Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Teraz ich super propozycja migracji - 179 zł za All-Inclusive + 0 zł za MR, Philips - 10 zł, Pace - 20 zł = 209 zł :DDDDDDD

 

Czekam na rozwój sytuacji.

 

Cyfre mam od 2008 roku - jak dołączyłem do tego forum :)

 

Hmm... nie proponowali Ci 0 zł za mroom i 0 zł za dekodery? Ja dostałem propozycję zapłacenia całości aktywacji za dekodery i wtedy się już nie płaci miesięcznej kwoty(która jest większa niż jednorazowa opłata aktywacyjna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jeśli ktoś czeka uparcie na listy od nc+, które rzekomo miały być wysłane po 2 kwietnia się trochę rozczaruje.

Wczoraj z ciekawości się chciałem dowiedzieć w pracy czy zostały one już wysłane i ku mojemu zdziwieniu, wytyczne które dostaliśmy to "Składować Do Odwołania".

I faktycznie informacja widnieje taka na wszystkich paletach :) Zdjęcie poniżej.

Z tego co się orientuję w innych miastach to samo :)

Pozdrawiam

 

 

Wydaje mi się ,ze wstrzymują listy ze wzgledu na wszczęcie postępowania przez UOKiK wobec ITI ( ITI wysłało już do Nkowców takie listy ) Francuzik się przestraszył kary 10 % ubiegłorocznych przychodów.

 

ja nadal nic nei dostałem od N - a nie mogę się doczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do maila odnośnie zmian w C+. Problem w tym, że nie wszyscy otrzymują tego maila. Ja nie mam, w spamie też nie widziałem ;) Ale i tak nie mam zamiaru wypowiadać umowy. Teraz za C+ Optimum + HD Promo + Pace płacę 62 zł. Umowę mam do grudnia. Tych kanałów, które wyłączają zarówno teraz, jak i od 1 lipca i tak nie oglądam, więc nie ma sensu podejmować jakichkolwiek kroków póki co. Sytuacja jest rozwojowa - jak mawiają. Spokojnie czekam na to co się wydarzy. Jeśli wypowiem umowę teraz, to za kanały Cyfry ze sportem zaproponują mi pakiet za 99PLN. Marny interes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jest jeszcze możliwość zakupu Sagemcoma HD w APS-ach? Jaka cena? Czy musi kupować właściciel umowy czy ktokolwiek?

Tak! Pod warunkiem, że posiadasz pismo z Cyfry+ upoważniające do zakupu. Cena 149 PLN

Dostałem takie psimo, zniżka na PVR-a 10 zł lub Sagemcom za 149 zł. Dość dużo jak na sprzęt który nie będzie docelowo sprzętem w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory - C+Prestige HD - MR 0 zł - 2 boxy - Philips - 0 zł ( bo mam go długo ), Pace - 20 zł = 169 zł - Abonament taki dostałem po przedłużeniu na 18 mcy w lutym br.

 

Teraz ich super propozycja migracji - 179 zł za All-Inclusive + 0 zł za MR, Philips - 10 zł, Pace - 20 zł = 209 zł :DDDDDDD

 

Powiedziałem im, że oszaleli z tymi cenami, że oferta w żaden sposób mnie nie satysfakcjonuje i że wyślę im wypowiedzenie w najbliższym czasie.

 

Czekam na rozwój sytua

Cyfre mam od 2008 roku - jak dołączyłem do tego forum :)

Co tu pisać? Jak oni chcą tracić klienta, który płaci takie pieniądze jak Ty to życzę im powodzenia. Jak oni chcą prowadzić ten interes?

Co do wstrzymania wysyłki listów do nas to może to świadczyć o wyczekiwaniu jak uda się transfer ludzi z n do nc+. Ale i tak kluczowi klienci to obecni z cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie mam nadzieje ze nie będzie tak jak w siatkówce,ze prowadzimy 2-0 już witamy się z gąska i przegrywamy 3-2))))Julkowi nie można dać ani chwili oddechu,trzeba go nękać i działać,nie zadowalać się ochłapami dalsza krytyka musi być,przestańcie dzwonić na centrum abonenta i pytać się o oferty bada nowe będą na stronie i wtedy podejmujcie negocjacje.Trzeba działać cały czas i pokazywać swoje niezadowolenie,wysyłać wypowiedzenia,cofnęli wysyłkę listów co to zmienia,cofnęli ja tylko żeby kary nie płacić.Wszyscy zasypujmy ich wypowiedzeniami to bardzo ważne ,niech nikt nie myśli a ok 2 moich kumpli wysłali to ja nie wysyłam i poczekam co oni ugrają,wszyscy mamy działać razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał tata 2 listy (bo ma 2 abonamenty) od NC+ trafił jeszcze na partię wysłaną w kopercie ulotka , regulamin , list od Żuliana . Regulamin przebija trudnością ogarnięcia , nie wiem nie ogarniamy jadę do APS-u wkróce . Ale mamy pytanko czy możemy zostać na tych samych tunerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do maila odnośnie zmian w C+. Problem w tym, że nie wszyscy otrzymują tego maila. Ja nie mam, w spamie też nie widziałem ;) Ale i tak nie mam zamiaru wypowiadać umowy. Teraz za C+ Optimum + HD Promo + Pace płacę 62 zł. Umowę mam do grudnia. Tych kanałów, które wyłączają zarówno teraz, jak i od 1 lipca i tak nie oglądam, więc nie ma sensu podejmować jakichkolwiek kroków póki co. Sytuacja jest rozwojowa - jak mawiają. Spokojnie czekam na to co się wydarzy. Jeśli wypowiem umowę teraz, to za kanały Cyfry ze sportem zaproponują mi pakiet za 99PLN. Marny interes...

Dokładnie myślę tak samo.Programy, które wyłączają i tak nie oglądam, więc nawet mnie to cieszy.Szkoda tylko Eurosportów, które podobno mają wyłączyć w sierpniu,ale też da się znieść.Oby tylko nie zmusili do migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy intrnauci chyba pękli ci z nc+ ja przed chwilą migrowałem płacilem 133 zł za prestige hd bez MR i erotyków i pace za 0 a dostałem platinum z HBO za 129 zł na 9 miesięcy i 149 na kolejne 9 miesięcy . Jak uwarzacie?

 

Zapominasz chyba o jednym wielu ludzi brało tanie pakiety by mieć dostęp do podstawowych kanałow ponieważ jedynie satelita Cp Cyfra na terenie całej Polski zapewnia stały dostęp..

Skoro wielu płaciło niskie abonamenty np. po 14 złotych ( Start) to skok na 50 złotych i więcej jest skokiem wielokrotnym.. Nie każdy chce i ma na to kasę by oglądać full pakiety platform cyfrowych .. Ludzie mają też i inne bardziej ciekawe zajęcia..

 

Ja dostałem propozycję na platinum z HBO za 119 przez cały okres obowiązywania umowy + 10 zł za dekoder ale nie skorzystałem z tej oferty :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem propozycję na platinum z HBO za 119 przez cały okres obowiązywania umowy + 10 zł za dekoder ale nie skorzystałem z tej oferty :-)

Pozdrawiam

 

To samo mi zaproponowali za 129, z tym że dekoder gratis :lol2: Cwaniaki :D

 

Wypowiedzenie zarejestrowane od 27 marca. Koniec umowy 30.04.2013 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie również zaproponował koleś z call center platinum za 129 z HBO Canalami i tymi innymi Vod i cos tam jeszcze, a ja mówię... nieee a on mi żebym chwile zaczekał, po chwili mówi że ma mi do zaoferowania w tej samej cenie bez zmian jeszcze MultiRoom dekoder MediaBox. Czy mam się zgadzac ? bo rozmowe odłozyłem na jutro bo mam się zastanowic

p.s a czy mediabox można dodac do MR mając juz TurboDekoder 500GB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą taka rozmowa z konsultantką (cytaty niedosłowne), dzwoniła z ZASTRZEŻONEGO.

ONA: Witam, dzwonię z NC+, czy rozmawiam z Panem XYZ?

JA: Tak.

ONA: Czy mogę przedstawić ofertę migracji?

JA: Tak, proszę bardzo.

ONA: Co najbardziej Pana interesuje w naszej ofercie? Sport? Film?

JA: Sport. I dlatego przedłużyłem umowę z cyfrą na 18 miesięcy, która daje mi dostęp do wszystkich transmisji.

ONA: Przygotowaliśmy dla Pana ofertę przejścia do NC+ na pakiet PLATINUM za 99zł. Widzę, że posiada Pan C+Optimum za 77zł.

JA: Tak i jestem bardzo zadowolony. Pakiet wykupiłem tylko dla paczki C+. Nie rozumiem, dlaczego mam płacić 99zł, skoro 2 tygodnie temu namawialiście mnie na podpisanie umowy na 18 miesięcy za 77zł? A tak poza tym, czy Wasza oferta zawiera Multiroom?

ONA: Nie. 99zł za PLATINUM bez MR.

JA: Ale ja teraz mam MR z dwiema kartami?

 

 

Trochę to dziecinne. Dzwonią, nie mają argumentów aby przekonać do migracji, a lekko przyciśnięci do muru,się rozłączają? Kompletny brak profesjonalizmu.. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie również zaproponował koleś z call center platinum za 129 z HBO Canalami i tymi innymi Vod i cos tam jeszcze, a ja mówię... nieee a on mi żebym chwile zaczekał, po chwili mówi że ma mi do zaoferowania w tej samej cenie bez zmian jeszcze MultiRoom dekoder MediaBox. Czy mam się zgadzac ? bo rozmowe odłozyłem na jutro bo mam się zastanowic

p.s a czy mediabox można dodac do MR mając juz TurboDekoder 500GB ?

Poczekaj jeszcze maamy czas do 30 kwietnia gdzie chcesz sie spieszyc beda jeszcze lepsze korzystniejsze oferty a jak wyslesz wypowiedzenie to dostaniesz jeszcze lepsza oferte badz cierpliwy nie podpalaj sie ja tez bym chciał miec juz teraz,ale poczekam w czerwcu jakie beda mieli atuty ligi sie skoncza,beda musieli obnizyc bo sie powie czmeu mam płacic przez 2 miesiace wakacji za cos co zacznie sie od wrzesnia?Ligi nie graja,a kto oglada filmy w wakacje i siedzi w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kary 10 % ubiegłorocznych przychodów.

Odnośnie kar, to wyjaśniam, że przychody z ubiegłego roku C+ plus n-ki = ogółem i od tego 10% kary.

 

Nie do końca. Na razie UOKiK wszczęło postępowanie wobec spółki ITI Neovision, a nie Canal+ Cyfrowy. Na rynku wciąż działają dwie spółki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą taka rozmowa z konsultantką (cytaty niedosłowne), dzwoniła z ZASTRZEŻONEGO.

ONA: Witam, dzwonię z NC+, czy rozmawiam z Panem XYZ?

JA: Tak.

ONA: Czy mogę przedstawić ofertę migracji?

JA: Tak, proszę bardzo.

ONA: Co najbardziej Pana interesuje w naszej ofercie? Sport? Film?

JA: Sport. I dlatego przedłużyłem umowę z cyfrą na 18 miesięcy, która daje mi dostęp do wszystkich transmisji.

ONA: Przygotowaliśmy dla Pana ofertę przejścia do NC+ na pakiet PLATINUM za 99zł. Widzę, że posiada Pan C+Optimum za 77zł.

JA: Tak i jestem bardzo zadowolony. Pakiet wykupiłem tylko dla paczki C+. Nie rozumiem, dlaczego mam płacić 99zł, skoro 2 tygodnie temu namawialiście mnie na podpisanie umowy na 18 miesięcy za 77zł? A tak poza tym, czy Wasza oferta zawiera Multiroom?

ONA: Nie. 99zł za PLATINUM bez MR.

JA: Ale ja teraz mam MR z dwiema kartami?

 

Trochę to dziecinne. Dzwonią, nie mają argumentów aby przekonać do migracji, a lekko przyciśnięci do muru,się rozłączają? Kompletny brak profesjonalizmu.. :shock:

Świetny post do celów edukacyjnych. Poza tym informuję, że kolor czerwony jest zastrzeżony dla moderacji – patrz regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...