Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem wypowiedzenie do nc+ po tym jak zostały wyłączone kanały z oferty Cyfry+ i kiedy została mi przedstawiona jedyna zresztą oferta migracji pakiet All Inclussive + wraz z wymianą dekodera na nowy za 149,00 zł lub 199,00 zł. Moja propozycja pakietu Canal+ Platinum wraz z HBO, Cinemax i Filmbox nie została mi przedstawiona. Wiem, że za kwotę 159,00 zł niektórzy abonenci nc+ dostali taką ofertę. Taką kwotę, mógłbym ewentualnie przyjąć.

Wysłałem wypowiedzenie i zaczął dzwonić telefon z nc+. W końcu zdecydowałem się dziś go odebrać. Jakież było moje zdziwienie, jak Pani konsultant zaproponowała mi ten sam pakiet All Inclussive+. Pakiet, którego od wczoraj oficjalnie nie ma i z którego ja kilka dni temu zrezygnowałem. Pani powiedziała, że ten pakiet cały czas jest. Zaproponowała mi All Inclusive+ za 179,00 zł / m-c na starym zawieszającym i wyłączającym się sprzęcie Sagemcom. Kiedy zapytałem o nowy dekoder, został mi zaproponowany dekoder w dzierżawie za 5,00 zł /m-c , czyli razem mój abonament za kolejne 18 miesięcy wynosił by mnie 184,00 zł / m-c. Kiedy powiedziałem, że mogę przystać na pakiet Canal+ Platinum wraz z HBO, Cinemax i Filmbox. To dowiedziałem się, że nie opłaca mi się go brać, bo on kosztuje dla mnie 179,00 zł / m-c, a lepszy jest All Inclusive+. Napisałem e-maila do nc+ , że po raz kolejny nie przyjmuje tej oferty i napisałem czego oczekuje. Oczekuje tej oferty o której napisałem wyżej i dekoder za 0,00 zł na wynajem. Obecnie mam pakiet Canal + Optimum HD + Multi, umowa z konsolą na 26 miesięcy. Dodam jeszcze, że do tej pory płacę 150,90 zł. Opłata abonamentowa za m-c IV/2013 będzie ostatnią. Normalnie cyrk, a miało być tak pięknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej podstawie chyba nie.

 

Możesz spróbować wrócić do swojej starej umowy sprzed migracji: http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=6379

Możesz ją kontynuować, bądź jeśli byłeś abonentem C+ i chcesz rozwiązać umowę, to po przywróceniu starej umowy możesz pokusić się o rozwiązanie umowy z powodu wyłączenia kanałów gwarantowanych 1.04.2013

 

Jednak w przypadku ESPN America sprawa może (ale nie musi) wyjaśnić się szybciej niż z Polsatem HD i Polsat Sport News, bo na podstawie artykułu można dojść do wniosku, że problemem jest komunikacja nc+ z operatorem tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej podstawie chyba nie.

 

Możesz spróbować wrócić do swojej starej umowy sprzed migracji: http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=6379

Możesz ją kontynuować, bądź jeśli byłeś abonentem C+ i chcesz rozwiązać umowę, to po przywróceniu starej umowy możesz pokusić się o rozwiązanie umowy z powodu wyłączenia kanałów gwarantowanych 1.04.2013

 

Jednak w przypadku ESPN America sprawa może (ale nie musi) wyjaśnić się szybciej niż z Polsatem HD i Polsat Sport News, bo na podstawie artykułu można dojść do wniosku, że problemem jest komunikacja nc+ z operatorem tego kanału.

 

ja podpisałem umowe w punkcie wczoraj, to znaczy, że moge wrócic do starej umowy która kończy mi się w kwietniu? wypowiedzenie było wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tam napisali możesz "w formie reklamacji możesz cofnąć się do umowy sprzed migracji". Na wszelki wypadek dopytaj się w centrum nc+, ale wydaje mi się, że przywrócą Ci umowę do stanu dokładnie przed migracją czyli kończącą się w kwietniu. Zapytaj się tam na forum, w razie czego będziesz miał podkładkę jak Ci Administrator odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz dobrac MR do umowy, najlepiej to zrobic przed migracja

 

Slayer jesteś pewny , iż na zasadach cyfry czyli druga niezależna karta. A jaki dekoder do multiroomu jako drugi polecacie , bo podstawowy mój to opticum TS 9600 a astonem 2.26

Tak, pisaly w innym watku osoby ktore dobieraly w ten sposob MR tylko musisz isc do APS-u pytac

Co do dekodera/tunera to juz zalezy w jakiej kwocie, do 200 zl juz kupisz cos z opticuma czy arivy(oczywiscie uzywki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie C+Kompakt HD (9 mies. 41 zł i 3 mies. 82 zł), umowa do lipca 2013 r., czyli od maja do lipca 82 zł. Wypowiedzenie wysłane po świętach ze względu na wyłączenie kilku kanałów (takie mam prawo), żeby nie załapać się na płacenie 82 zł, wtedy płacę do końca kwietnia 41 zł i koniec mojej umowy z C+. Rok wcześniej płaciłem przez całą umową 35 zł za Canal+ Kompakt, teraz 41 zł. Tuner mam swój i żadne multiromy mnie nie interesują, czyli sama karta c+.

W piątek telefon z nc+. Mówię, że zależy mi głównie na canal+'sach (6 kanałów) i widzę, że w nowej ofercie, aby mieć wszystkie canal+ znowu trzeba mieć abonament za 119 zł (palatinum) i nie można wziąć canal+'sów w najniższym pakiecie (comfort+) za 39 zł.

Konsultant proponuje mi (ze względu na to, że jestem stałym i długoterminowym abonentem) pakiet najniższy comfort+ i paczka canal+ (6 kanałów) za 79 zł. Ja mówię, że dla mnie to za dużo i dziękuję i że ewentualnie chciałbym wziąć tylko paczkę canal+, ale on na to, że nie ma takiej możliwości (kiedyś w starej cyfrze była). Więcej niż 60 zł za comfort+ i paczkę canal+ nie dam, bo przecież dla mnie to wzrost abonamentu o ponad 90% ( z 41 zł na 79 zł). Czy uważacie, że da się to wyrwać w niższej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów. Czy możecie mi podpowiedzieć jeżeli teraz mam Prestige , MR, dwa dekodery Pace PRV 500 płacę 144 zł umowa do kwietnia 2014 nSport i MGM przez 6 m gratis. Czy warto mi teraz emigrować do nc+ na nowych zasadach.Jeżeli tak to proszę o podpowiedz na jakich. Poz. Davson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...