Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To są dopiero jaja! Pierwszy telefon, odbiera facet i mówię że chce ofertę c+ silver za 59 zł. Mówi mi że to jest możliwe i nagle telefon się rozłączył... Drugi raz zadzwoniłem i odebrała pani i na moją propozycję trochę nie wiedziała o co chodzi. Gdy już jej wytłumaczyłem to stwierdziła że takiej oferty nie ma. Kazałem zapytać się przełożonego i po krótkiej przerwie też stwierdziła że nie ma tej oferty i że jest jedynie silver z dwoma c+ za 59 zł. Gdy powiedziałem że abonenci n i znajomi z c+ dostawali takie oferty nastała niezręczna cisza... [beep]i z ludzi robią. No nic, jutro wysyłam wypowiedzenie i mam już gdzieś tą platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabler, pewnie gosciowi się pomyliło ze jesteś z cyfry, a nie z n, dlatego się rozłączył.

 

Chyba te super oferty dla cyfrowców są dostępne wtedy,,gdy trafimy na półgłowka na infolinii, który się nie zorientuje, że jesteśmy w cyfrze i da nam ofertę dla n. Trzeba dzwonić i mieć szczęście by trafić na półgłowka i oferta za 59 zł gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dopiero jaja! Pierwszy telefon, odbiera facet i mówię że chce ofertę c+ silver za 59 zł. Mówi mi że to jest możliwe i nagle telefon się rozłączył... Drugi raz zadzwoniłem i odebrała pani i na moją propozycję trochę nie wiedziała o co chodzi. Gdy już jej wytłumaczyłem to stwierdziła że takiej oferty nie ma. Kazałem zapytać się przełożonego i po krótkiej przerwie też stwierdziła że nie ma tej oferty i że jest jedynie silver z dwoma c+ za 59 zł. Gdy powiedziałem że abonenci n i znajomi z c+ dostawali takie oferty nastała niezręczna cisza... [beep] z ludzi robią. No nic, jutro wysyłam wypowiedzenie i mam już gdzieś tą platformę.

 

Szczerze mówiąc, to nie wiem, co o tym myśleć. Niektórzy piszą tu, że dostali super oferty w naprawdę rewelacyjnych cenach, a z drugiej strony widzę, że są też przypadki, że dalej za C+Platinum+HBO+MR każą sobie płacić 139 złotych. Nie wiem, czy te super obniżki to prawda, czy tylko pracownicy NC+ wypisują tu bzdury, abyśmy my - obecni abonenci C+ nie czuli się poszkodowani, że Ci z "N" mają o wiele taniej. Tak, żeby zatkać nam ryja :)

Mimo, że umowę na C+Superpremium+HBO+MR mam do końca lipca, zdecydowałem się wczoraj wysłać wypowiedzenie w związku z wyłączeniem 13-Street. Zobaczymy, co się zmieni, bo ja już nie chcę płacić za telewizję 128 złotych. Podziękował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dopiero jaja! Pierwszy telefon, odbiera facet i mówię że chce ofertę c+ silver za 59 zł. Mówi mi że to jest możliwe i nagle telefon się rozłączył... Drugi raz zadzwoniłem i odebrała pani i na moją propozycję trochę nie wiedziała o co chodzi. Gdy już jej wytłumaczyłem to stwierdziła że takiej oferty nie ma. Kazałem zapytać się przełożonego i po krótkiej przerwie też stwierdziła że nie ma tej oferty i że jest jedynie silver z dwoma c+ za 59 zł. Gdy powiedziałem że abonenci n i znajomi z c+ dostawali takie oferty nastała niezręczna cisza... [beep] z ludzi robią. No nic, jutro wysyłam wypowiedzenie i mam już gdzieś tą platformę.

 

A zauważyłeś kolego że te oferty dostają ci, którzy wysłali wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z ncplus:

universe+ 6xC+ mr(kameleon)+ pace 500 za 64zl na 18mies :brawo:

Dla mnie spoko,ofertę przyjąłem miałem optimum hd + hbo na 6 mies+ mr(kameleon) za 66 :lol2:

 

Zobaczcie, super oferty mają Ci, którzy dopiero co założyli konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z ncplus:

universe+ 6xC+ mr(kameleon)+ pace 500 za 64zl na 18mies :brawo:

Dla mnie spoko,ofertę przyjąłem miałem optimum hd + hbo na 6 mies+ mr(kameleon) za 66 :lol2:

 

Zobaczcie, super oferty mają Ci, którzy dopiero co założyli konto.

 

 

Tak jak TY:) 22 marca 2013 hahaha :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkl ty za to masz mnóstwo postów i zarejestrowałeś się lata temu.

 

Trudno, kiedyś trzeba się przyznać. To zakrojona na dużą skalę akcja dezinformacyjna opłacana przez słoneczną konkurencję.

 

Ludzie, bądźcie poważni. Kto miałby interes w robieniu was w konia. Narzekacie a wysłać wypowiedzenia się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z ncplus:

universe+ 6xC+ mr(kameleon)+ pace 500 za 64zl na 18mies :brawo:

Dla mnie spoko,ofertę przyjąłem miałem optimum hd + hbo na 6 mies+ mr(kameleon) za 66 :lol2:

 

Zobaczcie, super oferty mają Ci, którzy dopiero co założyli konto.

 

 

Tak jak TY:) 22 marca 2013 hahaha :brawo:

 

Mówię o użytkowniku conny123. Ja już ma chociaż 30 postów i 1 ostrzeżenie :) Poza tym, ja nie mam super-oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam za ile to Wam się nie udało dostać C plusy wszystkie i HBO gratis i MR gratis to odnoszę wrażenie że NC PLUS jest tańsze aniżeli Cyfrowy Polsat. Kochani, coś mi się nie chce wierzyć ... , ktoś tu coś ściemnia nieźle. No chyba że NC PLUS to samobójcy dający poniżej kosztów swoje programy ...
Dziwię sie! ??ze aadministracja forum niczego nie robi i pisze paru gości jak to nc plus prowadzi akcje charytatywną prawie za darmo rozdają platyne za darmo!! Nie zdziwie sie jak jutro niektórzy napiszą, ze nc na kolanach prosi by za złotych jeden zostać abonentem NC+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkl ty za to masz mnóstwo postów i zarejestrowałeś się lata temu.

 

Trudno, kiedyś trzeba się przyznać. To zakrojona na dużą skalę akcja dezinformacyjna opłacana przez słoneczną konkurencję.

 

Ludzie, bądźcie poważni. Kto miałby interes w robieniu was w konia. Narzekacie a wysłać wypowiedzenia się nie chce.

 

Wypowiedzenie wysłałem. Chcesz skan zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dopiero jaja! Pierwszy telefon, odbiera facet i mówię że chce ofertę c+ silver za 59 zł. Mówi mi że to jest możliwe i nagle telefon się rozłączył... Drugi raz zadzwoniłem i odebrała pani i na moją propozycję trochę nie wiedziała o co chodzi. Gdy już jej wytłumaczyłem to stwierdziła że takiej oferty nie ma. Kazałem zapytać się przełożonego i po krótkiej przerwie też stwierdziła że nie ma tej oferty i że jest jedynie silver z dwoma c+ za 59 zł. Gdy powiedziałem że abonenci n i znajomi z c+ dostawali takie oferty nastała niezręczna cisza... [beep] z ludzi robią. No nic, jutro wysyłam wypowiedzenie i mam już gdzieś tą platformę.

 

A zauważyłeś kolego że te oferty dostają ci, którzy wysłali wypowiedzenie?

 

Tak, zauważyłem. Wiele razy przedłużałem różnorakie umowy bez wypowiedzenia i wszędzie dostawałem to co dostali inni po wysłaniu wypowiedzeniu po tym jak powiedziałem im czego oczekuje i że wiem że są takie warunki. Jak komuś zależy na kliencie to staje na uszach aby go nie stracić a tutaj widzę na odwrót. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zmigrowałem do nC+, jednak umowa obowiązywać będzie dopiero od 1 maja. Dotąd miałem C+ Optimum za 65 zł. Po przeczytaniu dzisiejszych informacji sam zadzwoniłem. Dostałem Silver i 6x Canal+ za 69 zł, umowa na 18 m-cy. Jakby to było na 12 m-cy to bym podziękował i spróbował za kilka dni, ale te 18 mnie skusiły. Próbowałem jeszcze wycisnąć HBO, ale konsultant nie chciał się zgodzić. Do tego dekoder za 0 zł Sagemcom HD (jak dotąd miałem Pace SD). Wiem, że chyba trochę lipny, ale nie potrzebuję specjalnych wodotrysków, więc mi starczy, ważne że w HD. MR też mi nie potrzebny, bo mam 1 telewizor. Szczerze mówiąc mi samemu te oferty wydają się podejrzane, że zeszli z ceny o 40%, no ale słuchałem uważnie konsultanta, wymienił m.in. że pakiet C+Platinum z Canal+Sport, C+Film, itd. w ofercie promocyjnej 0 zł przez cały okres trwania umowy, czyli 18 m-cy.

 

A jeszcze takie pytanie, bo o to zapomniałem się zapytać, a może ktoś wie. Dekoder mam odebrać w punkcie nC+, ale czy dostanę do niego nową kartę czy zostanę na tej co mam z Cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zobaczcie co pisałem na temat NC+ jeszcze kilka dni temu i kiedy zarejestrowałem konto. Gdybym był pracownikiem NC+ nie polecałbym wam wysyłania wypowiedzeń!!! To co mam w stopce jest możliwe (w N) i z tego co czytam tutaj to niektórzy abonenci Cyfry+ również powoli dostają takie oferty z DUK. Jak mówi klasyk: MACIE BYĆ TWARDZI A NIE MIĘTCY!!! Wypowiadać i negocjować aż nie dostaniecie odpowiedniej oferty. Przecież wypowiedzenie możecie zawsze wycofać ostatniego dnia! Trzeba tylko postawić na swoim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o użytkowniku conny123. Ja już ma chociaż 30 postów i 1 ostrzeżenie :) Poza tym, ja nie mam super-oferty

 

conny123

 

Posty: 2

Dołączył(a): 21 kwi 2011, o 19:50

 

Dobrze, ok. Przyznaję się do błędu, nie spojrzałem na datę rejestracji, jedynie na ilość postów i napis "jestem tu nowy".

Co nie zmienia faktu, że nagle 40% obniżki są dziwnie podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...