ze strony:

http://wypowiedzenia.antyncplus.pl/

 

Mam tylko dwa pytania.

Czy numer umowy jest ten sam co numer abonenta, czy też to dwa różne numery?

 

Na dole tego wypowiedzenia jest taki fragment:

"Egz. nr 1 – adresat

Egz. nr 2 – ……………………….."

Czy w miejsce adresat, należy wpisać "Canal+ Cyfrowy S.A. Skr. pocztowa nr 8 02-100 Warszawa", a w miejsce kropek moje dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rozmowie z konsultantem.

Wypowiedzenie wysłane, umowa kończy się z końcem kwietnia.

Miałem do tej pory Kompakt z Canal+ i MR za 69zł

 

Propozycja:

Universe+

6x Canal+

Multiroom (taki jak do tej pory z 2 niezależnymi kartami Cyfry+)

=49zł

 

+ wynajem 2 dekoderów z nagrywarkami (Pace 500GB i Philips 250GB) = 1 za darmo, drugi za 20zł

 

Razem 69zł

 

Nie zgodziłem się, powiedziałem że za 59zł bym to wziął bez zastanowienia. Konsultant powiedział, że nie da się ominąć tej opłaty za wynajem dekoderów bo to są z nagrywarkami. Do tej pory za ich wynajem płaciłem 5zł. Powiedziałem, że są klienci którzy otrzymywali taki pakiet za 59zł. Konsultant powiedział, że jak podam choć jeden przykład to też mi da.

 

Dostał ktoś na wynajem te dekodery za mniejszą kwotę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje wysłałem 16 kw, odebrali 19 o 20:50. Przed chwilą dzwoniłem do 223104546 i 222200191 zapytać czy jest, to odpowiedziały mi osoby że już widzą że przed chwilą dotarło ale jeszcze nie "wskoczyło na konto" i że niedługo będzie ktoś dzwonił z propozycjami. Albo tak ludziska ślą wypowiedzenia albo nie chce im się pracować (sobota-środa) albo nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...