Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@dlugi213 Pełna zgoda jesteśmy rozpuszczeni :D , ale terapia szokowa jaką nam zafudowała NC+ to gruba przeginka :twisted:

 

@jego cień Dodaj że kinomanów robi się w bambuko tak samo jak fanów sportu, część premier z C+ głównego zwanego z francuska clear znaczy się clair :lol2: pojawi się na C+Film po kilku miesiącach (jeśli w ogóle) a pewnie będą ta najlepsze premiery, przynajmniej te tych najgłośniejszych filmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem tu nie są ceny same w sobie, ale różnica jaką trzeba dopłacić, często za nic, tzn. za kanały, których i tak się nie będzie oglądać. Porównując ceny pakietów, jakie były w C+ bez promocji do aktualnych cen w nc+ już po promocji, to tak tragicznie to nie wygląda. Jest jedno ale - abonenci w C+ mieli często niższe ceny od wyjściowych, wypracowane jakieś zniżki, wysyłanie wypowiedzeń z końcem umowy aby uzyskać niższą cenę lub trochę lepszy pakiet za tą samą cenę było standardem. A teraz migrując masz płacić za coś np. 20 zł więcej. Ktoś powie - phi, co tam 20 zł, ale w skali 18 miesięcy to daje 360 zł. I za co mam komuś dać ekstra 360 zł? Po to, żeby prezesik woził się lepszą furą? Wolę te pieniądze spożytkować w inny sposób, nie wiem, kupić dziecku nową kurtkę na zimę, czy cokolwiek. Wychodzę z założenia, że skoro dało się coś puścić po 65-75 zł wcześniej, to jest to tyle warte. A dołożenie kilku zbędnych kanałów, przynajmniej dla mnie, nie podnosi tej wartości. I tego się będę trzymał przy negocjacjach. Ustaliłem, co jest mi potrzebne (interesuje mnie tylko Universe+ i MR, ewentualnie C+Silver i MR, dekodery mam swoje) i ile jestem w stanie za to zapłacić. Dogadamy się to się dogadamy, nie to nie, ot cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Cyfra strzeliła sobie w stopę dając umowy po 62 złote i dodatkowo dwie karty......" dlaczego tak uważasz; skoro biznesowo im to się opłacało to dlaczego nie? (nie słyszałem aby c+ było zadłużone bo dawało abo za 62 zł). To teraz ten nowotwór nc+ strzela sobie nie w stopę a w głowę - po co łączą się firmy? pytanie retoryczne podobnie jak z dublem na licencje wielu kanałów - a tu co mamy tylko podwyżki i to zdrowe bo jeśli komuś oferuje się podwyższenie miesięcznego abonamentu o 40-50 zł to znaczy że traktuje się go jak barana, którego tylko można strzyc - może niektórzy lubią być strzyżeni ale np. ja wysiadam z tego autobusu bez kierowcy i hamulców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu by nie było gdyby zrobili pakiet podstawowy za około 50zł i do nich można było by dokupić paczki premium sport , premium film po około 30zł.

Tak by ci co chcą to by mieli sport za 80zł lub film za 80 albo jedno i drugie np za 100zł. Byłby wybór i nie było by tego wszystkiego. Ale ja może nie rozumiem ich oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie za superpremium + mr z 2 cameleonami + pace pvr + hbo go + filmbox/cinemax na 7 miesięcy płacę 94 zł.

zdaję sobie sprawę, że to relatywnie niska kwota za taki pakiet i trochę o niego musiałem powalczyć.

 

myślę, że za to co mam (bez filmboxów i cinemaxów bo tam nic nie ma ale z history hd) mogę płacić max 109 zł.

 

nie szufladkujcie ludzi bo to jest mega śmieszne.

ja lubię obejrzeć i naszą badziewną ligę i hbo i kanały w stylu History, NatGeo, Travel. inna sprawa, że nie mam na to za wiele czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
... Dodaj że kinomanów robi się w bambuko tak samo jak fanów sportu, część premier z C+ głównego zwanego z francuska clear znaczy się clair pojawi się na C+Film po kilku miesiącach (jeśli w ogóle) a pewnie będą ta najlepsze premiery, przynajmniej te tych najgłośniejszych filmów.

 

No to w końcu jak to jest, nc+ jest cacy według Ciebie, czy może jednak niekoniecznie, bo zaczynam mieć w tym temacie mętlik w łepetynie? :D

 

nc+ robi sobie jaja z kinomanów i fanów sportu, nie mówiąc już o tych, którzy lubią i jedno i drugie, i którym w sumie pozostaje tylko All inclusive za bagatela 179 PLN na miesiąc i to już po wszystkich upustach + oczywiście opłaty za sprzęt, by móc skorzystać ze wszystkiego za co się płaci.

 

To jest dopiero chucpa, choć w wypadku odniemieckiej ITI, to słowo wygląda dość dziwnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ jest mnie cacy a nawet czasem be, zależnie od nastroju :lol2: A tak na serio gdyby nie fuzja nigdy bym nie założył konta na satkurierze, wystarczyło mi że mogłem czytać bez przeszkód przez tyle lat jako niezarejestrowany gość. Jednak pewne ruchy NC+ przed pojawieniem się nowej oferty skłoniły mnie pod koniec stycznia do rejestracji, miałem spore obawy ale efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że dyskusja jest bez sensu, Cyfra strzeliła sobie w stopę dając umowy po 62 złote i dodatkowo dwie karty, które funkcjonowały w dwóch rożnych gospodarstwach. Po 31 złotych za C+ Optimum. no wybaczcie, ale takiej oferty to chyba w całej Europie nie znajdziecie, rozpuścili nam doopska i tyle, dlatego teraz tak ciężko o kompromis.

Pomimo to wychodzili na swoje. Dla mnie w pewnym sensie powszechne wydawanie dwóch niezależnych kart w sumie okazało się niekorzystne, gdyż z MR korzystałem tylko w jednym gospodarstwie domowym i bieganie z kartą nie było wielkim problemem. Dla takich jak ja C+OPtimum za 65 zł plus w ostatniej umowie 10 zł MR /wcześniej 0 zł/ to wszystko co było to warte /chociaż dochodziło jeszcze 8 zł za Promo/. Nie mam ochoty płacić dodatkowe kilkadziesiąt złotych, zwłaszcza, że tracę kilka kanałow, które bardzo często oglądam /np. Sci-Fi, TCM/, a zaraz mogę stracić kolejne np.Comedy Central, przede wszystkim kanały dla dzieci z Nickelodeon na czele. Przy sporym abonamencie za NC+ nie bardzo mnie będzie stać na wykupienie CP, gdzie nadal te kanały będą. Każdy ma własną kalkulację. Dla mnie decydującą sprawą może być duża liczba kanałow niegwarantowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przeszedłem z C+ do NC+ w C+ miałem prestiż teraz mam all inclusive na 18 miesiacy za 179zl + 2 multiroomy + wymiana dekodera na mediabox+ tylko mnie zdziwilo ze mam osobiscie udac sie do autoryzowanego punktu po odbior a nie kurier i przy okazji oddajac stary dekoder

Multiroom z 2 cameleonami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Platyna z MR C+ i PVRem za 99 złotych jest do przyjęcia dla wieeelu."

Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie podwyżka abonamentu o prawie 40zł miesięcznie tylko po to żeby oglądać T-ME jest dla mnie NIE DO PRZYJĘCIA.

Mamy niejako noz na gardle ceny drastycznie skoczyly ,a nie kazdemu usmiecha sie CP..bedąc z Cyfrą ladne lata czlowiek tez sie do jakiegos statutu tv przyzwyczail..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą rozmawiałem z konsultantem NC+ , podobnie jak kilka dni temu , interesuje mnie czy będę mógł zostać na swojej umowie przedłużonej w lutym tego roku na 18 mieś C+Optimum , HD Promo pace PVR ,MR , HBO i inne dodatki za 75 zł , kilka dni temu otrzymałem info od konsultanta , że nie , dostanę pismo , które jest już wysłane i powinienem na dniach je mieć , dzisiejsza rozmowa z konsultantem - pisma nie zostały wysłane , trwa weryfikacja warunków umów i nie wykluczone , że będę mógł umowę wypełnić do końca okresu na który była zawarta, wczoraj byłem w APS tam z kolei Pani była pewna , że można zostać na swojej umowie , bo była na szkoleniu i taką informację jej przekazano....niezły [beep] , masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a powiedzcie czy przy tej technologii tvsat /tunery, karty to : każdy bez wyjątku mógłby wybrać tylko TE kanały które GO interesują i za nie PŁACIĆ.to tyle .....i cała reszta nie istnieje.pozdr.

obecnie mam CANAL+ OPTIMUM HD +HBO HD i płacę 113zł i mam te same problemy co tysiąc innych odbiorców /czy migrować, wypowiadać i zastanawiać się co dalej.jakby ludzie nie mieli innych poważnych problemów życiowych.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fafik73 jak to leciało ... nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam... znaczy się nie wierz konsultantowi :lol2: , ja w zeszłym tygodniu otrzymałem dwie całkowicie sprzeczne informacje od pracownika APS i od konsultanta. Na dzień dzisiejszy czekamy na listy miłosne od NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się umowa kończy 31 maja płacę obecnie za optimum HD +canal +plus 89 zeta i nie wysyłam żadnego wypowiedzenia.. to co się dzieje.. ?? Przechodzę na okres.. nieograniczony..??

Przechodzę w czym Cyfrze czy nce+ migracja z automatu do jakiego pakietu. ???Umowa na czas nieokreślony w moim pakiecie to 110 złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że dyskusja jest bez sensu, Cyfra strzeliła sobie w stopę dając umowy po 62 złote i dodatkowo dwie karty, które funkcjonowały w dwóch rożnych gospodarstwach. Po 31 złotych za C+ Optimum. no wybaczcie, ale takiej oferty to chyba w całej Europie nie znajdziecie, rozpuścili nam doopska i tyle, dlatego teraz tak ciężko o kompromis.

Pomimo to wychodzili na swoje. Dla mnie w pewnym sensie powszechne wydawanie dwóch niezależnych kart w sumie okazało się niekorzystne, gdyż z MR korzystałem tylko w jednym gospodarstwie domowym i bieganie z kartą nie było wielkim problemem. Dla takich jak ja C+OPtimum za 65 zł plus w ostatniej umowie 10 zł MR /wcześniej 0 zł/ to wszystko co było to warte /chociaż dochodziło jeszcze 8 zł za Promo/. Nie mam ochoty płacić dodatkowe kilkadziesiąt złotych, zwłaszcza, że tracę kilka kanałow, które bardzo często oglądam /np. Sci-Fi, TCM/, a zaraz mogę stracić kolejne np.Comedy Central, przede wszystkim kanały dla dzieci z Nickelodeon na czele. Przy sporym abonamencie za NC+ nie bardzo mnie będzie stać na wykupienie CP, gdzie nadal te kanały będą. Każdy ma własną kalkulację. Dla mnie decydującą sprawą może być duża liczba kanałow niegwarantowanych.

 

Sedno. Każdy ma swoją kalkulację, dlatego staram się patrzeć obiektywnie. Jest grupa osób płacąca do tej pory za Prestige 144 złotych (czy ileś tam), brali to bez szemrania, bez targowania, dla nich dodatkowe 25zł za All Inclusive nie stanowi różnicy, bo dochodzi im sporo sportu i jakieś tam wytwórnie, o których tu wiecznie piszecie, a ja nawet nie wiem co to jest, bo mnie to nie interesuje. Po drugiej stronie barykady są ludzie mający C+ Optimum z MR i dekiem za 62 złotych i im się w głowie nie mieści, by dać dodatkowe 37 złotych za Platynę, za kilka kolejek LM i ligi włoskiej, LE mieli w TVN Turbo. I ci będą stawać okoniem najbardziej. ALE SĄ TEŻ TACY, myślę, że chyba największe grono, którzy mieli C+ Optimum z MR i PVR za 80 złotych i ciut więcej, 82, 85. I ci ludzie dadzą z chęcią te kilkanaście złotych za dodatkowy sport, wytwórnie, jakieś nC+ go i takie tam niepotrzebne bzdurki. Reasumując zostanie ustalona cena odpowiadająca większości, dla której dodatkowy wydatek rzędu 20 złotych nie będzie problemem. Mi wychodzi właśnie te 99 złotych za Platynę z MR i PVRem, chociaż C+ Optimum mam za złotych 65. To jest mój punkt widzenia, staram się złapać jak najlepszą cenę, ale zdaję sobie sprawę z tego, że w końcu nC+ powie pas "szantażystom" wypowiadającym umowy i po prostu przestaną się nimi interesować i dzwonić jak do tej pory, skupiając się na tych, co mogą dać odpowiadającą wszystkim cenę. wg mnie jest to 99zł, Platyna, MR, Pace, poniżej psychologicznej bariery 100 złotych. A jeśli ta cena padnie, to czysta Platyna, bez MR i deka chodzić będzie po 79 złotych, to będzie tylko kwestią czasu, tu juz chyba dramatu i rozpaczy nie będzie. Ale to jest moje prywatne, dość obiektywne zdanie. generalnie chodzi mi o to, ze gdybym wiedzial jaka jest ŚREDNIA cena pakietu C+ Optimum, wzięta ze wszystkich abonentów, wiedziałbym mniej więcej na jakiej cenie stanie. Ja obstawiam, że 80 złotych z MR, do tego dorzucam 19 za dodatkowy sport i inne kanaliki eNki i wychodzi mi 99, suma dwucyfrowa, wbrew pozorom to jest szalenie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli chcesz mi powiedzieć ze platinum z multiroom za 99 złoty to jest dużo?

A ile chciał byś płacić? 40 złotych?

Chłopie jesteś tak chytry ze chyba za złotówkę to byś człowieka zabił jakby Ci zabrał.

Nie chcesz nie płać - łaski nie robisz

 

Od razu widać kim jesteś. Dam pewien przykład dla innych. Ostatnio na pewnym forum odbyła się dyskusja o Allegro. Chodziło o otwieranie paczek przy kurierze, by sprawdzić zawartość przesyłki. Bardzo aktywny był pewien osobnik, który chciał w forumowiczach wzbudzić zawstydzenie z powodu ich "bezczelnej" dociekliwości. Kurierzy są zmęczeni pracą,mają jeszcze wiele paczek do rozwiezienia a wy zachowujecie się jak typowi namolni Polacy, itp.argumenty. Niedługo wyszło na jaw, że to przedstawiciel dużego sklepu int. ze sprzętem RTV. Mój kolega rok temu nie chciał być "bezczelny" i tylko pokwitował paczkę (bez otwierania) z telefonem z Allegro za 1200 zł. Zamiast telefonu była jakaś atrapa ze złomu. Jak miał udowodnić, że w środku nie było oczekiwanego tel.? Sorry za odbiegnięcie od tematu nc+, ale trzeba dbać o swoje interesy i nie dać się manipulować naganiaczom, którzy z tego żyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy intrnauci chyba pękli ci z nc+ ja przed chwilą migrowałem płacilem 133 zł za prestige hd bez MR i erotyków i pace za 0 a dostałem platinum z HBO za 129 zł na 9 miesięcy i 149 na kolejne 9 miesięcy . Jak uwarzacie?

A gdzie to "pęknięcie" i jakakolwiek okazja? 18 miesięcy ze srednim abonamentem 139PLN? :censored: Chyba nie powiesz, że się na to zgodziłeś? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...