Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ koland:

Typowy chwyt marketingowy konsultanta nc+, reklamacje możesz złozyc za to sie nie płaci.

 

Dziwi mnie tylko dlaczego dają C+6 z takimi opcjami jak Siver, Gold przeciez z samej logiki sa to opcje z okrojona iloscią Canal+ 2, 4, a 6 dopieo sie zaczyna od Platinium.

Kalkuluję to tak, że każdy kto te osławione 6C+ do niższych pakietów odpowiednio +6, +4, +2 otrzymał w promocji i nie inaczej.

To że promocja może byc na 12 m-cy to inna sprawa, równie dobrze może byc na 3 lub 6 m-cy.

Z duzym prawdopodobieństwem pewności przypuszczam że po tych 12 m-cach wszyscy co zaakceptowali telefonicznie wspomniane aneksy zostana na gołych Universe+, Silver+, czy Gold - jesli oczywiscie nie zawrą nowego aneksu lub nie wypowiedzą umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się mylę proszę mnie poprawić. Oferta "Silver + 6xc+" różni się od "Platinum" tylko tym, że Platinum ma dodatkowo netVOD i VOD. Zgadza się?

 

I drugie pytanie. Czy może ktoś mi rozjaśnić ofertę netVOD i VOD? Czy są one darmowe i czy są warte płacenia za te dodatkowe usługi jakichkolwiek dodatkowych pieniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w związku ze zmianą regulaminu wysłałem do NC+ wypowedzenie umowy. W Cyfrze+ mam pakiet Start za 13 zł miesięcznie (wiem, bez szalu ale mało oglądam TV). Dziś zadzwoniła do mnie Konsultantka z NC+ z taka ofertą: umowa na 15 miesięcy, dekoder HD na wynajmem za 0 zł, pakiet Start za 13 zł przez cały okres umowy.

Mam do Was pytanie czy w ogóle pakiet Start jest nadal w sprzedaży? Bo na stronie NC+ nie ma o nim żadnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis telefon z ncplus i pakiet gold z pelnym canal plus za 79zl. narazie odrzucilem bo zastanawiam sie nad przejsciem na abd. powiedzialem ze chce hbo ale powiedzial ze nie da rady narazie. powiedzial rowniez ze oferte ktora dostalem na przedluzenie jest super bo mam bardzo duzo za niewiele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem pakiet Universe+ razem z paczką Canal+ za 49zł na 12 miesięcy, najpierw chcieli mi dać za 69zł - odmówiłem, potem za 54 zł - odmówiłem i potem ostatecznie za 49zł.

 

Jaki Pakiet miałeś wcześniej przed migracją ?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak twierdzisz jak piszesz pakiet 6 x canal.. Moim zdaniem dziwna oferta.. Pytałem w punkcie znajomka i powiadał ,że nic takiego nie ma ten canal x 6

 

Ależ Ty uparty jesteś. A nie przyszło ci do głowy, że tylko konsultanci utrzymaniowi mają dostęp do takich ofert, a nie pierwszy lepszy znajomy z APSu?

Tutaj masz zrzut z mojego ICA, oferta wynegocjowana wczoraj po południu:

http://www.tinypic.pl/dro7a39y7pyl

 

Jak widać paczka 6xC+ jest jako "Canal+ Platinium Opcja" - na cały okres umowy, czyli 12 mies. I tak, wszystkie Canale świecą - co prawda po interwencji, którą opisywałem dzisiaj rano w tym wątku.

Numeru abonenta oczywiście Ci nie podam, bo jeszcze na głowę nie upadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem pakiet Universe+ razem z paczką Canal+ za 49zł na 12 miesięcy, najpierw chcieli mi dać za 69zł - odmówiłem, potem za 54 zł - odmówiłem i potem ostatecznie za 49zł.

 

a wypowiadałeś umowę?

jeśli chodzi o platynę to jeszcze nie dawno nie chcieli zejść ze stówki, a teraz "oddają" poniżej 50 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon. Wypowiedzenie zarejestrowane. Słabo z nią gadałem, bo ledwo co ją słyszałem. Propozycje: 64 zł Silver + 5 za najem dekodera PACE, 99 Platinum.

 

Mówiłem, że głównie sport mnie interesuje. Nawciskałem, że taniej niż 79 zł nie dam. Z resztą to prawda. To na siłę mi tego Silvera proponowała. Wymieniała jakie mecze tam lecą :) ogarnięta babka. Ja mówię, że na C sport i Canale lepsze lecą. Ona dalej ofertę lig mi podaje. Gdzie te super oferty? Podobno lepszej nie ma na razie? Cały sport za przystępną cenę albo narka. Pytać o gratisy? Dajcie jakieś argumenty do ręki, bo nie wiem co mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę (wypowiedzenie było aktualne na 30.04.2013) na nastepujących warunkach:

 

Canal+Silver (z opcją 6xC+, tj. Canal+Platinum), MR (2 karty wcześniej uzytkowane), Pace PVR (wcześniej uzytkowany), HBO za 0zł na 6 m-cy.

Całość: 64 zł włączone od nowego okresu rozliczeniowego , tj. 1.05.2013 (konsultant sam powiedział, że od nowego okresu bo część "kuponów" musi być wprowadzona "ręcznie").

A co i jak to się okaże 1 maja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Canal+Silver (z opcją 6xC+, tj. Canal+Platinum), MR (2 karty wcześniej uzytkowane), Pace PVR (wcześniej uzytkowany), HBO za 0zł na 6 m-cy.

Całość: 64 zł włączone od nowego okresu rozliczeniowego , tj. 1.05.2013 (konsultant sam powiedział, że od nowego okresu bo część "kuponów" musi być wprowadzona "ręcznie").

 

Co ja mam mówić? Powiedzieć, że czytam satkuriera? Ludzie dostają taniej, a ja tak drogo? Sam chciałbym dostać taką propozycję, ale nic takiego nie padło. Opiszesz jak wyglądały negocjacje?

 

Jestem w prawie identycznej sytuacji jak ty. Z tymże będę musiał dekoder wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numeru abonenta oczywiście Ci nie podam, bo jeszcze na głowę nie upadłem.

A co boisz sie inwigilacji czy zdemaskowania nicku przez nc+? :grin:

 

 

Wczoraj jeden z forumowiczow podal mi swoj numer abonenta cyfry zadzwonilem powolalem sie na jego numer oferte dostal taka jak podawal mi nie chciano takiej przedstawic. Czy cos zmienilem na jego koncie ? W jakim niby celu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowiec: wypowiedzenie z powodu wyłączenia m.in. 13th Street wysłałem 5.04. Otrzymali 9.04. I cisza z ich strony. Ale nigdy nie dzwonili i ja nie dzwonilem. Ale wczoraj zadzwonilem sam na 22/2200191 z zapytaniem jakie mają propozycje zanim się 30.04 rozstaniemy. Było od szczała 89 ale powiedzialem ze nie zaplace nic wiecej niz teraz, tj. 70. Wiec pojawila sie propozycja 69 zł ale nie poruszylismy tematu HBO na 6 miesiecy. Ale aby nie dac poznac ze mi zalezy poprosilem o telefon pozniej. I zadzwonil dzisiaj z 22/3104546. Potwierdza to samo za 69 co wczoraj, wiec ja że za 64zł + HBO za free na 6 m-cy wezmę. "Skonsultował to" i poszlo. A czy poszlo jak mówil to się okarze 1.05. Wg mnie grunt to spokoj i nie dac poznac, że Ci zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem pakiet Universe+ razem z paczką Canal+ za 49zł na 12 miesięcy, najpierw chcieli mi dać za 69zł - odmówiłem, potem za 54 zł - odmówiłem i potem ostatecznie za 49zł.

Ciekawe czy by dali za 44 zł? :>

 

Może jeszcze będą Ci płacić za oglądanie telewizji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...